این ایده های ساده برای یک شام سبک که همه خانواده آن را دوست دارند


این ایده های ساده برای یک شام سبک که همه خانواده آن را دوست دارند

ارائه شام ​​های هیجان انگیز و خوشمزه به خانواده می تواند طاقت فرسا باشد ، به خصوص اگر سعی دارید یک وعده غذایی سالم و متعادل بخورید. در حقیقت ، یافتن وقت ، تلاش و انرژی برای ایجاد وعده های غذایی سالم که کودکان شما در واقع خواهند خورد ممکن است کاملاً غیرممکن به نظر برسد. اما حتی پرخورترین افراد نیز این شام های سالم را دوست دارند ، بنابراین قبل از اینکه بدانید ، دستورالعمل های آسان و سبک زیر بخشی از چرخش شام بدون شکایت خواهد بود.

از انواع مختلف پیتزا ، تاکو ، تا تمام کباب هایی که می توانید آرزو کنید ، این دستور العمل ها ثابت می کند که شام ​​های سالم نباید خسته کننده باشند. “م Theلفه های یک رژیم غذایی” سالم ، اعم از صبحانه ، ناهار یا شام ، مانند پاهای مدفوع هستند – همه آنها باید با هم کار کنند تا به ما قدرت و تعادل دهند ، “بانی تاوب دیکس ، RDN ، بنیانگذار BetterThanDieting .com ، نویسنده قبل از خوردن آن را بخوانید – شما را از روی برچسب میز حمل می کنید ، روز زن می گوید. “توصیه من برای خوردن تری فکتا ترکیبی از پروتئین بدون چربی ، کربوهیدرات های غلات کامل و چربی های سالم است.” پیروی از Trifecta Taub-Dix به شما و خانواده شما این امکان را می دهد که بعد از غذا بدون داشتن بخشهای زیاد یا رژیم غذایی محدود ، احساس سیری و رضایت داشته باشید. “به عنوان مثال ، یک بشقاب سالم برای ناهار یا شام باید حاوی پروتئین مانند غذاهای دریایی ، مرغ ، تخم مرغ یا لوبیا باشد. سبزیجات یا سالاد و غلات سبوس دار مانند نان ، فارو ، برنج قهوه ای یا ماکارونی ، “او می گوید. “افزودن میوه به سالاد این رژیم را حتی بیشتر افزایش می دهد.”

با بیش از 100 دستور العمل سبک اما پر از شام ، دیگر هرگز طعم را با ماده جایگزین نخواهید کرد. این دستورالعمل ها که به مواد غذایی خوشمزه و سالم مجهز هستند ، خانواده شما را بعد از شام به دنبال میان وعده نمی اندازد و تنوع کافی برای علاقه مندی آنها هر شب وجود دارد.


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes