[ad_1]

در هفته های اخیر ، آمریکایی ها با نفس خسته منتظر رسیدن انواع ناراحت کننده SARS-CoV-2 در خارج از کشور هستند ، ویروس کرونا که عامل COVID-19 است.

همه ما در مورد B.1.1.7 (اصطلاحاً نسخه UK) ، B.1.351 (اصطلاحاً نسخه آفریقای جنوبی) و P.1 (اصطلاحاً نسخه برزیل) شنیده ایم. ما از نحوه کار آنها آگاهی کافی نداریم ، جهشهای مختلفی در پروتئین ها وجود دارد که مزایای خاصی به آنها منتقل می کند و باعث انتقال بیشتر آنها می شود (مانند B.1.1.7) و یا از دفاعی ایمنی بدن ما فرار می کنند (مانند B.1.351 یا P.1) ) ما می دانیم که برخی موارد قبلاً در ایالات متحده کشف شده است و ممکن است موارد زیادی کشف نشده باقی مانده باشند. و ما نگران هستیم که هرچه آنها در اینجا گسترش یابند ، پایان دادن به همه گیری دشوارتر خواهد بود.

جوردن لوئیس ، درست است

یک بیمار واکسن COVID-19 را در بورهام وود انگلیس دریافت می کند. (Karwai Tang / گتی ایماژ)

اما ما توجه زیادی به این واقعیت نکرده ایم که انواع گیاهی خانگی در حال گسترش در ایالات متحده است

در تحقیقی که روز یکشنبه منتشر شد ، تیمی از محققان هفت نوع جدید را در ایالات سراسر کشور مشاهده کردند – همه از اینجا نشأت گرفته اند و همه به طور مستقل جهش خاصی پیدا کرده اند که می تواند آنها را مسری تر کند.

به همین ترتیب ، محققان مرکز Cedars-Sinai برای مرکز بیوانفورماتیک و ژنومیک عملکردی در لس آنجلس ماه گذشته نوع جدیدی به نام CAL.20C را شناسایی کردند که در تابستان قابل تشخیص بود اما اکنون تقریبا نیمی از موارد در جنوب کالیفرنیا را تشکیل می دهد – و می تواند باشد از جهش در سنبله پروتئین (L452R) سود می برد که نشان داده شده است در برابر برخی از آنتی بادی های خنثی کننده مقاومت می کند. یک مطالعه جدید نشان می دهد که CAL.20C به 19 ایالت آمریکا به علاوه واشنگتن و شش کشور خارجی گسترش یافته است.

یاهو نیوز برای قرار دادن این نوع وطن در معرض دید ، با دکتر جاسمین پلامر ، یکی از متخصصان ژنتیک مولکولی سرو-سینا که CAL.20C را کشف کرد ، صحبت کرد. وی توضیح داد که چرا ایالات متحده به طور گسترده ای کورکورانه پرواز می کند وقتی که صحبت از نظارت های مختلف می شود. چگونه CAL.20C احتمالاً در جهش مرگبار در کالیفرنیا نقش داشته است. و چگونه ، با سرعت بخشیدن به واکسیناسیون و ادامه موارد در سراسر کشور ، آمریکایی ها در وضعیت خوبی برای پایان دادن به همه گیری قرار دارند – اگر ما به هشدار این گزینه های ظهور گوش دهیم و فقط “دو ماه دیگر” بمانیم.

پلامر گفت: “CAL.20C نشان می دهد که ما ناقل هستیم.” “ما راهی هستیم که SARS-CoV-2 در حال حرکت است. این بازتاب رفتار ماست. اگر به او فرصت حرکت ندهیم ، می توانیم اکنون او را محدود کنیم. “

یاهو نیوز: به من بگویید چرا اینقدر به CAL.20.C علاقه مند هستید – و چرا خوانندگان باید این علاقه را داشته باشند.

دکتر یاسمین پلامر: ما لزوماً به این گزینه علاقه مند نبودیم. ما در لس آنجلس هستیم ، بنابراین بدیهی است که بخشی از موج تعطیلات بوده ایم. هنگامی که ما با مراقبت های بهداشتی سرو کار داشتیم ، سعی کردیم اطمینان حاصل کنیم که کارگران خط مقدم ما ، همانطور که در اواخر دسامبر بیش از حد سنگین شده بودند – واقعاً در اوج جایی که از نظر ظرفیت و خستگی در آن قرار داشتیم – با چیز جدیدی سر و کار ندارند. در این روند ، ما تقریباً 200 بیمار را رتبه بندی کردیم ، آنها را عمداً گرد هم آوردیم تا مطمئن شویم که گزینه ای در انگلیس نداریم. و وقتی این کار را کردیم ، مورد خود را پیدا کردیم: CAL.20C.

بعد چه اتفاقی افتاد؟

ما این پنج جهش را که CAL.20C را تعریف می کنند شناسایی کردیم. در پروتئین پروتئین سه و در مناطق دیگر دو وجود دارد. سپس ما تمام وقت به CAL.20C نگاه می کردیم. حدود 500000 وجود دارد [genetically sequenced] پرونده های جهانی که تشکیل شده است [for researchers to study]. بنابراین ما به کالیفرنیا و اینجا نگاه می کنیم ، CAL.20C در یکی از 1247 مورد در ماه جولای ظاهر می شود. نه درصدی ، حتی قابل توجه نیست.

اما بعد همه چیز نگران می شود. در ماه اکتبر سود ناچیزی بدست می آورید. من فکر می کنم چهار مورد وجود داشت ، پس فقط آبپاشی کنید. با این حال ، تا ژانویه ، CAL.20C به 44 درصد موارد در جنوب کالیفرنیا و حدود 35 درصد در سراسر کشور رسیده است. ممکن است تصادفی باشد ، اما واقعیت این است که شما از CAL.20C تغییر می دهید ، حتی هنگام شروع مصرف حتی به عنوان درصد به CAL.20C ثبت نام نمی کنید – حتی وقتی موارد کاهش می یابد. و سپس ، از زمانی که برای اولین بار به آن نگاه کردیم ، در اوایل ژانویه ، تا پایان ژانویه ، آن را از طریق خطوط ایالتی به کشورهای دیگر منتقل کرده است.

چادر واکسیناسیون سالمندان

چادر واکسیناسیون در لس آنجلس. (جیسون آرموند / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

پیشنهاد می شود که جهش های خاص در CAL.20C مزایایی را ایجاد کرده و گسترش آن را تسهیل می کنند.

من می گویم بگذارید اعداد خودش صحبت کنند احتمالاً CAL.20C فقط با مشاهده اعدادی که در دست داریم مسری تر است.

با فرض انتقال CAL.20C ، در واقع چگونه کار می کند؟ به عنوان مثال ، چگونه با B.1.1.7 و B.1.351 ، دو گزینه دیگری که ما بیشتر از آنها شنیده ایم مقایسه می شود؟ بر اساس جهش های خاص CAL.20C ، آیا می توان رفتاری مشابه این انواع را داشت؟

ما فعالانه در حال بررسی این موضوع هستیم. من معتقدم CAL.20C از نظر توالی ژنتیکی ، بلکه از نظر رفتاری کمی بیشتر شبیه نسخه انگلیسی است که باز هم به معنای مسری بودن آن است. برخی از مدل ها وجود دارد که نشان می دهد CAL.20C ممکن است بهتر به گیرنده ACE2 متصل شود – این جایی است که ویروس به سلول های انسانی متصل می شود ، بنابراین محل عفونت. جهش در سویه ما وجود دارد که می تواند آن را در اتصال بهتر کند.

آیا شما در مورد جهش اوج پروتئین L452R صحبت می کنید؟

بله و احتمالاً به همین دلیل CAL.20C مسری تر است.

آیا فکر می کنیم CAL.20C موج تعطیلات را در کالیفرنیا پیش می برد؟

شاید دلیل این پرش نبوده باشد ، اما احتمالاً به اندازه کمک کرده است. اگر نوع مسری تر است و شما ماسک نمی زنید و تمام اقدامات احتیاطی لازم را انجام نمی دهید ، اجازه می دهید گسترش یابد. شکرگذاری این است که همه این غذاها با هم هستند و آیا گزینه ای وجود دارد که بیشتر مسری باشد؟ افراد بیشتری را آلوده خواهد کرد. به عبارت دیگر ، در هر دو مورد جهش وجود دارد ، اما احتمالاً CAL.20C در این امر سهیم بوده است چقدر افراد آلوده شدند.

در مورد مرحله بعدی تحقیق به من بگویید. س theالاتی درباره CAL.20C که هنوز باید پاسخ داده شوند چیست و محققان چگونه به آنها پاسخ می دهند؟

ما همه تحقیقات مهم عملکردی را انجام می دهیم. بنابراین آیا مثلاً جهش L452R کاری انجام می دهد؟ می توانید هرکدام از این جهش ها را گرفته و آنها را به سمت سلولها ، روی نمونه های بیمار که حاوی سویه هستند ، بیندازید و سپس بررسی کنید که سلول های انسان تغییر کرده اند یا خیر. بنابراین آیا آنها رشد بیشتری دارند؟ آیا آنها می میرند؟ و واقعاً یافتن پیامدهای عملکردی آن.

ما در یک سناریوی بیمارستانی قرار داریم ، بنابراین می توانیم واقعاً خون افراد را بررسی کنیم – واکسینه شده و واکسینه نشده – و ببینیم آیا واکسن به درستی پیوند می خورد یا نه نباید منتظر این آزمایشات طولانی تر کشت سلول باشیم. اگر CAL.20C دارید ، بیشتر در بیمارستان شدید؟ نتیجه شما در بیمارستان چیست؟

تاکنون چه چیزی کشف کرده اید؟ به عنوان مثال ، آیا احتمال دارد CAL.20C باعث بیماری جدی شود؟

با تعداد بسیار کمی که در حال حاضر داریم ، نتایج سنگین به نظر نمی رسد.

کارکنان بهداشت

کارکنان بهداشتی که بیمار را در بخش مراقبت های ویژه COVID-19 در مرکز پزشکی Providence Holy Cross در میسیون هیلز ، کالیفرنیا معالجه می کنند (آریانا درهسلر / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

خبر خوبی است با این حال ، باید از خود بپرسید که آیا ما به انواع مختلف مانند CAL.20C توجه کافی داریم؟ ما تمایل داریم در مورد گزینه انگلستان و آفریقای جنوبی چیزهای بیشتری نسبت به کشت در خانه بشنویم.

این عدم توجه واقعاً بازتاب فرآیندها است. در انگلیس ، آنها به طور مداوم حدود 10 درصد از پرونده های خود را انجام می دهند. وقتی به مجموعه داده های عمومی جهانی که استفاده می کنیم نگاه می کنید ، بیش از 500000 مورد است. بیش از 200000 نفر از انگلستان آمده اند. بخشی از نظارت بر بهداشت عمومی آنها از ابتدا ترتیب داده شده است.

در مقابل ، ما فقط یک گروه کوچک هستیم که ترتیب سنج را انجام می دهیم و بدنبال این موارد می گردیم. ما اولین مطالعه – و فکر می کنم هنوز هم تنها مطالعه – در لس آنجلس بود که این نمونه ها را واریز کرد و به دنبال آن بود. ما بهترین کار ممکن را انجام می دهیم ، اما اگر یک تلاش جمعی فدرال داشتیم ، احتمالاً می توانستیم گزینه های بیشتری را ببینیم و دید بهتری از ایالات متحده در مورد آنچه اتفاق می افتد داشته باشیم.

بنابراین ، آنچه شما می گویید این است که ما می توانیم کورکورانه پرواز کنیم و ویروس می تواند از طریق روش های سودآوری در اینجا ایجاد شود – مهم نیست که چه تعداد مورد B.1.1.7 یا B.1.351 پیدا کرده ایم.

درست.

این پیشنهاد برای ماههای آینده چیست؟ ما فقط از این موج وحشتناک در کالیفرنیا عبور کردیم. پرونده ها به شدت در حال سقوط هستند. آیا ممکن است بدترین وضعیت پشت سر ما باشد؟

نه ما نمی توانیم احساس راحتی کنیم. من می دانم که همه این را گفته اند ، اما اکنون زمان آن است که پایان دهیم. این زمان است تعداد ما رو به کاهش است. CAL.20C نشان می دهد که ما ناقل هستیم. ما راهی هستیم که SARS-CoV-2 در حال حرکت است. این بازتاب رفتار ماست. اگر به او فرصت حرکت ندهیم ، می توانیم اکنون او را محدود کنیم. من می دانم که همه ما خسته ایم ، اما فقط باید خم شویم و می توانیم به اوج برسیم.

برعکس ، آیا شما نگران هستید که گزینه ها از واکسن های معجزه آسا پیشی بگیرند و تمام پیشرفت های ما را خنثی کنند؟

همه ما زیست شناسی را یاد گرفته ایم ، حتی در کلاس اول – این بقای سالم ترین است. بنابراین این ما هستیم که فقط باید بازی تناسب اندام خود را افزایش دهیم. دیگر شنیدن چهار مورد مشابه بارها و بارها سکسی نیست. حالا بالاخره پنجمین داریم. هنوز دستان خود را می شوید ، ماسک می زنید ، فاصله اجتماعی دارید و در خانه می مانید. پنجم این که اگر می توانید واکسن بزنید ، لطفاً شنیدن این مانترا از ماه مارس تاکنون خسته کننده است. اما من به شما اطمینان می دهم ، ما می دانیم چگونه این کار را انجام دهیم.

به نظر می رسد این پنج مورد به ویژه اکنون مهم هستند که می دانیم این گزینه ها می توانند از خستگی ما استفاده کنند به گونه ای که ممکن است ویروس قبلاً نتوانسته باشد.

درست است. ما شاید دو ماه دیگر هم داریم که واقعاً صعود کنیم. اگر فقط دو ماه دیگر می توانستیم به آنچه در ماه مارس و آوریل بودیم برگردیم – اگر می توانستیم همان سختگیری را که در روزهای اول داشتیم داشته باشیم – می توانستیم واقعاً جلوی این کار را بگیریم.

امسال برای اولین بار – و این به نظر احساسی می رسد – پایان همه گیری را می بینم. و من او را در ماه نوامبر ندیدم. راستش را بخواهید ، من این کار را نکردم. احساس شکست کردم. احساس کردم: چگونه می خواهیم این را کنترل کنیم؟ اما اکنون من واقعاً می توانم نوری را در انتهای تونل ببینم.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir