بانوی اول می گوید ، بارون ترامپ یک آزمایش مثبت برای COVID-19 نیز گذرانده است


پسر 14 ساله رئیس جمهور ترامپ ، بارون ، آزمایش COVID-19 مثبت بود ، اما هیچ علائمی نشان نداد.

رئیس جمهور ترامپ و بانوی اول در 1 اکتبر آزمایش COVID-19 مثبت کردند و به نظر می رسد که از این بیماری بهبود یافته اند که باعث کشته شدن بیش از 216000 آمریکایی شده است. در به روزرسانی که بعدازظهر چهارشنبه در وب سایت کاخ سفید منتشر شد ، ملانیا ترامپ گفت که بارون در ابتدا پس از تشخیص والدین ، ​​آزمایش COVID-19 مثبت نبود. بانوی اول نوشت ، نتیجه مثبت او در یک آزمون بعدی حاصل شد.

وی در بیانیه ای گفت: “خوشبختانه ، او نوجوان قوی است و هیچ علائمی از خود نشان نمی دهد.” “به نوعی خوشحال شدم که ما سه نفر همزمان این مسئله را پشت سر گذاشتیم تا بتوانیم از یکدیگر مراقبت کنیم و وقت را با هم بگذرانیم. او [Barron] از آن زمان منفی بوده است “

در حالی که رئیس جمهور کاخ سفید را برای تجمع پیش از انتخابات در دس ​​موین ، آیووا ، بعد از ظهر چهارشنبه ترک کرد ، ترامپ به خبرنگاران گفت در South Meadow که “بارون خوب است”.

ساعاتی بعد ، ترامپ به حاضران در راهپیمایی آیووا گفت که “بارون ترامپ ، می دانید ، دارای تاج -19 است ، ویروس چینی” ، افزود که پسرش “چنین مدت کوتاهی داشت ، من حتی که فکر کند می داند که آن را دارد. “

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در 29 سپتامبر 2020 با بانوی اول ملانیا ترامپ در فرودگاه بین المللی کلیولند هاپکینز در کلیولند ، اوهایو قدم می زند (کارلوس باریا / رویترز)
رئیس جمهور ترامپ و بانوی اول ملانیا ترامپ در 29 سپتامبر در فرودگاه بین المللی کلیولند هاپکینز (کارلوس باریا / رویترز)

ملانیا ترامپ گفت که خوشحال است که تشخیص خود با “حداقل علائم” همراه است و افزود که او تصمیم گرفت “از نظر پزشکی مسیر طبیعی تری را انتخاب کند و بیشتر برای ویتامین ها و غذای سالم انتخاب کند.” که آزمایش COVID-19 او منفی است و امیدوار است که بزودی وظایف خود را از سر بگیرد.

حتما بخوانید:
ورق های فولادی و کاربرد انها/دانشنامه اهن و فولاد/اهن دیجی سایتی مطمئن

رئیس جمهور این هفته در مسیر مبارزات انتخاباتی بازگشت. تیم پزشکی کاخ سفید آخر هفته گذشته اعلام کرد که پس از حدود چهار روز تحت درمان با COVID-19 در مرکز پزشکی نظامی ملی والتر رید ، “در روزهای متوالی” آزمایش منفی کرده است.

ترامپ هنگام بستری در بیمارستان ، استروئیدها و داروهای تجربی دریافت کرد.

نمای کاخ سفید صبح روز یکشنبه در حالی که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مرکز پزشکی ملی پزشکی است
کاخ سفید در 4 اکتبر ، زمانی که رئیس جمهور ترامپ در مرکز پزشکی ملی نظامی والتر رید برای معالجه بود. (Thassos Catopodis / گتی ایماژ)

ترامپ پس از سازماندهی مجموعه ای از حوادث که عمدتا اقدامات فاصله اجتماعی برای جلوگیری از شیوع ویروس را نادیده گرفت ، بیمار شد. ده ها شرکت کننده در این رویدادها ، از جمله اعلامیه امی کانی بارت در تاریخ 26 سپتامبر در گل رز گاردن برای انتخاب ترامپ به جای قاضی فقید روت بادر گینسبورگ در دادگاه عالی ، نیز به بیماری COVID-19 مبتلا بودند.

مشخص نیست که آیا بارون در رویداد 26 سپتامبر شرکت کرده است یا خیر.

کاخ سفید از افشای دقیق تعداد کارمندان در هفته های اخیر خودداری کرد. تیم ترامپ همچنین بارها و بارها از گفتن آزمایش منفی COVID-19 قبل از تشخیص خودداری کرده است ، و این سوال را ایجاد کرده است که رئیس جمهور از نظر ویروس چند بار آزمایش می شود و آیا در تجمعات و سایر رویدادهایی که ممکن است حضور داشته باشد ، حضور داشته است. دیگران را آلوده کرد.

هانتر واکر در این گزارش همکاری داشت.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma