اسکات اطلس ، مقام عالی ترامپ ، در حال کناره گیری است


واشنگتن – دکتر اسکات اطلس ، مشاور بحث برانگیز ویروس کرونا در کاخ سفید ، مقامات فدرال را به همان روشی که وارد آن شد ترک کرد: با حضور در فاکس نیوز.

مصاحبه های متخصص نورورادیولوژیست استنفورد با منبع اطلاعاتی مورد علاقه رئیس جمهور ترامپ بود که منجر به انتصاب وی در ماه آگوست به موقعیتی شد که به نظر می رسید در آن بی تجربه است. و این همان شبکه ای بود که دوشنبه شب داستان را ترک کرد اطلس در حال ترک واشنگتن بود ، پس از آنچه به نظر می رسید یک مالکیت بسیار غیرمولد و بحث برانگیز است ، حتی طبق استانداردهای چهار سال گذشته.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در جلسه توجیهی کاخ سفید بردی در 23 سپتامبر 2020 در واشنگتن ، به سخنان مشاور دکتر ویروس کرونا ویروس کرونا گوش داد.  (ماندل نگان / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)
رئیس جمهور ترامپ و دکتر اسکات اطلس در کاخ سفید در 23 سپتامبر (ماندل نگان / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

پس از استعفا ، اطلس با مجری برنامه تلویزیونی فاکس نیوز ، تاکر کارلسون ، صحبت کرد و خود را قربانی خرد متعارف دانست. اطلس بدون هیچ اثری آشکار از خودآگاهی گفت: “ما می بینیم که روزنامه نگاری عینی تقریباً مرده است ، و من فکر می کنم اکنون دیدیم که علم سیاست زده و بسیار بسیار خطرناکی است.”

وی افزود: “من فکر می کنم همه باید نگران این موضوع باشیم.”

اطلس در نامه استعفا (که فاکس نیوز ابتدا باید آن را دریافت و منتشر می کرد) گفت که هدف او در کاخ سفید ارائه “بهترین اطلاعات برای خدمت به منافع عمومی” به ترامپ است. وی اکنون به احتمال زیاد به استنفورد که اعضای هیئت علمی وی اخیراً وی را به دلیل نزدیک شدن به ویروس کرونا که “مغایر با علوم پایه است” محکوم کردند.

از زمان آغاز دوره اطلس در کاخ سفید ، جایی که جانشین دکتر شد ، تقریباً 90،000 آمریکایی بر اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند. آنتونی فاوسی و دبورا بیرکس به عنوان متخصص پزشکی با ظاهراً بیشترین دسترسی به گوش رئیس جمهور. اما هنگامی که موج ویرانگر ویروس پاییز شروع به از بین رفتن کرد ، ترامپ به ویژه نگران بیماری همه گیر نبود. در حالی که چشم انداز وی برای انتخاب مجدد کمرنگ شد ، وی از جامعه خواست که هر چه زودتر گشوده شود ، زیرا معتقد بود که بهبود اقتصادی باعث نجات نامزدی محکومیت وی برای دوره دوم خواهد شد.

اطلس این پیام را تا حد زیادی تقویت می کند ، در حالی که کارشناسان دیرینه بهداشت عمومی را در داخل و خارج دولت فدرال تضعیف می کند. او به تلویزیون دولتی روسیه رفت و سپس عذرخواهی کرد. وی فرماندار میشیگان را تهدید كرد ، سپس عذرخواهی كرد. او ماسک صورت را تهمت زد. او اعداد نادرست نقل کرده و مفاهیم خطرناکی را به بیرون سوق می دهد ، از جمله مهمترین این ایده این است که اجازه می دهد ویروس به راحتی آزاد شود و به یک تلقیح جمعی موسوم به “مصونیت گله” منجر شود.

یکی از اعضای کادر پزشکی بیمار را در بخش مراقبت های ویژه COVID-19 (ICU) در روز شکرگذاری در مرکز پزشکی United Memorial در 26 نوامبر 2020 در هوستون ، تگزاس پالس می کند (برو ناکامورا / گتی ایماژ)
یکی از اعضای کادر پزشکی در روز شکرگذاری در مرکز پزشکی United Memorial در هوستون نبض بیمار مبتلا به COVID-19 را می گیرد. (رفتن به ناکامورا / گتی ایماژ)

اما قبل از اینكه ایالات متحده بتواند به ایمنی گله نزدیك شود – این اتفاق زمانی خواهد افتاد كه حدود 70٪ مردم با COVID-19 ، بیماری ناشی از ویروس كرونا منقبض شده و با آن مبارزه كنند – ویروس باید در جامعه بسوزد. به گفته اکثر متخصصان اپیدمیولوژی ، صدها هزار نفر را به قتل رسانده است. این قسمت از اطلس معمولاً رها می شد.

استعفای وی در روز دوشنبه با کمی آرامش روبرو شد ، نشانه دیگری که نشان می دهد ترامپ در راه است زیرا جو بایدن رئیس جمهور منتخب مشغول ساخت یک تیم ویروس کرونا است که توانایی بیشتری دارد.

“زمان او توسط تاریک شد [a] سیل اطلاعات غلط ، از ترویج کلاهبرداری علیه ماسک تا آزمایش دروغ ، توییت دکتر آشیش جا ، متخصص اپیدمیولوژی که دانشکده بهداشت عمومی براون را اداره می کند.

این اطلس ممکن است از نظر مقامات عادی دولت غیرمتعارف باشد ، اما در آرزوی بی امان او برای تضاد و تحریک دستگاه – “داشتن میل جنسی” ، مانند میم توییتر – او ترامپ منصوب ایده آل بود. از این نظر ، اطلس هیچ تفاوتی با سایر کارمندان گذشته خود نداشت که طبق قوانین بازی نمی کردند یا با دیگران خوب بازی نمی کردند. این نگرش نشان داده است که تعداد بیشماری از کارمندان اداری – از استیو استیون بانون تا مدیر سابق آژانس محیط زیست اسکات پرویت – عناوین منفی را به خود جلب کرده و کاخ سفید را به موضع دفاعی فزاینده ای وادار می کنند که حفظ آن با گذشت زمان دشوار است. آب و هوا.

در پایان ، اطلس ظاهراً فهمید که حتی دولتی که در هرج و مرج رونق بگیرد محدودیت هایی دارد. این یک درس گران قیمت بود ، زیرا مکان بسیار مهمی را اشغال می کرد که می تواند توسط یک پزشک واجد شرایط برای ارائه توصیه های علمی مناسب استفاده شود. در عوض ، اطلس با استفاده از منبر خود به نادرست ادعا كرد كه ماسكها كار نمي كنند ، كه منجر به حذف يكي از پيام هاي تويتري او شد.

این حذف ممکن است مورد توجه محافظه کارانی قرار گیرد که روزگاری نسبت به تعصب در شبکه های اجتماعی هوشیار بودند ، اما نه بسیاری از آمریکایی های فرسوده که به سادگی خواهان پایان همه گیری هستند ، نه به ذکر همتایان خود در گروه ویژه ویروس کرونا.

مدیر CDC ، دکتر رابرت ردفیلد ، در جلسه دادرسی در کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی سنای ایالات متحده برای بررسی Covid-19 ، با تمرکز بر به روزرسانی پاسخ فدرال در واشنگتن در 23 ، شهادت داد سپتامبر 2020 (الکس ادلمن / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)
دکتر رابرت ردفیلد در جریان دادرسی مجلس سنا ، آموزش ، کار و بازنشستگی در 23 سپتامبر شهادت می دهد (الکس ادلمن / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

دکتر رابرت ردفیلد ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها ، در اواخر ماه سپتامبر در هواپیما گفت: “هرچه او می گوید خلاف واقع است.” با این حال اطلس مانع از گفتن این حرف نشد ، حتی وقتی تعداد مرگ ویروس کرونا به یک چهارم میلیون آمریکایی رسید و کشورها برای دور جدیدی از نتیجه گیری آماده شدند.

به نظر می رسید که اطلس تقریباً از تضعیف هرگونه توصیه ای که دیگر با آن موافق نیست لذت می برد. پس از آنكه فرماندار میشیگان محدودیت های جدیدی صادر كرد ، اطلس مردم را به “قیام” علیه وی فرا خواند. اگر او به این اخبار توجه می کرد ، اطلس می دانست که شبه نظامیان راست گرا تهدید به ربودن فرماندار کرده اند. اگر او با نتیجه گیری کاملاً مخالف باشد ، می تواند به راحتی با پزشکان ، فرمانداران ، پرستاران و معلمان در مورد روش صحیح مقابله با جهش پرونده ها بحث کند.

وی همچنین سعی کرد نبردی را با فاوسی آغاز کند ، که هشدارهای وی باعث آزردگی رئیس جمهور شد. اما ایمونولوژیست متولد بروکلین حملات را بدون گرفتن طعمه منحرف کرد. فاوتی گفت: “من با این پسر واقعاً مشكل دارم.” او را هل داد و انگار كه اطلس در مدرسه بیش از یك قلدر بود.

ترامپ فکر می کرد پس از انتخابات می تواند فاوتی را برکنار کند. در عوض ، اطلس رفته است ، در حالی که Fautsi ، یک کارمند ارشد دولت ، احتمالاً به دولت بایدن توصیه می کند که در تاریخ 20 ژانویه بیاید.

اطلس که یک جنگجوی اصیل فرهنگی بود ، هنگام خروج از سایت های آتشین طرفدار ترامپ به عنوان یک فدرالیست که طوطی بازی کرد ادعای خود مبنی بر اینکه قربانی لغو فرهنگ شده است ، به دلیل حقایق دشوار ، مورد علاقه قرار گرفت.

مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی آنتونی فائوسی در حالی با مایک پنس معاون رئیس جمهور صحبت می کند که آنها در جلسه توجیهی خبری با یکی از اعضای گروه کاری ویروس کرونا در کاخ سفید در جلسه توجیهی جیمز سی. برادی در کاخ سفید در روز پنجشنبه ، 19 نوامبر 2020 در واشنگتن دی سی  (جابین بوتسفورد / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)
دکتر آنتونی فاوسی. (جابین بوتسفورد / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

در حقیقت ، بیشتر متخصصان بهداشت توافق کرده اند که به هیچ وجه صحت ندارند. اطلس و حامیان آن مدت طولانی است که سوئد را برای رویکرد آرامش خود در برابر بیماری همه گیر تبلیغ می کنند ، با این استدلال که مصونیت گله هم اقتصاد کشور و هم شهروندان آن را نجات می دهد ، به شرطی که جمعیت آسیب پذیر در حالی که دیگران بدون ماسک و بدون بار خود را حفظ می کنند. ، در باغ آبجو و رستوران ها.

دلیل اصلی خلاف این رویكرد خود سوئد است كه در دستیابی به مصونیت گله ای كه اطلس قول داده نتوانسته است. هفته گذشته اپیدمیولوژیست دولت سوئد با تأیید آنچه بسیاری از افراد در آزمایش سوئد از آن می ترسند ، گفت: “ما هیچ نشانه ای از مصونیت در جمعیت نمی بینیم.”

در هنگام عزیمت ، اطلس خود را به عنوان شمایل گرای معرفی کرد که به دلیل تفکر اصلی خود از این کار حذف شده بود. روزی که استعفا داد ، 168000 مورد ویروس کرونا ویروس جدید در ایالات متحده وجود داشت.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes