ایالات متحده همچنان در موارد جدید COVID شماره یک است


بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در اوایل این هفته ، ایالات متحده همچنان در موارد جدید COVID-19 به رهبری جهان ادامه می دهد.

در هفت روز قبل از گزارش 8 دسامبر دریافت شده توسط یاهو نیوز ، ایالات متحده به طور متوسط ​​48.54 مورد در هر 100000 ساکن داشته است. تعداد موارد هفتگی 7.3 درصد نسبت به هفته قبل کاهش یافته است ، اما CDC خاطرنشان می کند که این کاهش احتمالاً به دلیل تاخیر در شکرگذاری به جای کاهش واقعی شیوع ویروس است.

اگرچه ایالات متحده با توجه به اعداد داخلی CDC بالاترین میزان موارد جدید را دارد ، اما این تنها کشور درگیر جنگ نیست: ایتالیا ، ترکیه و اوکراین بیش از 30 مورد در هر 100000 نفر دارند. ترکیه و برزیل بیشترین تعداد موارد را از هفته به هفته گزارش می کنند.

با افزایش میزان بستری شدن در ایالات متحده ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر نیز افزایش می یابد. امکانات پزشکی در سراسر کشور به سختی کار می کنند تا فضایی برای بیماران بیمار فراهم شود زیرا واحدهای مراقبت های ویژه مملو از بیماران هستند. در این هفته ، این کشور همچنین یک رکورد جدید مرگ و میر یک روزه را ثبت کرد ، با 3،124 نفر که روز چهارشنبه بر اثر COVID-19 جان خود را از دست دادند ، تعداد کشته شدگان در حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 را رهبری کردند.

پنجشنبه ، گزارش پروژه ردیابی COVID در حال حاضر ، 214،000 مورد جدید ، 3،067 مرگ و بیش از 107،000 نفر در بیمارستان بستری شده اند.

ایکس
منبع: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها

طبق پیگیری های انجام شده از دانشگاه جان هاپکینز ، تاکنون بیش از 292000 آمریکایی در اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند ، این بدان معناست که با نرخ فعلی ، این کشور احتمالاً در اوایل هفته آینده به طور رسمی از 300000 آستانه مرده عبور خواهد کرد. رابرت ردفیلد ، مدیر CDC روز پنجشنبه گفت که انتظار دارد “احتمالاً در 60 تا 90 روز آینده مرگ روزانه بیشتر از 11 سپتامبر باشد.”

اگر ردفیلد در تخمین خود درست باشد ، این تعداد 180،000 تا 270،000 نفر دیگر را به کشته شدگان اضافه می کند ، که بیش از نیم میلیون نفر از دست رفته توسط ویروس است.

اگرچه سرعت آن در اروپا نیز افزایش یافته است ، تفاوت بین نحوه اداره ویروس توسط ایالات متحده در مقایسه با برخی دیگر از دولت ها کاملاً واضح است. آنگلا مرکل ، صدراعظم ، در آلمان که درصد موارد در هر 100000 مورد تقریباً نیمی از موارد ایالات متحده در دوره CDC است ، این هفته را به التماس شهروندان برای یک فاصله اجتماعی در شب کریسمس گذراند.

“اگر ما قبل از کریسمس تماس زیادی داشته باشیم و در آخر این آخرین کریسمس با پدربزرگ و مادربزرگ است ، ما شکست خواهیم خورد. مرکل گفت: “ما نباید این کار را انجام دهیم” ، افزود: هنوز 14 روز تا کریسمس زمان باقی مانده است و ما باید همه کارها را برای جلوگیری از رشد نمایی دوباره انجام دهیم. “

این کشور به مدت شش هفته تا حدی مسدود شده است ، اما رهبران روز جمعه قبل از کریسمس محاصره شدیدتری را اعلام کردند.

کارگر بهداشت لوله ها را برای نمونه برداری در یک سایت آزمایش بیماری ویروس کرونا (COVID-19) در هوستون ، تگزاس در 20 نوامبر 2020 آماده می کند (Adrees Latif / Reuters)
کارگر بهداشت لوله های آزمایش را برای آزمایش COVID-19 در هوستون در 20 نوامبر آماده می کند (Adrees Latif / Reuters)

در روزهای اخیر ، رئیس جمهور ترامپ تلاش خود را برای لغو انتخاب رئیس جمهور منتخب جو بایدن متمرکز کرده است. آخرین توییت های وی در COVID-19 ویژه اعتبار واکسن هایی است که توزیع در ایالات متحده آغاز می شود.

در همین حال ، کنگره تلاش می کند تا در مورد لایحه دیگر COVID-19 به توافق برسد ، زیرا در پیگیری قانون مراقبت در ماه مارس موفق نشد. دو مهلت مهم وجود دارد که می تواند مشکلات میلیون ها آمریکایی را تشدید کند: مهلت قانونی فدرال برای اخراج در 31 دسامبر منقضی می شود ، که می تواند منجر به خسارات زیادی در خانه شود و مزایای بیکاری تمدید شده که توسط قانون مراقبت معرفی شده در 26 دسامبر پایان می یابد. ، به طور بالقوه تنها جریان درآمد باقی مانده برای کسانی که به دلیل رکود اقتصادی ناشی از ویروس شغل خود را از دست داده اند ، مختل شود.

ژان وینتر در گزارش این داستان سهیم بود.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes