اینگونه است که دولت بایدن پیشرفت واکسن را ردیابی می کند


دولت بایدن ، زیر سلاح برای پیگیری پیشرفت در کنترل شیوع COVID-19 ، بر اساس سندی که توسط آژانس مدیریت اضطراری فدرال تهیه شده است ، در حال معرفی روند واکسن بر اساس تعداد روزهای افتتاحیه است.

گزارش 9 صفحه ای مدیریت ارشد یاهو نیوز ، نبرد کشور در برابر بیماری همه گیر را نشان می دهد ، از روزهایی که رئیس جمهور بایدن است. به نظر می رسد سند 29 ژانویه اصلاحیه توجیهی روزانه قبلی برای مدیریت ارشد صادر شده توسط FEMA در دوران دولت ترامپ است که اساساً بر پیشرفت بیماری متمرکز است.

به نظر می رسد دولت بایدن مشتاق ارزیابی کمی واکسن است ، به خصوص پس از انتقاد برخی از کارشناسان از واکنش آن به بیماری همه گیر ، گفت: برنامه اولیه بایدن برای تجویز 100 میلیون دوز واکسن در 100 روز به اندازه کافی بلند پروازانه نبود ، زیرا ایالات متحده در حال حاضر مسیری مشابه قبل از روی کار آمدن رئیس جمهور جدید. هفته گذشته ، کاخ سفید هدف را به 1.5 میلیون در روز افزایش داد و این کشور با هفته گذشته 1.35 میلیون دوز در روز به این هدف پایبند است.

داروساز دیانا سوئیگا یک سرنگ را با حجم زیادی از واکسن Pfizer-BioNTech COVID-19 در سایت پاپ آپ واکسیناسیون COVID-19 در مرکز اجتماعات خانه های رودخانه برانکس در 31 ژانویه 2021 در برانکس ، نیویورک پر می کند.  (مری آلتافر / AP)
داروساز دیانا سوئیگا در 31 ژانویه یک سرنگ را با واکسن Pfizer-BioNTech COVID-19 در برانکس ، نیویورک پر می کند (مری آلتافر / AP)

ژانویه با بیش از 90 هزار مرگ ، مرگبارترین ماه همه گیری در ایالات متحده بود. طبق پیگیری های فدرال ، میانگین هفت روز منتهی به 29 ژانویه نسبت به هفته قبل بدتر بود و 19 ایالت در “منطقه قرمز” باقی مانده اند ، که به معنای درجه ای از مثبت 10.1٪ یا بالاتر ، طبق FEMA سند 125699 بستری با COVID-19 (کمتر از هفته قبل) وجود داشته است و استفاده از تخت بخش مراقبت های ویژه کمی بیش از 70 درصد بوده است که اندکی افزایش نسبت به هفته قبل داشته است.

حتما بخوانید:
50 دستورالعمل آسان برای روز یادآوری ، که فصل تابستان را به ارمغان می آورد

بر اساس گزارش مدیریت ارشد ، FEMA همچنین یک گروه مشاوره ای حقوق مدنی را با هدف اعلام “کمک به اطمینان از انصاف در تخصیص منابع کمیاب ، از جمله تخصیص واکسن اضافی در آینده” ایجاد کرده است. جوامع اقلیت به طور نامتناسبی تحت تأثیر عفونت و مرگ COVID-19 قرار گرفتند ، و توزیع واکسن زودرس نیز افزایش یافت.

سند FEMA همچنین نحوه توزیع کمک های اضطراری به کشورها ، از جمله استفاده از کادر پزشکی و تجهیزات محافظت شخصی را شرح می دهد. این سازمان گفت: “این آژانس” قبلاً 1 میلیارد دلار به ایالات ، سرزمین ها ، قبایل و واشنگتن برای سایت های واکسیناسیون بدهکار بوده است “، و افزود که” انتظار می رود این تعداد در روزهای آینده افزایش یابد “.

این سند مطابق با نظرات گروه کاری کاخ سفید در مورد COVID در هفته گذشته و برنامه حفظ درصد 10 میلیون واکسن توزیع شده در هفته به مدت چهار تا پنج هفته است. تاکنون فقط دو ایالت – آلاسکا و ویرجینیا غربی – بیش از 11000 دوز در هر 100000 نفر جمعیت را اداره کرده اند ، در بیشتر ایالت ها 6000 یا کمتر از اینها را اداره می کنند. به ویژه به دلیل وابستگی به داروخانه های مستقل علیه زنجیره های واکسن بزرگ ملی ، به ویژه ویرجینیا غربی ، به عنوان یک داستان موفقیت شناخته شده است.

قانون پیشنهاد بهبودی 1.9 تریلیون دلار بایدن 160 میلیارد دلار برای اقدامات واکسیناسیون ملی و آزمایش و 350 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی تأمین می کند.

حتما بخوانید:
هدرز چیست و چه نقشی در تقویت موتور دارد؟

هفته گذشته بایدن گفت: “این یک چالش لجستیکی خواهد بود که فراتر از هر چیزی است که ما در این کشور امتحان کرده ایم ، اما من فکر می کنم که می توانیم این کار را انجام دهیم.” “من اطمینان دارم که تا تابستان در مسیر تمرکز بر مصونیت گله خواهیم بود. من از اینکه کجا می رویم احساس خوبی دارم و فکر می کنم می توانیم این کار را انجام دهیم. “

• ژان وینتر در گزارش این داستان سهیم بوده است.

سند کامل را بخوانید:

ردیابی واکسن از اخبار یاهو در Scribd

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir