استراتژیست های حزب جمهوری خواه می گویند جمهوری خواهان باید فراتر از ترامپ حرکت کنند قبل از انتخابات دور دوم سنای گرجستان


همزمان با نزدیک شدن جفت رقابتهای حساس سنا در 5 ژانویه ، رهبران جمهوری خواه در جورجیا در مضیقه قرار می گیرند و تلاش می کنند ادعاهای بی رویه رئیس جمهور ترامپ درباره کلاهبرداری رای دهندگان و حمایت رهبران ایالتی مسئول انتخابات را متعادل کنند.

فرماندار ستوان جف دانکن روز چهارشنبه در مصاحبه ویدیویی با یاهو نیوز گفت: “البته ، این یک دوره زمانی بسیار گیج کننده است.” “اما من فکر می کنم تفکیک واقعیت ها از داستان مهم است.”

روز شنبه ، در بحبوحه آشفتگی ، ترامپ قصد دارد برای هدایت “راهپیمایی پیروزی” در حمایت از GOP Sens به والدوستا ، جورجیا سفر کند. دیوید پوردو و کلی لوفلر. در این مراسم ، وی قصد دارد گرجی ها را به رای دادن به جمهوری خواهان در رای گیری تشویق کند ، اما همچنین انتظار می رود ادعا کند که باخت وی در انتخابات ریاست جمهوری تقلب شده است.

دانکن ، جمهوری خواه ، در این راهپیمایی شرکت نخواهد کرد. پدر سه فرزند می گوید در عوض ، “بهانه بزرگی برای معاشرت با پسران من است”.

مهم نیست که ترامپ چه می گوید ، دانکن اصرار دارد که رئیس جمهور مسابقه را در ماه نوامبر از دست داد.

دانکن گفت: “رئیس جمهور منتخب بایدن در اینجا در جورجیا رای انتخاباتی را به دست می آورد و این مطمئناً احساسات زیادی را در هر دو طرف ایجاد کرده است.” “برخی از مردم درباره درست بودن انتخابات س questionsالاتی را مطرح کردند.”

ستوان جورجیا جف دانکن. (عکس AP / جان ایمز)

با این حال ، دانکن اصرار داشت که “هیچ نشانه ای از کلاهبرداری سیستماتیک یا سازمان یافته” در گرجستان وجود ندارد. وی افزود: “علی رغم اینکه شخصی که به او رأی دادم برنده نشد ، اما در شرح وظایف من تغییری ایجاد نمی کند.”

وی گفت: ترامپ و جمهوری خواهان باید از این موضوع دور شوند و انرژی خود را در جای دیگری متمرکز کنند.

دانکن افزود: “تشویق من به رئیس جمهور ، تشویق من به سناتور لفلر و سناتور پوردو این است که بیایید هر نوع انرژی را که در حال حاضر داریم هدایت کنیم ، و در مورد تقلب در انتخابات صحبت کنیم”. دوباره موقعیت خود را به عنوان سناتور در جورجیا تأیید می کنند. “

با این وجود انرژی برای جمهوری خواهان در جورجیا در حال حاضر بین دلگرم کردن ترامپ و تمرکز بر رقابت های سنا تقسیم شده است و نشانه های مشکلات در حال افزایش است.

بیلبوردهای فیزیکی در سراسر جورجیا دیده شده اند که ساکنان را ترغیب می کنند تا از پردو و لوفلر حمایت نکنند زیرا آنها بر ادعاهای ترامپ در مورد تقلب در انتخابات پافشاری نمی کنند. در این گزارش آمده است: “پردو / لوفلر شرایط ترامپ را برآورده نکرده است.” “برای آنها تحویل ندهید.”

روز دوشنبه ، ترامپ به برایان كمپ ، فرماندار GOP ، كه قبلاً تصویب كرده بود ، توهین كرد در توییت به عنوان یک رهبر “بدبخت” که از کشف “معدن طلای تقلب” در انتخابات جورجیا خودداری می کند.

روز سه شنبه ، گابریل استرلینگ ، یک مقام ارشد در دفتر وزیر خارجه گرجستان ، سخنرانی پرشوری را انجام داد و ترامپ را به دلیل به چالش کشیدن نتایج انتخابات ایالتی محکوم کرد ، پس از اینکه یک مقام انتخابات محلی تهدید به مرگ کرد.

استرلینگ روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “آقای رئیس جمهور ، شما این اقدامات یا این زبان را محکوم نکرده اید.” سناتورها ، شما این زبان یا این اقدامات را محکوم نکرده اید. این باید متوقف شود. شما باید قدم بگذارید و اگر قصد قرض گرفتن دارید موقعیت رهبری ، کمی نشان دهید. “

علیرغم انشعاب حزب ، جمهوری خواهان می خواهند گرجی ها پوردو و لوفلر را انتخاب کنند. با این حال ، یک مشکل این است که هر دو سناتور حزب جمهوری خواه به مشکل برمی خورند: آنها تحت فشار ترامپ و متحدانش قرار دارند تا صحت انتخابات را به چالش بکشند ، اما آنها همچنین به رای دهندگان جمهوریخواه نیاز دارند تا به روند کافی اعتماد کنند تا به رواناب بپیوندید.

سناتور کلی لوفلر (R-GA) با حامیان تظاهرات Stop the Steal the Defend the Defense اکثریت را با سناتور دیوید پردو (R-GA) جمعه ، 20 نوامبر 2020 در کانتون ، GA گفتگو کرد.  (جیسون آرموند / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)
سناتور کلی لوفلر (R-GA) جمعه ، 20 نوامبر 2020 در کانتون ، GA با حامیان Stop the Steal the Defend the Major Rally همراه با سناتور David Perdue (R-GA) گفتگو کرد. (جیسون آرموند / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

در پاسخ ، این دو از وزیر خارجه براد رافنسپرگر ، رئیس انتخابات ایالتی ، خواستند که به دلیل “ناکامی” های مشخص نشده در سیستم انتخاباتی از سمت خود کناره گیری کند ، اما از تکرار ادعاهای غیرضروری و غیرمستند بیشتری درباره کلاهبرداری توسط ترامپ و متحدانش دست کشیدند.

ایمی کوچ ، استراتژیست جمهوری خواه و رهبر سابق اکثریت سنا در مینه سوتا ، به یاهو نیوز گفت: “من طرفدار پردو و لوفلر هستم.” “اما این اختلافات مشکل ساز است و هر دو از رئیس جمهور حمایت می کنند. اکنون ترامپ از گرجستان ناراحت است زیرا پیروز نشده است. و شما یک چپ اخراجی دارید که به تازگی در جورجیا معجزه ای ترتیب داده است ، و این دستگاه می تواند به کار خود ادامه دهد. “

وی در حالی که “جمهوری خواهان به سمت یکدیگر شلیک می کنند” افزود: دموکرات ها ماشینی را ایجاد کرده اند که به جلو حرکت می کند. ما باید آن را کنار هم بگذاریم نگران جورجیا هستم. “

بسیاری از کارشناسان می گویند هر دو نژاد در سنا به سیم منتهی می شوند. اختلاف چندین امتیاز احتمالاً باعث تقسیم نامزدها می شود و هرگونه شکستگی در میان جمهوری خواهان می تواند منجر به تغییر مقیاس شود.

نظرسنجی جدید SurveyUSA نشان می دهد که اگر انتخابات امروز برگزار شود ، جان اوسوف از حزب دموکرات 50 تا 48 درصد از پرودو اجتناب خواهد کرد ، در حالی که رافائل وارنوک کمی بالاتر از لوفلر از 52 تا 45 درصد پیش خواهد بود.

اما ترامپ که روز شنبه به گرجستان می آید ، می تواند اوضاع را تغییر دهد. علی رغم تعداد خشمگین COVID-19 ، استراتژی جمهوری اسلامی مواجهه با هرچه بیشتر مردم است تا مانع تبدیل دموکرات ها به کشور به “جامعه سوسیالیستی” شود.

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، روز پنجشنبه ، با یک در بسته بسته هدایت می شود جمع آوری سرمایه از کمک کنندگان مالی برای پردو و لوفلر در آتلانتا. همچنین قرار است لیندسی گراهام ، تیم اسکات و تاد یانگ سنسورهای جمهوری خواه در این مراسم شرکت کنند که هزینه شام ​​هر زوج 25000 دلار است.

لیام دونووان ، استراتژیست باسابقه جمهوری خواه ، با اشاره به امیدواری های دموکرات ها برای تصدی سنا ، به یاهو نیوز گفت: “جمهوریخواهان برای این دور دوم آماده می شدند ، حتی زمانی که دموکرات ها ایده شکستن 50 در شب انتخابات را مطرح کردند.” “آنها این عملیات را برنامه ریزی کرده بودند ، چمدان بسته بودند و تا 4 نوامبر آماده بودند. آنها اکنون با 1000 نفر در حال مبارزات انتخاباتی در زمین هستند ، زیرا کمپین های وارنوک و اوسوف هنوز می دانند که آیا می خواهند در را بزنند. “

اما حضور در جمع تنها مسئله جمهوری خواهان نیست. آنها باید ترامپ را بدون از خود بیگانگی خارج کنند ، گفتن این کار آسان تر از انجام آن است.

رئیس جمهور ترامپ در تجمع در فورت وین ، ایندیانا.  (عکس از آرون پی. برنشتاین / گتی ایماژ)
رئیس جمهور ترامپ در راهپیمایی انتخاباتی در فورت وین ، ایندیانا. (عکس: آرون پی. برنشتاین / گتی ایماژ)

دونووان گفت: “استراتژی بهینه برای جمهوری خواهان نیاز به سطحی از تفاوت دارد که رئیس جمهور لزوماً از آن پیروی نمی کند.” “حتی در جورجیا بنفش ، بدتر از این است كه یك جمهوری خواه ضد ترامپ باشد ، بیش از آنكه بیش از حد از رئیس جمهور حمایت كند. در برخی از موارد ، مسئله خنثی سازی طوفان آتش فعلی و جلوگیری از عصبانیت آن بیش از هر چیز است. “

کوچ ، استراتژیست جمهوری خواه ، موافقت کرد و رئیس جمهور را “گوریل 800 پوندی” در دور دوم سنا خواند. وی گفت: “ترامپ این رقابت را در سنا بسیار دشوار کرده است.” “اگر او و میچ مک کانل دوست هستند ، باید متحد شوند. آنها هیچ کمکی به پردو و لوفلر نمی کنند. “

به گفته کوچ ، در چهار سال گذشته ، ترامپ ائتلافی از طرفداران خود ساخته است که به او وفادارتر از حزب جمهوریخواه هستند.

وی افزود: “او بنیان خود را بیش از اصول حزبی محکم کرد.” “ما باید به چیزهای خوبی که انسان ماست برگردیم. ما باید به اصول خود برگردیم. این در مورد یک مرد نیست ، بلکه بزرگتر از آن است. “

شاید گفتن این کار راحتتر از انجام باشد ، اما جورجیا می تواند یک مورد آزمایشی را اثبات کند که آیا حزب جمهوری خواه می تواند از ترامپ زنده بماند.

دانکن حداقل امیدوار است.

دانکن گفت: “من فکر می کنم این زیبایی سیستم ما در اینجا است.” “فقط به این دلیل که شخصی که به او رای داده اید برنده نشده است ، توانایی شما در انجام کارها را تغییر نمی دهد. … حتی یک نفر هم نیست که این حرکت را انجام دهد و ما باید آن را بخاطر بسپاریم. “

در زیر تاریخ های کلیدی ذکر شده است که گرجی ها باید قبل از انتخابات دور دوم سنا در 5 ژانویه 2021 به خاطر بسپارند:

(تصویر عکس روی جلد: تصویر عکس: اخبار یاهو ؛ عکس ها: جان بازمور / عکس AP ، جسیکا مک گوان / گتی ایماژ (2))

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes