بدون شک بهترین ریمل از محبوب ترین لوازم آرایش مورد استفاده بانوان آراسته می باشد. در دنیای امروز که آرایش کردن یک هنر محسوب می شود انتخاب صحیح ابزار مناسب آن در خلق این هنر تاثیر انکار ناپذیری خواهد داشت. ریمل مناسب تاثیر بسزایی در زیبا تر شدن آرایش چشمان شما دارد. جالب است بدانید که انتخاب بهترین ریمل و استفاده از آن تکنیک های خاص خود را دارا بوده و هم چنین انتخاب و استفاده از آن ارتباط مستقیمی با فرم چشم و نوع مژه های شما دارد. ما در بست رویو بهترین ریمل های موجود در بازار را با بررسی تخصصی هر محصول و قیمت به روز شده آنها را گرد هم آورده ایم تا با مقایسه کیفیت و قیمت آنها، بهترین انتخاب را داشته باشد.  بررسی تمام ریمل ها 

 

ریمل mascara از لوازم آرایش محبوب خانم ها و ابزاری برای تیره کردن، حجم دادن یا بلند و پرپشت کردن مژه ها می باشد. ریمل به سه حالت مایع، جامد یا کرم موجود می باشد که البته نوع مایع آن از طرفداران بیشتری برخوردار است. ریمل در رنگ های متفاوتی وجود دارد و توسط یک برس به مژه ها زده می شود. 

1.    رنگدانه های آرایشی: رنگدانه هایی که برای سیاه کردن مژه ها به کار می رود شبیه به ترکیباتی است که توسط زنان مصری استفاده می شده. ریمل های سیاه و قهوه ای معمولا با استفاده از اکسید آهن رنگ می شوند. برخی از ریمل های مژه و ابرو حاوی رنگ آبی فوق العاده ای هستند. ریمل های مژه و ابرو از ترکیب رنگدانه ها، موم ها و روغن ها با اجزای مختلف به دست می آیند. رنگدانه های ریمل به طور معمول شامل اکسید آهن و دی اکسید تیتانیوم می شوند که مژه ها را با رنگ دلخواه در می آورند.

2.    روغنها؛ موم ها و …: در بین روغن های استفاده شده در ریمل، روغن کنجد، روغن کرچک ، روغن اوکالیپتوس ، لانولین و روغن سورنتین اغلب دیده می شود ولی به طور معمول از روغن کنجد استفاده می شود. موم هایی که در ریمل جهت مرطوب کردن به کار می روند نیز شامل موم پارافین، موم کارناوب و موم زنبور عسل هستند. اثرات ریمل ها به مواد تشکیل دهنده ی آنها بستگی دارد. ریمل های مژه و ابرو ضد آب، شامل مواد هیدروفوبیک مانند دودکانی هستند. همچنین دارای مواد پایه ای هستند که محلول در آب است. ریمل های بلند کننده و فر دهنده شامل میکروفیبر نایلونی یا مصنوعی هستند.