از آنجا که قفل های COVID در انگلستان باید پایان یابد ، یک شهروند عوارض پیش رو را مشاهده می کند


زندگی در انگلیس گیج کننده است.

از لحاظ تئوری ، باید این را می پذیرفتم ، درست در لحظه ای که ماه ها منتظر ماندم. پس از یک سال و نیم حبس ناخوشایند ، محدودیت ها و فجیع ترین مرگ صدها هزار نفر به دلیل ویروس کرونا ، دولت انگلیس اعلام کرد که سرانجام تمام محدودیت های قانونی در مورد بیماری همه گیر 19 ژوئیه در انگلیس را لغو خواهد کرد.

هنوز چه زمانی باید برای جشن گرفتن در یک خانواده بزرگ برگزار شود ، ماسک هایمان را کنار بگذاریم و دوستان را در میخانه ها و کلوپ های شبانه در آغوش بگیریم ، در عوض احساس ترس ، اضطراب و سرگشتگی من را لرزاند.

من هم مانند عزیزانم با دو دوز واکسینه شده ام. من هیچ مشکلی در سلامتی قبلی ندارم. من شغلی ندارم که نیاز به تعامل بیش از حد شدید با افراد رو در رو داشته باشد. مطمئناً باید احساس امنیت کنم تا به برخی از مشخصات زندگی قبل از همه گیری خود برگردم. هنوز آمدن قریب الوقوع آنچه روزنامه مطبوعاتی آن را “روز آزادی” می نامند ، چیزی جز انتشار احساس می کند.

به این ترتیب کشور من موفق شد به یک نابسامانی فوق العاده انگلیسی برود ، که می تواند به عنوان هشدار برای دوستان آمریکایی من باشد ، زیرا گسترش نسخه دلتا نیز هرج و مرج در آنجا را تهدید می کند.

مردم در هتل Old Sun Inn در 17 مه 2021 در باکستون ، انگلیس معاشرت کردند.  (ناتان استارک / گتی ایماژ)

مردم در هتل Old Sun Inn در 17 مه 2021 در باکستون ، انگلیس معاشرت کردند. (ناتان استارک / گتی ایماژ)

انگلیس از یکی از موفق ترین برنامه های تلقیح در جهان خارج می شود و یکی از کم تردیدترین جمعیت روی کره زمین را دارد.

اما تصمیم نخست وزیر بوریس جانسون مبنی بر عدم اعمال الزامات شدیدتر انزوا در مورد افرادی که از هند مسافرت می کنند ، درست همانطور که یک ویروس کرونا ویروس جدید قابل انتقال است ، توسط کارشناسان “فاجعه” توصیف شده و به انگلیس کمک می کند. نقطه داغ برای موارد دلتا.

این باعث شده است که مسئولان بهداشت عمومی یک عمل متعادل کننده عجیب و غریب را برای ساکنان انجام دهند: ما نزدیک به نقطه انعطاف پذیری هستیم ، جایی که ایمنی در برابر واکسن ها و عفونت قبلی باید برای جلوگیری از مرگ و بیماری جدی کافی باشد ، اما بسیار واضح است که این عطف به نقطه رسیده است

در این شرایط ، ممكن است كشورهای دیگر احتیاط را انتخاب كرده باشند: شاید ترك دستورات در محل و حفظ برخی از محدودیت های قانونی لازم برای كنترل عفونت ها.

این مورد در مورد دولت حزب محافظه کار انگلستان نبود ، که در 5 ژوئیه اعلام کرد که همانطور که امور دلتا در حال افزایش بود ، به طرح حذف همه محدودیت های دیگر در انگلیس پایبند خواهد بود. در نامه ای سرگشاده ، هزاران دانشمند از سرگیری را “آزمایش خطرناک و غیراخلاقی” خواندند. اما نخست وزیر جانسون بر شاه بلوط محافظه کار قدیمی تأکید کرد که مردم باید “مسئولیت شخصی” خود را بپذیرند تا “تصمیمات آگاهانه” را در مورد برخورد با COVID بگیرند ، نه اینکه به تحریم های قانونی اعتماد کنند.

جانسون گفت: “اگر در چند هفته آینده نتوانیم جامعه خود را بازگشایی كنیم ، پس باید از خود بپرسیم:” چه زمانی می توانیم به شرایط عادی برگردیم؟ ” “

با این حال ، جانسون اصرار داشت که “همه گیری همه چیز تمام نشده است” و انگلیسی ها باید هوشیار باشند. این اولین باری نیست که جانسون به ارائه پیام های مختلف متهم می شود. او حتی سال گذشته در برنامه تلویزیونی “The Great British Bake Off” به خاطر این مسخره شد.

حتما بخوانید:
سفره عقد کریستال
نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی در 12 ژوئیه (دانیل لیل اولیویاس / پو // خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی در 12 ژوئیه (دانیل لیل اولیویاس / پو // خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

اما دقیقاً چگونه باید شهروندان “تصمیمات آگاهانه” بگیرند در حالی که پیام های افرادی که وظیفه ارائه راهنمایی را دارند کاملاً روشن نیست؟ هنوز مشخص نیست که چگونه افراد بیمار می توانند به طور بالقوه از دلتا بهره مند شوند ، و نگرانی هایی در مورد افزایش قابلیت حمل آن و خطر احتمالی افراد واکسینه شده از شیوع وجود دارد.

اگرچه عفونت ها به سرعت در حال رشد هستند و بستری شدن در بیمارستان ها و مرگ و میرها نیز به سرعت در حال افزایش است ، اما نسبت دومی به حالت اول بسیار کمتر از امواج قبلی است. از روز جمعه ، آخرین میانگین متحرک هفت روزه برای موارد منتشر شده توسط دولت انگلیس 32146 است. متوسط ​​بستری و مرگ و میر مربوطه به ترتیب 591 و 32 نفر است. آخرین باری که میانگین در ژانویه گذشته بود ، ارقام مربوط به بستری شدن در بیمارستان و مرگ 3،736 و 1،265 نفر بود ، هرچند که بیشتر از یک منحنی رو به بالا ، منحنی رو به پایین داشتند.

این نشان می دهد که واکسن ها با تضعیف ارتباط بین انقباض بیماری و بیماری جدی یا مرگ کار می کنند. اما قطعاً قطع نشده است و بسیاری از افراد واکسینه نشده یا واکسینه نشده در این شکافها موفق نخواهند شد.

همچنین مشخص نیست که عواقبی برای افرادی که علائم COVID طولانی مدت را تجربه می کنند ، خواهد بود و نگرانی هایی وجود دارد که حذف محدودیت ها می تواند انگلستان را به یک محل مناسب پرورش انواع واکسن های بالقوه خطرناک و مقاوم تبدیل کند. روز جمعه ، بیش از هزار دانشمند ، از جمله مشاوران دولتی از نیوزیلند ، اسرائیل و ایتالیا ، هشدار دادند که اقدامات دولت انگلیس برای رفع محدودیت ها تهدیدی برای جهان است.

یک دوچرخه سوار از کنار یک بیلبورد در بولتون ، انگلیس عبور می کند.  (کریستوفر فورلونگ / گتی ایماژ)

یک دوچرخه سوار از کنار یک بیلبورد در بولتون ، انگلیس عبور می کند. (کریستوفر فورلونگ / گتی ایماژ)

علاوه بر احساس یک مضحکه ، وزیر بهداشت جدید کشور ، ساجد جاوید – مردی گفته می شود که دولت را وادار به موضع گیری بازدارنده تر از ابتدای کار در ماه گذشته کرده است – روز شنبه اعلام کرد که پس از بیماری با بیماری خفیف ، جدا شد مورد COVID-19 ، حتی اگر واکسینه شده باشد ، فقط دو روز قبل از “روز آزادی” که اصرار داشت.

آنچه باعث تحریک بسیاری از هزاره های بریتانیا (از جمله من) و ژنرال Z-ers شد ، تصمیم به ایجاد شغل قبل از این بود که بسیاری از افراد در گروه های سنی جوان دومین ضربه را ببینند. نشان داده شده است که واکسن ها ، از جمله Pfizer و AstraZeneca ، پس از دو دوز ، محافظت بسیار بهتری در برابر ویروس کرونا دارند. با این حال ، در انگلیس ، این عکسها بیش از سه هفته مشخص شده در دستورالعمل های تولیدکنندگان است. در ابتدا ، باید در طی موج آلفا در ابتدای سال تا آنجا که ممکن است تزریق اولین دوز انجام شده باشد. دوز دوم پس از آن برنامه ریزی می شود ، زیرا مطالعات نشان می دهد که حذف چند هفته در واقع باعث افزایش اثر واکسن می شود.

جای تعجب است که مقامات بهداشتی دقیق تر از آنچه در هفته های اخیر می خواستند به این طرح پایبند هستند. این بدان معناست که افراد جوان یک بار مصرف – که آخرین بار برای دریافت خارش فراخوانده شده اند – قادر به واکسیناسیون کامل قبل از این کشف مهم نبودند.

حتما بخوانید:
چرا CDC همچنان بر احتیاط برای افراد واکسینه شده اصرار دارد

این دنیایی از ناامیدی و سردرگمی ایجاد کرد. همین شب گذشته ، یکی از دوستانم به من گفت که وی نتوانسته است تاریخ دوز دوم خود را به تعویق بیندازد ، این بدان معناست که وی ممکن است واجد شرایط واکسیناسیون نباشد تا به یک سفر طولانی مدت منتظر خانواده خود برود.

بسیاری از مشاغل از قبیل بارفروشی ، مهمان نوازی و خرده فروشی که هنوز به طور کامل توسط واکسن محافظت نشده اند ، مجبور به رفتن به محل کار خود در مناطق شلوغ و دارای تهویه هوا کم و پر از افرادی هستند که از نظر قانونی موظف به ماسک زدن نیستند.

هفته گذشته علاوه بر این هرج و مرج ، بیش از 500000 نفر در یک روز از خدمات پیگیری تماس COVID-19 دولت یک پینگ دریافت کردند و به آنها گفتند که خود را منزوی کنند ، و تجارت را در سراسر کشور مختل می کند. و پس از آن ، اختلالی که خانواده های دارای کودک در سن مدرسه با آن روبرو هستند وجود دارد ، بر اساس آخرین آمار ، 820،000 کودک به دلیل افزایش تعداد موارد در مدارس ، خود را در خانه منزوی می کنند.

متصدیان بارها و میخانه های White Heart در Lidgate ، Oldham ، در ژوئیه سال 2020 (آنتونی Devlin / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

متصدی بار در میخانه و رستوران White Heart در Lidgate ، Oldham ، در ژوئیه 2020 (آنتونی Devlin / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

از همه دلخراش ترين اوضاعي است كه 3.8 ميليون نفر در انگلستان از نظر باليني آسيب پذير طبقه بندي شده اند. طرفداران بیماران سرطانی ، افراد دارای معلولیت طولانی مدت و کسانی که دارای سیستم ایمنی ضعیف هستند معتقدند که این شهروندان توسط دولت “آسیب پذیر و رها شده” رها شده اند ، و سرنوشت آنها در هوی و هوس غریبه های نامعقول است که اکنون حاضر نیستند خود را مبدل کنند طبق قانون دیگر الزامی نیست.

دولت با افزایش پرونده ها و نگرانی در مورد تقاضای روزافزون واحدهای مراقبت های ویژه بیمارستان ها ، نشانه هایی از نرم شدن سخنان خود را در روز آزادی پیش رو نشان داده است ، اما برنامه ای برای بازگشت محدودیت های قانونی به هر زودی به عنوان هلند و اسرائیل نشان نداده است. در میان موارد در حال رشد مقابله کرد.

همچنین لازم به ذکر است که دولت های اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی برای رفع محدودیت ها جدول زمانی دقیق تری تعیین کرده اند. صدیق خان ، شهردار لندن نیز گفت که ماسک ها در حمل و نقل عمومی پایتخت اجباری باقی می مانند ، اگرچه اجرای بالقوه می تواند یک مشکل باشد.

معابر به ایستگاه راه آهن واترلو لندن.  (هالی آدامز / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

معابر به ایستگاه راه آهن واترلو لندن. (هالی آدامز / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

اما این برای همه عذاب و تاریکی نیست. همانطور که اخیراً موهایم را کوتاه کردم ، آرایشگرم با خوشحالی بازگو کرد که چطور “نمی تواند صبر کند تا دوباره مکان را بوزد” و تمام نمایش های فلزی سنگین که قصد داشت در ماه های آینده به آنها برود را لیست کرد.

با این حال ، برای دیگران ، هرج و مرج و آشفتگی که همه گیری را تعریف می کند ، شدت یافته است. به هر حال ، ما به مدلی عادت کرده ایم که در آن موارد افزایش می یابد و سپس محدودیت هایی برای کاهش دوباره آنها در نظر گرفته می شود. وقتی ناگهان تصمیم گرفت همه چیز را دور بریزد و امیدوار به بهترین باشد ، احساس فوق العاده ناخوشایندی می کند.

یکی از دوستان شکنجه شده من از بقیه گپ های گروهی ما خواست تا به او کمک کنند تا شرایط را درک کند: “دیروز من پیش مادربزرگم بودم و اکنون تمام نگرانی من از دادن COVID به او برگشته است.” “من نمی فهمم زیرا فکر می کردم واکسیناسیون به همه چیز پایان می دهد.”

براساس همه اتفاقاتی که در چند هفته گذشته افتاده است ، فکر می کنم او خیلی تنها نیست.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma