اعداد COVID در فلوریدا با کنترل جدیدی روبرو هستند


واشنگتن – مطالعه جدیدی که اوایل این ماه در مجله بهداشت عمومی آمریکا منتشر شد ، ادعا می کند که فلوریدا تعداد افرادی را که در اثر COVID-19 فوت کرده اند ، در هزاران مورد گزارش می دهد ، و این باعث ایجاد تردیدهای جدید در مورد ادعاهایی می شود که فرماندار رون دسانتیس خود را با موفقیت جهت گیری کرده است در بیماری همه گیر ویروس کرونا.

محافظه کاران DeSantis را در مورد نحوه مقابله با بیماری همه گیر که منجر به کشته شدن بیش از 30000 نفر از ساکنان شد جشن گرفتند. در همین حال ، منتقدان فرماندار مبارز می گویند اگر وی با دقت بیشتری به متخصصان بهداشت گوش می داد ، جلوی بسیاری از این مرگ ها گرفته می شد. DeSantis مخالف قفل ها بود ، ماسک ها را نادیده گرفت و ارائه اقدامات بهداشت عمومی برای مردم محلی به طور فزاینده ای را دشوار کرد.

و دولت ممکن است در موج جدیدی از ویروس کرونا قرار گیرد.

نمای کلی ساحل جنوبی به عنوان سواحل با محدودیت هایی برای محدود کردن شیوع بیماری ویروس کرونا (COVID-19) ، در ساحل میامی ، فلوریدا ، ایالات متحده ، 10 ژوئن 2020 ، بازگشایی می شود. REUTERS / مارکو بلو

مردم در ساحل میامی ساحل ، فلوریدا ، در ژوئن 2020 (مارکو بلو / رویترز)

محققان نوشتند که تأثیر همه گیری فلوریدا “به طور قابل توجهی بیشتر از آن است که داده های رسمی COVID-19 نشان می دهد”. آنها با مقایسه تعداد تخمینی مرگ و میر طی یک دوره شش ماهه در سال 2020 ، از مارس تا سپتامبر ، با تعداد واقعی مرگ ، به این نتیجه رسیدند ، رقمی که به عنوان “مرگ های زائد” شناخته می شود زیرا بیش از حد پیش بینی شده است.

در سال 2020 ، 400،000 مورد مرگ در ایالات متحده اتفاق افتاد ، که یک جهش نزدیک به بیماری همه گیر ویروس کرونا است.

کمبود آزمایش در ابتدای شیوع همه گیر همچنین می تواند منجر به مرگ COVID-19 شود ، توضیح می دهد دانیل وینبرگر ، متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی ییل که ویروس کرونا و مرگ های غیرضروری را نیز مطالعه کرده است.

این مسئله بیشتر پیچیده شد زیرا هر کشور روش خاص خود را برای شمارش مرگ و میر دارد. وینبرگر نوشت: “برخی از كشورها در صورت به دست آوردن آزمایش مولكولی مثبت ، مرگ را در نتیجه COVID طبقه بندی می كنند ، در حالی كه كشورهای دیگر اجازه می دهند كه مرگ به دلیل COVID طبقه بندی شود در صورتی كه مشكوك باشد ناشی از COVID است (حتی بدون آزمایش مولكولی).” در یک ایمیل به اخبار یاهو.

آزمایش های واکنش زنجیره ای پلیمراز – نام دیگری برای آزمایش های مولکولی که توسط وینبرگر به آن اشاره شده است – مطمئن ترین روش برای تشخیص اینکه یک فرد مرده یا زنده به ویروس کرونا آلوده است ، است.

در مورد فلوریدا ، محققان می گویند 4،924 مرگ زائد باید در نتیجه COVID-19 محاسبه می شد ، اما در بیشتر موارد تصمیم گرفته شد که علت دیگری باشد ، بنابراین تعداد مرگ و میرها کاهش یافته است. موارد ویروس کرونا در فلوریدا. این امر ممکن است زیرا افرادی که به دلیل COVID-19 می میرند ، غالباً دارای بیماری های دیگری مانند دیابت و آسم هستند. این مسئله برای متخصصان پزشکی که گاه با علم بحث برانگیز دست و پنجه نرم می کنند و در طی همه گیری تحت فشار سیاسی قرار می گیرند ، آزادی عمل می گذارد.

در فلوریدا ، 25 متخصص پزشکی در این ایالت مستقیماً توسط فرماندار منصوب می شوند. در بهار سال گذشته ، دولت DeSantis متهم شد که تلاش کرده است از ارائه اطلاعات کامل ویروس کرونا به این متخصصان پزشکی جلوگیری کند. (در ماه آگوست ، ایالت گفت که مرگ ویروس کرونا دیگر به گواهی پزشکی احتیاج ندارد.)

حتما بخوانید:
❺ مبحث تست خیز فیزیک کنکور! ⓿❺ درصد فیزیک را در ❶ ماه بخوانید
وقتی ساعتی پس از ساعت منع رفت و آمد در ساحل میامی ، فلوریدا ، در 21 مارس 2021 ، یک بلندگو موسیقی را منفجر می کند ، جمعیت در خیابان شادی می کنند (دانیل A. وارلا / میامی هرالد از طریق AP)

جمعیت یک ساعت پس از منع رفت و آمد در میامی ساحل ، فلوریدا ، در 21 مارس در خیابان ها مهمانی می کنند (دانیل A. وارلا / میامی هرالد از طریق AP)

موسی تاتار ، اقتصاددان بهداشت عمومی در دانشگاه یوتا ، رهبر تیم تحقیقاتی که به دنبال مرگ غیرضروری در فلوریدا هستند ، گفت: “من اطمینان دارم که COVID-19 مسئول بیشتر این مرگ های غیرضروری است.” وی گفت که به دلیل سرعت بخشیدن به محدودیت استاندار در آنجا ، تمرکز خود را روی فلوریدا قرار داد. با این حال ، این حرکت به عنوان بی پروا مورد انتقاد گسترده قرار گرفت برخی معتقدند که او موجه بود از این واقعیت که کشورهایی که محاصره ها در بهار و پاییز ادامه داشت لزوماً نتایج بهتری نسبت به فلوریدا نداشتند.

دولت DeSantis به درخواست نظر پاسخ نداد.

فلوریدا در حال حاضر چهارمین تعداد مرگ و میر در کشور از طریق COVID-19 را دارد ، اما همچنین دومین ایالت پرجمعیت این کشور است. این دومین جمعیت مسن در ایالات متحده است ، یک عامل مهم در یک بیماری همه گیر که تمایل دارد افراد مسن را با شدت بیشتری نسبت به جوانان تحت تأثیر قرار دهد.

بحث در مورد واکنش همه گیر ایالت تا حد زیادی نشان دهنده بحث گسترده تری در مورد چگونگی محدودیت های موثر در جلوگیری از بیماری است.

دونالد ترامپ ، که حتی در مواقعی که دولت خودش این محدودیت ها را اعمال می کند ، با این محدودیت ها مخالفت کرد ، اکنون ساکن فلوریدا است. دسانتیس یک دانشجوی سیاسی ترامپ است که جاه طلبی های ریاست جمهوری خود را دارد. وی اخیراً به عنوان “قفل ساز” به رئیس جمهور بایدن حمله کرد. رئیس جمهور سعی نکرد “فلوریدا” را “قفل” کند ، اما در روزهای اخیر دولت وی از مهمانی های مهمانی بهاری که بدون ماسک در مهمانی شرکت می کنند ابراز نگرانی کرده است ، که به نظر می رسد باعث ایجاد یک عفونت جدید در این ایالت شده است.

ران دسانتیس ، فرماندار فلوریدا ، در یک کنفرانس خبری در آشیانه هواپیمایی دبیرستان Eau Gallie در 22 مارس 2021 در ملبورن ، فلوریدا سخنرانی کرد.  (پل هنسی / تصاویر SOPA / LightRocket از طریق گتی ایماژ)

فرماندار فلوریدا رون دسانتیس در یک کنفرانس مطبوعاتی در 22 مارس در ملبورن ، فلوریدا (پل هنسی / تصاویر SOPA / LightRocket از طریق گتی ایماژ)

یافته های تاتار به طور کلی پذیرفته نیست. لورن روزن ، آماری با مرکز ملی آمار بهداشت در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، که مرگ بیش از حد را تجزیه و تحلیل کرد ، به یاهو نیوز گفت که از نظر تعداد مرگ و میرها در این ایالت چیز مشکوکی نمی بیند.

وی گفت: “فلوریدا برای من برجسته نیست.”

منتقدان دیگر یافته های تاتار ، فلوریدا را نه به عنوان یک موفقیت درخشان و نه به عنوان یک فاجعه تخفیف داده شده ، بلکه به عنوان کشوری توصیف می کنند که با همه موفقیت ها و ناکامی ها با همه گیری دست و پنجه نرم کرده است ، و پرونده های مرگ و میر اضافی منعکس کننده این پرونده مخلوط است.

جیسون سالمی ، دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا جنوبی ، به یاهو نیوز گفت كه تصور اینكه هرگونه مرگ غیرضروری در طول دوره مورد نظر باید مستقیماً به کسانی كه به ویروس كرونا مبتلا شده اند نسبت داده شود ، به ویژه بعد از انسانهایی كه هرگز با تشدید بیماری همه گیر و پر شدن بیمارستان ها از بیماران مبتلا به COVID-19 ، ممکن است آلوده شده باشد هنوز از مراقبت از سایر بیماری ها نمی ترسد.

“شما هرگز نمی توانید ویروس کرونا داشته باشید ، سلامتی خود را کاهش داده و در اثر عوارض مربوط به دیابت از بین بروید. “سالمی به یاهو نیوز گفت ، آمار فلوریدا در مورد همه مرگ های بیش از حد و ویروس کرونا را” چیزی به طور متوسط ​​”توصیف کرد.

حتما بخوانید:
قطب شمال 4 برابر بیشتر از بقیه زمین گرم می شود

طبق CDC ، مرگ و میر بیش از حد در سال 2020 تا 21 درصد بوده است. فلوریدا 15.5 درصد از مرگ های غیرضروری را در دوره ای که تاتارها در حال مطالعه هستند گزارش می کند. مرگ و میر بیش از حد در کالیفرنیا نیز 15 درصد بود ، اگرچه فرماندار آن ایالت ، گاوین نیوزوم ، محدودیت های بسیار سخت تری نسبت به دیسانتیس در فلوریدا اعمال کرده است.

سالمی داشبورد ویروس کرونا ویروس فلوریدا را اجرا می کند و اغلب با اپیدمیولوژیست های ایالتی صحبت می کند. وی به یاهو نیوز گفت: “به نظر من هیچ مشکلی در داده ها وجود ندارد.” “من می دانم. من فقط دائماً در این داده ها هستم.”

وینبرگر ، متخصص اپیدمیولوژی یل ، همچنین گفت که تجزیه و تحلیل او نشان داد که “تفاوت” در فلوریدا بین COVID-19 و مرگ غیرضروری تقریباً متوسط ​​است.

س isال این نیست که آیا مرگ ها اتفاق افتاده اند ، بلکه کشورها چگونه آنها را شمرده اند. تحقیقات انجام شده توسط اندرو استوکس از دانشگاه بوستون نشان می دهد که در مناطق طرفدار ترامپ در کشور ، جایی که مقامات منتخب معمولاً همه گیر را جدی نمی گیرند ، مرگ و میرها به دلیل ویروس کرونا است.

استوکس به یاهو نیوز گفت که آنچه در مورد ایالات متحده صادق است ، در مورد فلوریدا نیز صادق است ، زیرا شهرستانهای بسیار دموکراتیک مانند میامی-داد ، اوسئولا و هیلزبورو تمایل دارند که تمام یا تقریباً همه مرگهای غیرضروری مانند مرگ ناشی از COVID-19 را به حساب آورند. در مقابل ، بیشتر شهرستانهایی که مرگ و میر ناشی از COVID-19 در آنها زیاد بود – فرانکلین ، واکولا ، تیلور و سامر – سنگرهای جمهوری خواهان هستند.

استوکس در مصاحبه ای گفت: “تغییرات منطقه ای زیادی در فلوریدا وجود دارد.” این با آنچه روزن ، آمارگر CDC ، به یاهو نیوز گفت ، مغایرت دارد.

این مدلهای اساسی می توانند توضیح دهند که چرا تعداد متوسط ​​کشورها چنین واکنشهای متفاوتی را ایجاد می کند. در حالی که سالمی به عنوان یک کل به نظر می رسد ، همانطور که سالمی گفت ، داده های متوسط ​​و ریز ریز حاکی از ناسازگاری در بازی است.

به عبارت دیگر ، به نظر می رسد گزارش کوششی ویروس کرونا در بخشهای دموکراتیک ایالت ممکن است با گزارش ناکافی توسط مناطق جمهوریخواه جبران شود.

دفتر متخصص پزشکی میامی-داد جنازه ها را حمل و کالبدشکافی می کرد.  وی همچنین مسئول امضای گواهی مرگ برای قربانیان ویروس کرونا است.  (جان ون بیکوم / میامی هرالد / سرویس اخبار تریبون از طریق گتی ایماژ)

اداره معاینات پزشکی شهرستان میامی-داد جنازه ها را حمل و کالبدشکافی می کند. وی همچنین مسئول امضای گواهی های مرگ برای قربانیان ویروس کرونا است. (جان ون بیکوم / میامی هرالد / سرویس اخبار تریبون از طریق گتی ایماژ)

دسانتیس شخصاً تلاش کرده است تا با اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک که متهم به سرپوش گذاشتن بر تعداد مرگ در خانه های سالمندان است ، مخالفت کند. اما او همچنین انتقادات خود را با درگیری با یک دانشمند داده انجام داد که پس از متهم کردن وی به دستکاری داده ها ، اخراج شد. مخالفان سیاسی وی را به دلیل آنچه به بی توجهی بی پروا به کشوری پر از افراد مسن و در غیر اینصورت آسیب پذیر متهم کردند ، “DeathSantis” معرفی کردند.

بحث سیاسی در مورد چگونگی برخورد فرمانداران ، از جمله کوومو و دسانتیس ، با ویروس کرونا ممکن است چیزی بیش از این واقعیت باشد که معلوم می شود ناگهان هر کشوری ، قرمز یا آبی ، با یک عامل بیماری زا روبرو است که باعث ایجاد جامعه آمریکا می شود.

و عدم اطمینان در مورد مبارزه با این بیماری جدید با تغییر در دستورالعمل های واشنگتن در مورد نحوه مقابله با بیماری همه گیر افزایش می یابد. کارشناسان بهداشت عمومی معتقدند که رهبری روشن تر و مصمم تری از دولت ترامپ می تواند از صدها هزار مرگ غیرضروری جلوگیری کند.

جاستین لسلر ، اپیدمیولوژیست جان هاپکینز گفت: “به طور کلی ، COVID-19 سومین علت شایع در ایالات متحده در سال 2020 است.” همه گیری فقط توسط بیماری های قلبی و سرطان منجر می شود. “با توجه به اینکه در ابتدای سال وجود نداشت ، این امر باید همه را نگران کند.”

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma