اکثر آمریکایی ها در حال حاضر ماسک های اجباری را برای کاهش سرعت گسترش دلتا ترجیح می دهند


با توجه به اینکه ویروس کرونا ویروس Delta همچنان موج جدیدی از موارد COVID-19 و بستری شدن در ایالات متحده را تحریک می کند و دانشمندان دریافتند افراد واکسینه شده می توانند عفونت های “پیشرفت” را تجربه کرده و دلتا را بیشتر از آنچه انتظار می رفت منتقل کنند. بر اساس یک مطالعه جدید توسط یاهو نیوز / YouGov ، آمریکایی ها مجدداً دستور استفاده از ماسک های عمومی را می دهند. این تغییر ناگهانی و ناگهانی از تحقیقات گذشته نشان دهنده ترس روزافزون در مورد دلتا و بدبینی دوباره در مورد خود همه گیری است.

یک نظرسنجی از 1552 فرد بزرگسال در ایالات متحده از 30 جولای تا 2 آگوست نشان داد که 55 درصد از پوشیدن اجباری ماسک در مکان های عمومی حمایت می کنند. 45 درصد مخالف هستند. فقط دو هفته و نیم پیش ، این اعداد تقریباً معکوس شد. در پایان ماه ژوئن ، مردم با صدور ماسک با 60 تا 40 درصد اختلاف مخالفت کردند. این نشان دهنده تغییر خالص 30 امتیاز به نیازهای ماسک برای کمی بیشتر از یک ماه است.

و علیرغم همه وحشت و اظهار نظرهایی که در هفته گذشته ایجاد کرده است ، دستورالعمل های جدید و باریکتر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها که بازگشت به استتار عمومی را در مناطق پرسرعت توصیه می کند ، بسیار محبوب تر است و سطح بسیار پایین تری از آنها را جمع آوری می کند. مخالفان (31 درصد) و سطح حمایت کمی بالاتر (56 درصد).

دلیل این تغییر ساده است: در نتیجه اخبار ناشی از اعتصابات هفته گذشته ، بسیاری از آمریکایی ها متوجه شده اند که “جنگ تغییر کرده است” به دلیل دلتا ، همانطور که در سند CDC آمده است.

به عنوان مثال ، یک سوم آمریکایی ها اکنون معتقدند که “بدترین بیماری همه گیر آمریکا هنوز در راه است”-افزایش 14 واحدی از اواسط ژوئیه. بیشتر (38٪) هنوز می گویند “بدترین ها در حال حاضر پشت سر ما است” ، اما این تعداد از 49٪ در جولای و 58٪ در ماه مه کاهش یافته است. در همین حال ، این تصور که اکثر آمریکایی ها “خطرات” COVID-19 را “دست کم می گیرند” ، که تنها 31 درصد از پاسخ دهندگان در ماه مه با آن مشارکت داشتند ، در این نظرسنجی به 44٪ افزایش یافت که بالاترین سطح از نوامبر 2020 است.

واضح است که واکسن های موجود م effectiveثر بوده و در برابر بیماری های جدی ، بستری شدن و مرگ ناشی از دلتا بسیار م protectثر هستند و آمریکایی های واکسینه شده بسیار کمتر از آمریکایی های واکسینه نشده احتمال ابتلا به آن – و بنابراین بسیار کمتر احتمال انتشار ویروس – را دارند.

حتما بخوانید:
شرکت های هواپیمایی اصرار دارند که پرواز ایمن است. اما نزدیک به 100 مارشال هوایی ایالات متحده به COVID-19 آلوده شده اند.

با این حال ، عفونت های پیشرفتی رخ می دهد. بر اساس نظرسنجی یاهو نیوز / YouGov ، 25 درصد آمریکایی ها اکنون می گویند شخصاً شخصی را می شناسند که در ماه گذشته مبتلا به COVID-19 مثبت بوده است و تقریبا نیمی از آنها می گویند که تا حدی یا کاملاً آلوده شده اند.

در نتیجه ، آمریکایی های واکسینه شده به ویژه در حال مشاهده این بیماری همه گیر هستند که دوباره نگران آن هستند. به طور کلی ، دو سوم مردم (65 درصد) اکنون می گویند “بسیار” یا “تا حدودی” نگران گسترش گزینه دلتا در ایالات متحده هستند ، که در چند هفته گذشته 8 امتیاز است. اما نگرانی های آمریکایی های واکسینه شده – که 11 واحد از 70 درصد به 81 درصد افزایش یافته است – عمده این تغییر را تشکیل می دهد. در مقابل ، تنها 38 درصد از آمریکایی های واکسینه نشده می گویند “بسیار” یا “تا حدودی” نگران رقم دلتا هستند که از اواسط ماه جولای تنها 4 واحد افزایش یافته است.

به طور مشابه ، 40 درصد از کسانی که در ماه گذشته نام دلتا را شنیدند گفتند که این “خطری جدی برای آمریکایی های واکسینه نشده است” ، در حالی که 32 درصد آنها گفتند که “خطری جدی برای همه آمریکایی ها است.” چند هفته بعد ، این تعداد تغییر کرد: 42 درصد اکنون می گویند که دلتا همه آمریکایی ها را تهدید می کند و تنها 32 درصد می گویند که فقط افراد واکسینه نشده را تهدید می کند. باز هم ، آمریکایی های واکسینه شده کسانی هستند که بیشترین نظر خود را تغییر داده اند.

این بدان معناست که افرادی که در حال حاضر بیشترین حفاظت را در برابر دلتا (یعنی آمریکایی های واکسینه شده) دارند ، بسیار بیشتر از کسانی که هنوز به آن احتیاج دارند (یعنی آمریکایی های واکسینه نشده) از این حمایت حمایت می کنند.

ماسک ها یک مثال عالی هستند. طبق نظرسنجی ، تقریباً دو سوم (63 درصد) آمریکاییهای واکسینه شده معتقدند که استفاده از ماسک الزامی است (عددی که در چند هفته گذشته 17 واحد افزایش یافته است). کمتر از نیمی (44 درصد) آمریکایی های واکسینه نشده همین را می گویند (فقط 3 امتیاز نسبت به ماه گذشته).

حتما بخوانید:
چاپ پلکسی اصفهان نیازپرداز

به طور مشابه ، تقریباً سه چهارم آمریکایی های واکسینه شده (71) از توصیه CDC مبنی بر از سرگیری استفاده از ماسک در داخل خانه برای تأخیر در انتقال حمایت می کنند ، اگرچه دلتا خطری برای سلامتی آنها ندارد. با این حال ، تنها 37 of از آمریکایی های واکسینه نشده با توصیه CDC موافق هستند – اگرچه آنها بسیار مریض تر می شوند و ویروس های بیشتری را نسبت به کسانی که چاقو زده اند منتشر می کنند.

و وقتی از آمریکایی ها س askedال می شود که دلتا چگونه بر نگرش خود در قبال تغییر چهره جامعه تأثیر می گذارد ، دو برابر بیشتر آمریکایی های واکسینه شده (71)) از آمریکایی های واکسینه نشده (37)) می گویند این گزینه باعث می شود “بیشتر از ماسک استفاده کنند” – در حالی که دو برابر بیشتر اغلب آمریکایی های واکسینه نشده (53 درصد) زیرا آمریکایی های واکسینه شده (25 درصد) می گویند مهم نیست.

محدودیت های Covid-19 در سیستم متروی نیویورک در 2 آگوست 2021 (Star MAX / IPx via AP) همچنان در حال اجراست.

محدودیت های COVID-19 در سیستم متروی نیویورک همچنان برقرار است. (ستاره MAX / IPx از طریق AP)

در هفته گذشته ، بیشتر آمریکایی ها (47 درصد) از ماسک در مکان های عمومی “همیشه” یا “تقریباً همیشه” نسبت به اواسط ژوئیه (43 درصد) گزارش کردند – اما نزدیک به تعداد ماسک مارس (78 درصد) نیست. باید دید آیا استتار به دلیل دستورالعمل های جدید CDC ، دستورات دولت محلی و تداوم گسترش دلتا به بازگشت خود ادامه می دهد یا خیر. اما تا کنون ، این تعداد تا حد زیادی به محافظت بیشتر از افراد واکسینه شده و کاهش نقش آنها در انتقال کمک کرده است. کل افزایش استتار مکرر در هفته گذشته در بین افراد واکسینه شده (از 44 to به 52) رخ داده است. در همین حال ، استتار مکرر در افراد واکسینه نشده – 42 before قبلاً ، 43 now در حال حاضر – اساساً بدون تغییر باقی مانده است.

___________________

نظرسنجی یاهو نیوز توسط YouGov با استفاده از یک نمونه ملی از 1552 بزرگسال آمریکایی انجام شد که از 30 جولای تا 2 آگوست 2021 به صورت آنلاین مصاحبه کردند. این نمونه بر اساس نظرسنجی جامعه ایالات متحده بر اساس جنسیت ، سن ، نژاد و تحصیلات وزن گیری شد. اداره سرشماری ایالات متحده ، و همچنین انتخابات ریاست جمهوری 2020 (یا بدون رای) و وضعیت ثبت نام رای دهندگان. پاسخ دهندگان توسط پنل گنجاندن YouGov به عنوان نماینده همه بزرگسالان در ایالات متحده انتخاب شدند. حاشیه خطا تقریبا 2.7 درصد است.

____

بیشتر از یاهو نیوز بخوانید:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma