استیسی آبرامز برای تشویق گرجی ها به رأی دادن در دور دوم حساس سنا ، وارد نبرد تاریخی رپ Verzuz شد:


برای شروع بازی پنجشنبه شب ، که به عنوان “نبرد برای پایان دادن به همه درگیری” توصیف شده است ، بین دو افسانه هیپ هاپ آتلانتا ، گیزی و گوچی مانه ، استیسی آبرامز ، فرماندار سابق جورجیا ، پیام مهمی برای ساکنان داشت ژانویه. 5 مسابقه دور دوم سنا: “رای”.

“ما [need to] حداقل اطمینان حاصل کنید که همه برای رأی دادن حاضر می شوند ، بنابراین ما دو سناتور داریم تا مطمئن شویم که پاسخ COVID داریم و پول تشویقی برای بازگشت به جورجیا داریم. ” رپرها در کلوپ استریپ مشهور Magic City در آتلانتا.

Verzuz ، تصور تهیه کنندگان Timbaland و Swizz Beatz ، یک مجموعه مجازی از جنگ های موسیقی بین هنرمندان محبوب است که در اینستاگرام و اپل موزیک پخش می شود و در پاسخ به همه گیری COVID-19 به عنوان راهی برای سرگرمی مردم در خانه است.

روز پنجشنبه ، آبرامز از “گیزی” و “گوچی” ، دوستان سابق دشمنانی که اکنون در شرایط خوب بازگشته اند ، برای بسیج زندانیان سابق در سراسر کشور برای رای دادن تشکر کرد. او به شوخی گفت که ظاهر او باعث شده است “وام خیابانی” با خواهرزاده ها و خواهرزاده هایش کسب شود.

استیسی آبرامز ، نامزد سابق فرمانداری جورجیا. (عکس کارمندان بن عکاس / کارمندان بن مک کان)

آبرامز گفت: “من فقط می خواستم از شما دو نفر تشکر کنم ، به خصوص برای کارهایی که شما انجام داده اید برای تشویق افرادی که در حال بازگشت هستند و شهروندان خود را باز می گردانند تا بدانند که آنها حق رأی دارند.” “من یک برادر کوچکتر دارم که به سیستم وارد و خارج شده است ، و می دانم که فدیه واقعی است و می دانم صداهایی که این زنان و مردان می توانند به کشور ما بیاورند مهم است.”

حتما بخوانید:
صدای کدام پکیج کمتر است؟ تهران سرویس کاران

این رویداد زنده بیش از 5.5 میلیون بیننده در اینستاگرام و میلیون ها نفر دیگر از طریق Apple Music.

آبرامز تصویری از او را به اشتراک گذاشت ظاهر در توییتر با عنوان “بیایید آن را تمام کنیم” ، همراه با پیوندی برای گرجی ها برای درخواست نامه های مکاتبه ای.

هر دو نامزد سنای دموکرات نیز از آبرامز خواستند. دیوید پوردو ، سناتور جمهوری خواه فعلی توییت، “برو استیسی!”

و روحانی رافائل وارنوک ، که با سناتور GOP کلی لوفلر روبرو است ، توییت، “با تشکر استیسی آبرامز. … بیایید این را ببریم. “

رافائل وارنوک و جان اوسوف ، نامزدهای مجلس سنا ، در 19 نوامبر سال 2020 در جونزبورو ، جورجیا در حال مبارزات انتخاباتی بودند.  (عکس: الیاس نوولاژ / گتی ایماژ)
نامزدهای دموکرات برای سنای آمریکا جان اوسوف و رافائل وارنوک در یک رویداد پیش از انتخابات روز پنجشنبه در جونزبورو ، گاواریا مشاهده شدند (عکس: الیاس نوولاژ / گتی ایماژ)

آبرامز در یک رقابت جنجالی در سال 2018 به سختی به فرمانبر جمهوری خواه برایان کمپ باخت و از آن زمان تلاش خود را برای بسیج رای دهندگان در جورجیا از طریق سازمان ملی رأی دادن خود ، جنگ عادلانه ، که به عنوان یک نیروی عظیم در پشت پیروزی رئیس جمهور منتخب شناخته شده است ، اختصاص داده است. جو بایدن جورجیا در انتخابات عمومی سال 2020

در یک تبادل سرگرم کننده در بالای مکالمه با Verzuz ، خواننده رپ گوچی مانه از آبرامز پرسید ، “آیا می توانید ضبط من را پاک کنید؟”

آبرامز که نزدیک به کسب این پست در سال 2018 بود و گفته می شود دوره جدیدی را در سال 2022 در نظر دارد ، گفت: “این کاری است که استاندار می تواند انجام دهد.” می دانید ، ما باید در مورد آن فکر کنیم. بعد”.

در زیر تاریخ های کلیدی ذکر شده است که گرجی ها باید قبل از دور دوم انتخابات مجلس سنا در 5 ژانویه 2021 به خاطر بسپارند:

حتما بخوانید:
مرکز پزشکی هسته ای و سنجش تراکم استخوان دکتر محمد کریمی

تصویر بند انگشتی روی جلدn: اخبار یاهو؛ عکس ها: پرنس ویلیامز / Wireimage از طریق گتی (2) ، ملینا مارا / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir