[ad_1]

در 11 اکتبر ، لس آنجلس لیکرز اولین قهرمانی خود در NBA را در سال 2010 برگزار کرد و میامی هیت را در یک سری شش بازیه در حباب NBA در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا شکست داد.

اما برای بسیاری ، ماه ها اعتراض به زندگی سیاه و بی عدالتی خارج از حباب ، بازی در زمین بازی تحت الشعاع قرار گرفته است. در یک لحظه ، بازی ها حتی متوقف شدند.

آنتونی دیویس ، مهاجم ستاره لیکرز در مصاحبه تلفنی با یاهو نیوز گفت: “من فکر می کنم این حباب به پسران کمک کرد پیام خود را منتقل کنند.” دیویس اخیراً قراردادی 5 ساله با حداکثر 190 میلیون دلار امضا کرد تا برای فصل 2024-2025 در این تیم بماند.

وی افزود: “به خصوص وقتی تنها چیزی كه در تلویزیون بودیم ، مردم این فرصت را داشتند كه بشنوند … ما خواستار تغییر هستیم.” “پسران برای آنچه درست است می جنگند و من کاملاً مطمئن هستم که شما هرچه بیشتر فصل را می بینید ، جایی که پسران آن سیستم عامل را شنیده می شوند ، بیشتر و بیشتر خواهید دید.”

فصل لیکرز سه شنبه شب شروع شد که آنها در تلاش برای کسب عنوان های قهرمانی با رقیب خود از لس آنجلس کلیپرز دیدار می کنند.

آنتونی دیویس
آنتونی دیویس پیش از تعطیلات “سانتا روی کفش های کتانی” را بازی می کند. (Edelman / eBay)

اما در خارج از دادگاه ، دیویس نیز مشغول است. اوایل روز سه شنبه ، او یک ابتکار eBay پیش از تعطیلات به نام Santa Sneaker Drop را آغاز کرد ، که در آن دیویس سعی دارد به علاقه مندان به کفش ورزشی کمک کند تا منحصر به فردترین ضربات آنلاین را با استفاده از فناوری واقعیت افزوده (AR) دریافت کنند. به جای ایستادن در صف های طولانی در وسط یک بیماری همه گیر.

“من فقط فکر می کردم که این دارو به خصوص در زمان هایی که اکنون با COVID در آن زندگی می کنیم ، چنین دارویی است که نمی توانیم از نظر جسمی خارج شویم و [wait in lines]دیویس با یادآوری زمان های انتظار در صف گفت: “من می فهمم که کفش های ورزشی چقدر ناامید می شوند که کفش ورزشی را از دست می دهند ، ساعت ها ، حتی گاهی روزها در صف می مانند و نمی توانند کفش ورزشی مورد علاقه خود را بگیرند.”

با استفاده از AR ، کفش های کتانی می توانند از هر نقطه در پاییز شرکت کنند ، با استفاده از دوربین خود جعبه مجازی را باز می کنند که از دودکش عبور می کند تا ببیند آیا آنها یک جفت را بهم چسبیده اند یا نه. هر کس پنج شانس در روز برای سه روز به پایان می رسد درست قبل از نیمه شب 24 دسامبر.

به زودی ، دیویس می گوید ، امیدوار است که کفش ورزشی مخصوص به خود را داشته باشد ، زیرا این یک “رویای تحقق یافته” خواهد بود.

منظور از لبرون جیمز شماره 23 از لس آنجلس لیکرز و آنتونی دیویس شماره 3 از لس آنجلس لیکرز سرود ملی است.  (عکس از آدام پانتوززی / NBAE از طریق گتی ایماژ)
منظور از لبرون جیمز شماره 23 از لس آنجلس لیکرز و آنتونی دیویس شماره 3 از لس آنجلس لیکرز سرود ملی است. (عکس از آدام پانتوززی / NBAE از طریق گتی ایماژ)

علاوه بر افت مجازی کفش های کتانی ، آنتونی همچنین با eBay همکاری کرد تا 40000 کفش را برای کودکان بی خانمان در ایالات متحده از طریق Soles4Souls ، یک سازمان غیرانتفاعی که “کفش ها و لباس های ناخواسته را به فرصت تبدیل می کند” توزیع کند.

بادی تیستر ، رئیس و مدیر عامل Soles4Souls گفت: “برای اکثر کودکان ، کفش های ورزشی مناسب برای پوشیدن بسکتبال کاملاً مشخص است.” “اما این در شرایطی نیست که خانواده ها با بی خانمانی دست و پنجه نرم می کنند. ما معتقدیم که هر کودکی شایسته تأمین نیازهای اساسی خود از جمله یک جفت کفش است. این کمک مالی نمی توانست زمان بهتری داشته باشد و فوق ستاره ای مانند آنتونی دیویس سطح کاملا جدیدی از آگاهی را در برنامه ما معرفی می کند. “

“برای بچه ها در سراسر کشور ، به ویژه برای بسیاری از بچه ها در زادگاه من شیکاگو و جایی که من در حال حاضر در لس آنجلس بازی می کنم ، [it’s important] برای کمک به کودکان چیزی که بتوانند منتظر آن باشند ، “دیویس اضافه کرد. “بسیاری از بچه ها عاشق کفش های کتانی هستند ، و اینکه بتوانند جفت کفش ورزشی مورد نظر شما را تهیه کنند کاملا یک دارو است.”

آنتونی دیویس №3 از لس آنجلس لیکرز در روز NBA Star: ذخیره مواد غذایی در شیکاگو بزرگ جعبه های بسته بندی کرد.  (عکس از دیوید داو / NBAE از طریق گتی ایماژ)
آنتونی دیویس №3 از لس آنجلس لیکرز در روز NBA Star: ذخیره مواد غذایی در شیکاگو بزرگ جعبه های بسته بندی کرد. (عکس از دیوید داو / NBAE از طریق گتی ایماژ)

در نهایت ، به نظر می رسد دیویس به جوانان – چه در دادگاه و چه در خارج از دادگاه – الهام بخش است ، زیرا او معتقد است که نسل بعدی به رهبری جنبش عدالت اجتماعی ادامه خواهد داد.

دیویس گفت: “من همیشه جوانان را لمس می کنم زیرا جوانی است که می تواند به ما در ایجاد این تغییر کمک کند.” “آنها بسیار جوان هستند. دنیا مال آنهاست. “

(تصویر عکس روی جلد: اخبار یاهو ؛ عکس ها: خوان اوکامپو / NBAE از طریق گتی ایماژ ، جاناتان دانیل / گتی ایماژ)

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir