“اگر کسی اینجا دروغ می گوید ، سناتور ، این تو هستی.”


واشنگتن – برخی روزها ممکن است در واشنگتن نادر باشد ، اما بمب گذاری ها بین سناتور رند پاول از کنتاکی و دکتر آنتونی فاوسی ، بهترین مشاور پزشکی رئیس جمهور بایدن ، به یکی از معدود ویژگی های قابل اعتماد زندگی در بلت وی تبدیل شده است. در آنجا با رطوبت بی امان. تابستان

این بار دیگر مشخص شد ، در طی آن ، هر دو در مورد ریشه بیماری همه گیر ویروس کرونا جفت شدند.

پاول فاوتی را به نادرست در ارائه ماهیت بودجه دولت ایالات متحده به موسسه ویروس شناسی ووهان در چین متهم کرد ، جایی که در نتیجه یک آزمایش آزمایشگاهی اشتباه کرد. وی با یادآوری فاوسی که “دروغ گفتن به کنگره” جرم است “سوال طولانی معمول خود را به پایان رساند.

سناتور رند پاول ، مصاحبه با دکتر آنتونی فاوشی ، متخصص ارشد بیماری های عفونی در جلسه استماع سنا در مورد کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی در مجلس سنا در COVID-19 ، در Capitol Hill در واشنگتن دی سی ، سه شنبه ، 20 ژوئیه 2021. موارد COVID-19 در سه هفته گذشته سه برابر شده است و میزان بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در بین افراد واکسینه نشده رو به افزایش است.  (جی اسکات اپل وایت ، استخر از طریق AP)

سناتور رند پاول ، مصاحبه با دکتر آنتونی فاوشی ، متخصص ارشد بیماری های عفونی در جلسه استماع سنا در مورد کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی در مجلس سنا در COVID-19 ، در Capitol Hill در واشنگتن دی سی ، سه شنبه ، 20 ژوئیه 2021. موارد COVID-19 در سه هفته گذشته سه برابر شده است و بستری شدن و مرگ و میر در میان افراد واکسینه نشده رو به افزایش است. (جی اسکات اپل وایت ، استخر از طریق AP)

فاوسی این پیشنهاد را با مهربانی قبول نکرد. وی پاسخ داد: “من قبل از كنگره دروغ نگفتم.” وی پیشنهاد پاول برای “پس گرفتن” نشانه های قبلی خود را برای بودجه ایالات متحده برای تحقیقات ویروسی در سایه همه گیر رد کرد.

فوزی ادامه داد: “سناتور پل ، شما نمی دانید که در مورد چه چیزی صحبت می کنید ،” “و من می خواهم این را رسماً بگویم.”

پاول ادعا می کند که هرگز برای شیرینی ها ، Fautsi در تلاش است “مسئولیت تخریب ناشی از ویروس کرونا” را در سراسر جهان پنهان کند.

از آن به بعد ، همه چیز تعجب آور بود. فائوسی به سمت سناتور غرید و گفت: “من از دروغی که اکنون در حال پخش آن هستید کاملاً عصبانی هستم.”

حتما بخوانید:
اخبار روز ایران و جهان

فریادها و حرکاتی وجود داشت ، گرمای زیاد اما نور کمی. رئیس کمیسیون ، سناتور پتی موری ، D-Wa ، سعی کرد با تأثیر کم مداخله کند.

دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، در جلسه استماع کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی در پایتخت هیل سنا ، واشنگتن ، 20 ژوئیه 2021 (استفانی رینولدز / خبرگزاری فرانسه / استخر از طریق گتی) شهادت داد. تصاویر)

دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، در جلسه استماع کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی در پایتخت هیل سنا ، واشنگتن ، 20 ژوئیه 2021 (استفانی رینولدز / خبرگزاری فرانسه / استخر از طریق گتی) شهادت داد. تصاویر)

پاول به عنوان اثبات ادعای خود ، مقاله ای علمی راجع به ویروسهای خفاش توسط یک محقق از ووهان ذکر کرده است. مطالعه مورد نظر توسط موسسه ملی بهداشت تا حدی پشتیبانی شد. (فاوسی علاوه بر خدمت به عنوان مشاور کاخ سفید ، رئیس انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی است که بخشی از NIH است.)

فائوسی ، به نوبه خود ، با آموزش به پائول ، چشم پزشک ، گفت كه او در درک این مطالعه موفق نبوده است ، و افزود كه انجام انكار تحقیقاتی كه منجر به SARS شود ، برای موسسه ویروس شناسی ووهان “غیرممكن است”. CoV-2

پیش از این ، پل گفته بود كه NIH به آزمایشگاه های چینی اجازه نمی دهد كه از بودجه آمریكا برای مطالعه سود حاصل از یك عملكرد تحریك كننده ویروس ها برای مطالعه رفتار آنها استفاده كنند.

محافظه کاران از مبادله نامه های الکترونیکی فاوسی با دانشمندان دیگر ، که به عنوان بخشی از درخواست آزادی اطلاعات به اطلاع عموم مردم می رسد ، استفاده می کنند و به این معنی است که این امر همدستی بیمارستان آمریکایی را پنهان می کند. هیچ شواهدی از چنین همدستی یا سرپوش گذاشتن وجود ندارد ، اما عدم همکاری پکن باعث شده است که نظریه های توطئه درباره فاوسی و دیگران گسترش یابد.

فاوسی در پایان مبادله لاکونیک خود گفت ، “اگر کسی اینجا دروغ می گوید ، سناتور ، این تو هستی” ، که همانطور که خودش اشاره کرد ، در یک “الگوی” تا حدودی قابل پیش بینی قرار گرفت.

دکتر ارشد متخصص بیماری های عفونی دکتر آنتونی فوزی به ادعاهای سناتور رند پاول ، R-Ky ، هنگام شهادت دادن در کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی سنا در مورد منشا COVID-19 ، در Capitol Hill در واشنگتن دی سی پاسخ می دهد. ، سه شنبه ، 20 ژوئیه 2021 (J. Scott Applewhite / استخر از طریق AP)

دکتر ارشد متخصص بیماری های عفونی دکتر آنتونی فوزی به ادعاهای سناتور رند پاول ، R-Ky ، هنگام شهادت دادن در کمیته بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی سنا در مورد منشا COVID-19 ، در Capitol Hill در واشنگتن دی سی پاسخ می دهد. ، سه شنبه ، 20 ژوئیه 2021 (J. Scott Applewhite / استخر از طریق AP)

در حقیقت ، Foci و Paul قبل از مبادله روز سه شنبه دقیقاً دوست نبودند. در جلسه دادرسی در ژوئن سال 2020 ، اگرچه فاوسی گفته بود كه وی از سرگیری مدارس آموزش شخصی حمایت می كند ، اما به شرطی كه اقدامات پیشگیرانه مناسبی مانند ماسك پوشیدن انجام شود.

حتما بخوانید:
هدرز موتور B3 (پراید قدیم) - سام تیونینگ

پیش از پاسخ دادن به سناتور ، فاوسی لبخندی خوش اخلاق و با بیان اینکه در “توافق نامه قفل” برای بازسازی مدرسه است ، لبخند زد.

تبادل نظر بین آنها شدیدتر خواهد شد ، با توافق و لبخند کمتر. این ممکن است مربوط به خصومت روزافزون محافظه کاران با فاوتسی باشد ، گرچه او همچنین به عنوان مشاور خود نیز فعالیت می کرد.

در مارس 2021 ، فاوسی و پاول در جلسه استماع سنا در مورد ماسک های صورت ، که تا آن زمان موضوع جنگ فرهنگی شدید بوده است ، اما از نظر اکثر آمریکایی ها نیز به عنوان یک بیماری همه گیر مورد بحث قرار گرفتند. پل تعجب کرد که چرا فوکی و دیگران که واکسینه شده اند “در دو ماسک نمایشگر رژه رفتند” ، زیرا به نظر می رسد افراد واکسینه شده در معرض خطر ابتلا به ویروس کرونا یا انتشار آن هستند.

فائوتی پاسخ داد: “من کاملاً با تو مخالفم.” او سپس به یک برنامه خبری صبحگاهی رفت و “مرده اشتباه”.

سناتور رند پاول (R-KY) در جریان جلسه استماع سنا ، بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی در ساختمان سنا Dirksen در واشنگتن در روز سه شنبه ، 20 ژوئیه 2021 (استفانی رینولدز / نیویورک تایمز) استخر از طریق AP)

سناتور رند پاول (R-KY) در جریان جلسه استماع سنا ، بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی در مجلس سنا در دیرکسن در واشنگتن در روز سه شنبه ، 20 ژوئیه 2021. سخنرانی استفانی رینولدز (نیویورک تایمز) از طریق AP

چند هفته بعد ، پاول با فاوسی با همان مسئله مبادله روز سه شنبه روبرو شد: آیا NIH ناخواسته بودجه تحقیقاتی را تأمین می کرد تا از عملکردی در آزمایشگاه ووهان که مرکز همه گیر بود استفاده کند. دانشمندان می گویند ، برای بررسی چگونگی توسعه ویروس ها ، چنین تحقیقاتی لازم است. با این حال ، اگر این آزمایش در آزمایشگاهی با استانداردهای ضعیف امنیت زیستی انجام شود ، خطر “جلوگیری از” ویروس می تواند به طور قابل توجهی افزایش یابد.

در ملاقات ماه مه ، اتهام پل برای اهمیت بالقوه “کاملاً و کاملاً نادرست” بود.

Fauci و مدیر NIH دکتر فرانسیس کالینز گفتند که NIH برای استفاده از این ویژگی بودجه تحقیقاتی را تأمین نکرده است. بودجه از طریق واسطه ای به نام اتحادیه غیرانتفاعی EcoHealth مستقر در نیویورک تأمین می شود ، که بنیانگذار آن ، دکتر پیتر داساک ، ارتباط نزدیک با متخصصان ویروس شناسی در ووهان دارد و با شور و نشاط از آنها در برابر ادعاهای تخلف دفاع می کند.

گرچه محافظه کارانی مانند پاول مدت هاست که از فرضیه اجتناب از آزمایشگاه دفاع می کنند ، اما این ایده که خطای انسانی مسئول ویروس کرونا با مردم آمریکا است.

رئیس جمهور بایدن ، جامعه اطلاعاتی ایالات متحده ، چگونگی وقوع همه گیری را ارزیابی خواهد کرد. انتظار می رود این ارزیابی تا پایان تابستان انجام شود.

تصویر عکس روی جلد: اخبار یاهو؛ عکس ها: استفانی رینولدز / نیویورک تایمز / استخر از طریق AP

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma