اقدام پایانی ترامپ برای رأی دهندگان به رسمیت شناختن این نکته است که در وهله اول آمریکا باید “دوباره بزرگ” شود


در روزهای پایانی انتخابات 2020 ، که نظرسنجی ها نشان می دهد احتمال شکست او وجود دارد ، رئیس جمهور ترامپ شعار مبارزات انتخاباتی خود را در سال 2016 تغییر داد ، وعده داد که در صورت انتخاب مجدد ، آمریکا را دوباره بزرگ خواهد کرد ، .

این تنظیم دقیق در 17 ژوئیه توسط مایک پنس معاون رئیس جمهور آغاز شد.

از آن زمان ، ترامپ خودش شروع به وارد کردن آن به سخنان خود کرد ، همانطور که روز دوشنبه در آریزونا این کار را انجام داد ، زمانی یک کشور معتبر جمهوری خواه اکنون یک بازی را در رقابت بین ترامپ و جو بایدن دموکرات در نظر گرفت.

“شما می دانید که این باعث می شود آمریکا دوباره بزرگ شود ، مگر نه؟” ترامپ به جمعیت خود در توسان گفت. من می گویم “دوباره آمریکا را بزرگ کن ، دوباره” … دوباره ، دوباره. ما این کار را کردیم و حالا مجبور شدیم دوباره این کار را انجام دهیم. همه چیز خوب است ، اتفاق می افتد. “

ذات این بازنگری تصدیق آشکار ترامپ است که عظمت آمریکایی که در سال 2016 قول داد هنوز در دست توسعه است.

“ما بزرگترین اقتصاد را تاکنون ساخته ایم. ما مجبور شدیم آن را ببندیم. ” “ما با انجام کاری که انجام دادیم میلیون ها انسان را نجات دادیم. سپس آن را دوباره ساختیم و اکنون نوع رکورد را انجام می دهیم. “

این مانع بزرگ شدن آمریکا ، البته بیماری همه گیر ویروس کرونا بود که تا ظهر روز سه شنبه بیش از 220،000 آمریکایی را به کام مرگ کشاند ، میلیون ها میلیون نفر را بیکار کرد ، اقتصاد آمریکا را به رکود اقتصادی کشاند و حتی رئیس جمهور و خانواده اش را بیمار کرد.

دموکرات ها خیلی زود به این نکته اشاره می کنند که وقتی ترامپ روی کار آمد ، اقتصادی پررونق پیدا کرد. قبل از همه گیری ، مشاغل ترامپ اگرچه قوی بود ، اما آنچه را که در ماه های آخر دوره دوم باراک اوباما محاسبه شده بود ، دنبال می کرد. در همین حال ، بایدن اغلب استدلال می کند که درمان نالایق با بیماری همه گیر ترامپ ، تأثیرات آن بر سلامت عمومی و اقتصاد را تشدید کرده است.

بایدن در سخنرانی ماه ژوئن در لنكستر ، پنسیلوانیا گفت: “شگفت آور است كه او هنوز اساسی ترین واقعیت این بحران را نمی فهمد: برای اصلاح اقتصاد ، ما باید ویروس را كنترل كنیم.”

اما همانطور که ترامپ در سال 2016 ، هنگامی که قول داد آنچه را که به کشور کمک کرده است “فقط من می توانم اصلاح کنم” ، استدلال نهایی رئیس جمهور در داخل در سال 2020 این است که انتخاب مجدد وی برای بازسازی آمریکا ضروری است. .

دونالد ترامپ
رئیس جمهور ترامپ در توسان ، آریزونا. (ماندل نگان / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

ترامپ روز دوشنبه در توسان گفت: “این انتخابات یک انتخاب بین بهبود فوق العاده ترامپ یا افسردگی بایدن است ، اگر وی حتی نامزد انتخابات شود.”

برای شنیدن صحبت های ترامپ و معاونانش به او ، بایدن دچار افت شناختی شده است که در صورت انتخاب به عنوان رئیس جمهور از انجام وظایف وی جلوگیری می کند. به همین دلیل ، او یک “عروسک” برای کسانی است که اکنون حزب را کنترل می کنند – سناتور برنی سندرز از ورمونت ، نماینده الکساندریا اوکاسیو-کورتس از نیویورک و دیگر اعضای جمهوری خواهان “چپ رادیکال”.

ترامپ در راهپیمایی روز دوشنبه در پریسکوت ، آریزونا به بایدن گفت: “او یک گونزو است ، مردم و افرادی که این حزب را اداره می کنند دیوانه های تندرو و چپ افراطی هستند” و افزود: “آنها پاسخ می دهند و خواستار شلیک هستند.” “

با این وجود در حالی که حملات ترامپ به بایدن بیشتر سخنان وی را تشکیل می داد ، رئیس جمهور همچنین مجبور شد از نگرش خود نسبت به بیماری همه گیر که زندگی اکثر آمریکایی ها را تحت تأثیر قرار داد دفاع کند.

ترامپ به پرسکوت گفت: “ما واکسن دریافت خواهیم کرد ، اما با این واکسن یا بدون آن ، و اتفاقاً به زودی اتفاق خواهد افتاد – حتی اگر این قهرمانان را در طرف دیگر ، یعنی دموکرات هایی که همه این شهرهای شکست خورده را اداره می کنند ، نداشتیم ، این خیلی زودتر اتفاق می افتاد.” وی ارتباط بین شهرداران حزب دموکرات و زمان واکسن را توضیح نداد ، که گفت امیدوار است تا روز انتخابات آماده شود. Pfizer اخیراً اولین تاریخ را به اواسط ماه نوامبر منتقل کرده است ، در آن زمان ممکن است نتایج نهایی آزمایش بالینی واکسن آن در دسترس باشد.

و با وجود همه تاریکی هایی که ترامپ از تلاش های بایدن و حزب دموکرات می گوید در تلاش برای خنثی کردن بازگشت اقتصادی از COVID-19 ، او شروع به زیر سوال بردن سخنان خود با خوش بینی کرده است.

ترامپ به جمعیت خود در پریسکوت اطمینان داد ، که عمدتاً از انجام آنچه متخصصان پزشکی نادیده گرفته اند ، گفت: “تحت رهبری من ، رونق افزایش می یابد ، وطن پرستی اوج می گیرد ، خوش بینی شکوفا می شود ، همه گیری به زودی پایان می یابد – این گوشه است.” که ممکن است سرعت همه گیر را کاهش دهد: از ماسک استفاده کنید.

همانطور که ترامپ در جریان تجمعات خود به آینده اشاره می کند ، بسیاری از آمریکایی ها همچنان روی واکنش دولت وی تا زمان بروز همه گیر متمرکز هستند. یک مطالعه AP-NORC که هفته گذشته منتشر شد نشان داد که 65 درصد بزرگسالان مورد بررسی در ایالات متحده گفتند که ترامپ شیوع COVID-19 را به اندازه کافی جدی نمی گیرد.

با این حال ، رئیس جمهور خوش بینی خود را به برنامه های هنوز فاش نشده به عنوان جایگزینی برای قانون مراقبت مقرون به صرفه محدود نمی کند. وی همچنین علاقه مند است کشور قبل از ورود “طاعون چینی” در کجای کشور قرار داشته باشد.

ترامپ روز دوشنبه گفت: “سرانجام ، همه به هم می پیوندند زیرا متحد می شوند ، اما پس از آن ما دچار آفت چینی می شویم.” “همه ما به خوبی متحد خواهیم بود. مردم با من تماس گرفتند که هرگز انتظار نداشتی. او برای موفقیت جمع شد و سپس طاعون ما را آزار داد. “

همزمان با آغاز گسترش اولین موارد ناشناخته COVID-19 در اوایل سال جاری ، دموکرات های مجلس نمایندگان پرونده های خود را در سنای ایالات متحده ارائه دادند تا ترامپ را از سمت خود برکنار کنند برای طرحی که وی برای ایجاد خاک بر روی بایدن از آن ایجاد کرده بود مقامات اوکراین در ازای کمک نظامی آمریکا. نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان ، در حالی که ملت تماشا می کرد ، سخنرانی تحریک آمیز ترامپ به اتحادیه را قطعه قطعه کرد. حال و هوای پایتخت کشور دقیقاً مانند آشتی نبود.

با این حال ترامپ در زمانی نوستالژیک باقی می ماند که حداقل در گذشته ، احتمال انتخاب مجدد وی بیش از امروز بود.

“زندگی عادی به سرعت برمی گردد. این همان چیزی است که ما می خواهیم. ترامپ در آریزونا گفت: “برگرد ، هفت ماه پیش به ما برگرد.” “و سال آینده بزرگترین سال اقتصادی در تاریخ کشور ما خواهد بود ، این اتفاق خواهد افتاد.”

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes