آزمایش سریع می تواند “اپیدمی را از بین ببرد”


واشنگتن – محققان دانشگاه کلرادو و هاروارد گفتند: آزمایشات ارزان ویروس کرونا که آمریکایی های عادی می توانند در خانه بدون نسخه پزشک یا هرگونه تجارب پزشکی استفاده کنند ، می تواند میزان عفونت را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. یافته های آنها با ترس طولانی مدت از آزمایشات سریع نسبت به آزمایشاتی که به آزمایشگاه ها ارسال می شود ، خنثی می کند.

مدلهای آماری آنها نشان می دهد که این عدم دقتها بدون در نظر گرفتن اینکه تستها به اندازه کافی سریع و با فرکانس کافی انجام می شوند ، موثر واقع می شوند.

دانیل لارمور ، دانشمند علوم کامپیوتر در کلرادو گفت: “یافته مهم کار ما این است که وقتی نوبت به آزمایشات غربالگری COVID می رسد ، زمان اجرا کاملاً مهم است.” “این بدان دلیل است که متوقف کردن پخش نیاز دارد تا به مردم بگویید قبلاً آلوده شده اند تا بتوانند از افراد اطراف خود محافظت کنند.”

مایکل مینا ، اپیدمیولوژیست هاروارد ، یکی دیگر از نویسندگان تحقیق ، به یک ایستگاه رادیویی بوستون گفت که “اگر می توانستیم هر روز 10 تا 20 میلیون آزمایش از این دست را در سرتاسر آمریکا انجام دهیم ، این برای جلوگیری از شیوع در ایالات متحده کافی است.” فقط در طی چند هفته ، بدون نیاز به نتیجه گیری متهم کننده در سراسر کشور و شهرستان.

زیرا این آزمایشات سریع بسیاری از افراد را که ممکن است مسری باشند اما در واقع بیمار نیستند ، گرفتار می کند. حدود 30 درصد مردم هیچ نشانه ای از ویروس ندارند ، اما هنوز هم می توانند آن را گسترش دهند ، بطور بالقوه دیگران را تشدید کنند یا بکشند. این افراد ممکن است هرگز نیازی به انتظار در صف طولانی برای قرار دادن تامپون طولانی در حفره بینی خود نبینند. اما می توان آنها را ترغیب کرد که در خلوت سرویس بهداشتی منزل بر روی کاغذی لجن بمالند.

برخی از شرکت های هواپیمایی آزمایشات سریع را در دروازه ها آغاز کرده اند تا از تبدیل شدن هواپیما به نقطه انتقال جلوگیری کنند.

کشور در هیچ کجا به ظرفیت آزمایش سریع که طرفداران این روش ضروری می دانند نیست. دولت ترامپ توزیع 150 میلیون آزمایش سریع BinaxNOW را آغاز کرده است. تاکنون حدود 63 میلیون از این آزمایشات یا به فرمانداران یا مستقیماً به سایتهایی مانند خانه های سالمندان ارسال شده است. اما آزمایشات بیشتری برای نوع حجم روزانه مینا لازم است.

مجموعه کارت Abbott BinaxNOW COVID-19 Ag.  (آزمایشگاه های ابوت)
مجموعه کارت های Abbott BinaxNOW COVID-19 Ag. (آزمایشگاه های ابوت)

بر اساس آماری که توسط وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی تهیه شده است ، دولت 238 میلیون دلار در آزمایش سریع آنتی ژن سرمایه گذاری کرده است. هفته گذشته ، سازمان غذا و دارو اولین آزمایش سریع را برای استفاده در منزل تأیید کرد. این تست نیاز به نسخه پزشک دارد و شرکت پزشکی پزشکی که آن را ایجاد کرده است ، لوسیرا ، هر کدام 50 دلار هزینه می گیرد.

دکتر اوچ بلک استاک بنیانگذار و مدیر عامل Advancing Health Equity به یاهو نیوز گفت: “اولین قدم عالی ، اما قیمت 50 دلاری مربوط به من است.”

مینا ، متخصص اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد که یکی از نویسندگان این مطالعه جدید است ، آزمایش های سریعی را پیش بینی می کند که فقط 1 دلار هزینه دارند.

آزمایش های سریع ، آزمایش های آنتی ژن نیز نامیده می شوند ، زیرا آنها به دنبال پروتئین هایی هستند که مستقیماً به ویروس متصل هستند. آنها تمایل دارند افراد را بیشتر درگیر کنند ، از جمله در روزهای قبل از بروز علائم. نتایج فقط 15 دقیقه طول می کشد. بسیاری از افراد کل مراحل آزمایش آنتی ژن (حداقل در شکل ایده آل آن) را با نوع آزمایش بارداری موجود در هر داروخانه آمریکایی مقایسه می کنند.

یک تست لوسیرا سریع.  (لوسیرا)
یک تست لوسیرا سریع. (لوسیرا)

تست های مولکولی (آزمایش های PCR برای “واکنش زنجیره ای پلیمراز” نیز نامیده می شوند) از آزمایش آنتی ژن دقیق تر هستند ، اما باید در آزمایشگاه پردازش شوند. این کار دو هفته طول کشید. حتی اکنون ، آزمایش های مولکولی حداقل به دو روز پردازش نیاز دارند.

ماه هاست که محققان آزمایش های مولکولی را بر آزمایش آنتی ژنیک ترجیح می دهند و بر دقت بر سرعت تاکید دارند. محققان در گزارشی جدید گفتند ، اما این روش غلط است.

لارمور ، دانشمند علوم کامپیوتر در دانشگاه کلرادو ، به یاهو نیوز گفت: “معلوم شد که زمان اجرای سریع در واقع ارزشمندتر از حساسیت فوق العاده بالا است.”

دکتر آنتونی فاوسی ، صدای پیشرو کشور در زمینه شیوع ویروس کرونا ، به یاهو نیوز گفت که اگرچه آزمایشات مولکولی بهترین روش برای تشخیص بیماری بیمار است ، اما ارزیابی های گسترده تر در سطح جامعه یک مفهوم است. ، معروف به “آزمون های مشاهده” – انجام آن با یک آزمایش سریع آسان تر است.

فائوتی به یاهو نیوز گفت: “اگر به طور مكرر مشاهده كنید ، می دانیم كه می توانید كمبود نسبی حساسیت مورد نیاز آزمون را جبران كنید.” “و حتی در آزمایشات غیر حساس ، می بینید که می توانید شخصی را که به طور دقیق مثبت است ، از دست بدهید ، اما سطح ویروس آنقدر پایین است که منتقل نمی شود.”

دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، در جلسه مطبوعاتی کاخ سفید درباره مطبوعات در جلسه توجیهی کاخ سفید جیمز بردی در 19 نوامبر 2020 در واشنگتن صحبت کرد.  (Thassos Catopodis / گتی ایماژ)
دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، در جلسه مطبوعاتی گروه ویژه کاخ سفید در 19 نوامبر (تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

افراد می توانند ویروس را قبل از شروع علائم منتقل کنند. این نوع شیوع بدون علامت به ویژه برای کارکنان بهداشت عمومی نگران کننده بوده است. به نظر می رسد این دقیقاً مشکلی است که به نظر می رسد تحقیقات کلرادو و هاروارد حل کرده است.

در یکی از مدل های توصیف شده در مطالعه جدید ، محققان سناریویی را پیش بینی کردند که در آن 4٪ از 8.4 میلیون نفر در نیویورک از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار گرفتند. این سناریو ممکن است به زودی به واقعیت تبدیل شود ، زیرا نیویورک پس از رسیدن به یک تست مثبت 3 درصدی ، آستانه چنین تعطیلی ، مدارس دولتی خود را تعطیل کرده است.

مدل آنها نشان داد که اگر مردم به سرعت مورد آزمایش قرار گرفتند، آنها را در خانه بمانند و جلوگیری از ویروس از گسترش، حتی اگر آنها هرگز مریض خود را دارند. محققان نوشتند: “ما دریافتیم كه آزمایش 75٪ از افراد هر 3 روز كافی است تا باعث شود اپیدمی طی 6 هفته از بین برود.” در آن زمان ، میزان عفونت 88 درصد کاهش می یابد.

در مقابل ، اگر افراد به جای آن آزمایشات مولکولی انجام دهند ، عفونت در مدت مشابه 58 درصد کاهش می یابد. دلیل این امر این است که برخی از افراد آلوده منتظر نتایج خود هستند و ناآگاهانه ویروس را گسترش می دهند.

نویسندگان در مطالعه خود که اواخر هفته گذشته در مجله علمی Science Advances منتشر شد ، نوشتند: “تأخیر در گزارش منجر به کنترل بسیار م effectiveثر در انتشار ویروس می شود.” به گفته آنها ، گرفتن سریع و سریع آزمایش نتیجه ، جبران کننده عدم دقت در این نتایج است. آنها می گویند ، در یک بیماری همه گیر که هر روز حدود 1500 نفر در ایالات متحده می کشد ، چند روز انتظار برای نتایج کمی دقیق تر – یعنی آزمایش های مولکولی ارسال شده به آزمایشگاه ها – سیاست بهداشت عمومی خوبی نیست.

یک مسافر برای آزمایش COVID-19 در تام بردلی بین المللی در LAX در 17 نوامبر سال 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا آزمایش شد.  فرودگاه بین المللی لس آنجلس این هفته آزمایشات مولکولی یا PCR را آغاز کرد و قصد دارد برنامه را به سرعت گسترش دهد تا به ویروس کرونا کمک کند و گسترش آن را کاهش دهد.  (فرانسیین اور / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)
یک مسافر برای آزمایش COVID-19 در تام بردلی بین المللی در LAX در 17 نوامبر سال 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا آزمایش شد. فرودگاه بین المللی لس آنجلس این هفته آزمایشات مولکولی یا PCR را آغاز کرد و قصد دارد به سرعت برنامه را گسترش دهد تا به ویروس کرونا کمک کند و شیوع آن را کاهش دهد. (فرانسیین اور / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

یکی از نویسندگان این تحقیق ، بیوشیمیست از کلرادو روی پارکر.

مشخص نیست که آزمایش سریع با توجه به اینکه اولویت دولت ورودی بایدن چقدر است – مقامات در حال انتقال چندین درخواست اظهار نظر از یاهو نیوز را پس نداده اند. بایدن گفت که او می خواهد یک استراتژی ملی تست را اجرا کند ، اما جزئیات آن پنهان ماند.

چنین استراتژی برای دولت ترامپ واضح نیست ، اگرچه وضعیت آزمون بسیار بهتر از بهار سال گذشته است. هنوز دور از آنچه متخصصان بهداشت عمومی مانند مینا تصور می کنند ، تا حدی به دلیل اینکه رئیس جمهور ماه ها پیش علاقه خود را به بیماری همه گیر از دست داد ، اما همچنین به دلیل محدودیت ظرفیت تولید کشور.

در اوایل پاییز ، یاهو نیوز از مدیر برت ژیروآر ، یک گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کرونا سفید که مسئول آزمایش است ، پرسید که چه موقع آزمایش سریع ویروس کرونا برای آمریکایی ها هر روز امکان پذیر است. او این ایده را “اتوپیایی” رد کرد.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes