اسماعیل سروانتس ، 31 ساله ، از فواره دره ، کالیفرنیا.


این بخشی از سری اخبار یاهو به احترام برخی از جان باختن آمریکایی ها توسط COVID-19. داستان های آنها توسط خانواده و دوستانشان روایت می شود که برای مقابله با مرگ غالباً ناگهانی و دردناک آنها باقی مانده است.

اسماعیل سروانتس ، 31 ساله ، از فونت دره ، کالیفرنیا ، در 11 آگوست سال 2020 در اثر بیماری COVID-19 درگذشت. وی یکی از صدها هزار آمریکایی است که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اوایل سال 2020 جان خود را به دلیل بیماری از دست داده اند.

کارینا الیوارس ، همسر سروانتس به یاهو نیوز گفت: “اگر از او چیزی بخواهید ، بلافاصله آن را به شما می دهد ، خواه چیزی برای او باقی نماند یا نه.”

سروانتس ، پسر مهاجرانی از گوئررو ، مکزیک ، مدیر یک انبار کاشی و سنگ بود. همسرش که اضافه کرد همسر ، پسر ، برادر و پدر خوبی است ، گفت سخت کوش و فداکار است. وی گفت: “او می خواست خیلی سخت کار کند تا بتواند بازنشسته شود و از والدینش مراقبت کند.”

این زوج مارس گذشته ازدواج کرده بودند. سه ماه بعد ، هر دو به COVID-19 مبتلا شدند.

“ما بسیار مراقب بودیم. ما از خانه خارج نمی شدیم. “اولیوارس گفت:” ما از اجتماعات خانوادگی خود غافل شدیم زیرا او از بیمار شدن می ترسید و ما بیمار شدیم. “

اسماعیل سروانتس ، 31 ساله ، از فواره دره ، کالیفرنیا ، در 11 آگوست سال 2020 در اثر بیماری COVID-19 درگذشت. وی یکی از صدها هزار آمریکایی است که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اوایل سال 2020 (کارینا الیوارس)
اسماعیل سروانتس ، 31 ساله ، از فونت دره ، کالیفرنیا ، در 11 آگوست سال 2020 در اثر بیماری COVID-19 درگذشت. وی یکی از صدها هزار آمریکایی است که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اوایل سال 2020 جان خود را به دلیل بیماری از دست داده اند ( کارینا اولیوارس)

بعد از اینکه هر دو آزمایش COVID-19 مثبت داشتند ، اولیوارس علائم خفیفی را تجربه کرد. اما سلامتی سروانتس رو به وخامت نهاد و وی در بیمارستان منطقه ای Fountain Valley بستری شد و برای چندین هفته در یک دستگاه تنفس قرار گرفت. وی سرانجام بر اثر عوارض COVID-19 درگذشت.

حتما بخوانید:
خرید جدیدترین لباس مجلسی، لباس اداری، راحتی و لباس اسپرت زنانه

اولیوارس به یاهو نیوز گفت که بسیار ممنون از کارکنان بیمارستان است که تمام تلاش خود را برای زنده نگه داشتن همسرش انجام دادند. وی افزود: “آنها برای او بسیار سخت جنگیدند ، اما زمان رفتن فرا رسیده بود.”

مانند بسیاری از آمریکایی ها که عزیزی را از دست داده اند ، الیوارس می گوید که پیمایش در خود دشوار بوده است.

“در حال حاضر ، من نمی توانم بفهمم که چگونه بدون او زندگی کنم ، بنابراین بر همه جنبه های زندگی من تأثیر می گذارد ، از نظر مالی ، عاطفی و جسمی. من چنین چیزی را برای کسی آرزو نمی کنم. “

دردناک ترین قسمت ، او می گوید ، تماشای گریه دخترش برای اسماعیل است که پدر بیولوژیکی او نیست ، اما انگار او را بزرگ می کند.

“من می خواهم مردم بدانند COVID واقعی است. و برای همه اتفاق می افتد. برای ما اتفاق افتاده است او 31 ساله بود. آینده ای کامل در انتظار ما بود. ما برنامه هایی داشتیم ، اهدافی داشتیم و این از ما سلب شد. “

_____

ما می خواهیم درباره کسانی که از دست داده اید از ویروس کرونا بشنویم.

یاهو نیوز از قربانیان COVID-19 تجلیل می کند. اگر دوست یا یکی از اعضای خانواده خود را به دلیل بیماری از دست داده اید و می خواهید داستان آنها را با ما در میان بگذارید ، لطفاً خبرنگار لورا رامیرز را از طریق ایمیل به آدرس laura.ramirez@verizonmedia.com.


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma