[ad_1]

واشنگتن – رئیس جمهور بایدن روز چهارشنبه از کارفرمایان خواست که به کارگران مرخصی واکسیناسیون ویروس کرونا بدهند ، و باعث ایجاد یک برنامه اعتبار مالیاتی فدرال برای جبران چنین هزینه هایی از صاحبان مشاغل می شود.

“هیچ آمریکایی شاغل نباید یک دلار از حقوق خود را از دست بدهد ، زیرا تصمیم گرفته است وظیفه میهن پرستانه خود را انجام دهد تا واکسینه شود.”

هنگام سخنرانی ، رئیس جمهور مقابل صفحه آبی ایستاده بود که با عبارت “200M COVID SHOTS” تزئین شده بود. هدف از این اظهارات تبلیغ 200 میلیونمین دوز واکسن در دوران تجویز وی بود. اکنون بیش از یک چهارم کل آمریکایی ها کاملاً علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند ، اما مقامات بهداشت عمومی نگرانند که ادامه عدم تحمل بتواند از دستیابی ملت به یک گله ایمنی جلوگیری کند.

معاون رئیس جمهور کامالا هریس ، چپ ، و هماهنگ کننده پاسخ COVID-19 کاخ سفید ، جف زینز ، راست ، به سخنان رئیس جمهور جو بایدن درباره واکسیناسیون COVID-19 در کاخ سفید در روز چهارشنبه ، 21 آوریل 2021 ، در واشنگتن گوش دهید.  (ایوان ووچی / AP)

معاون رئیس جمهور کمالا هریس ، چپ ، و هماهنگ کننده پاسخ COVID-19 کاخ سفید ، جف زینز ، راست ، به سخنان رئیس جمهور جو بایدن درباره واکسیناسیون COVID-19 در کاخ سفید در روز چهارشنبه ، 21 آوریل 2021 ، در واشنگتن گوش دهید. (ایوان ووچی / AP)

و برای اعتبار مالیاتی جدید ، او همچنین از کارفرمایان خواست تا مشوق های واکسیناسیون مانند “توزیع محصول” و تخفیف برای کارمندان را ارائه دهند.

همانطور که معمولاً در هنگام شیوع همه گیر اتفاق می افتد (هم برای بایدن و هم برای سلف او دونالد ترامپ) ، دولت فدرال ممکن است سعی کند دولت های دولتی و مشاغل خصوصی را ترغیب کند که اقدامات خاصی مانند معرفی مجوزها را انجام دهند ، اما حتی کاخ سفید محدود است. چه چیزی می تواند مجبور کند.

موضوع مرخصی استحقاقی از ابتدای همه گیری همه گیر بحث برانگیز بوده است. دموکراتها برای مرخصی استحقاقی به عنوان سیاستی دلسوزانه و مبتنی بر علم فشار می آورند ، در حالی که جمهوریخواهان از گران بودن آن شکایت دارند. ترامپ در ماه مارس گذشته ، اما آنها به همان اندازه که دموکرات ها می خواستند گسترده نبودند و هنگامی که کنگره تصویب شد و ترامپ برنامه دوم را برای کاهش ویروس کرونا امضا کرد ، آنها بودند.

این در بسته امدادی ویروس کرونا بود ، و اعتبار مالیاتی اعلام شده در روز چهارشنبه از این مبلغ 1.9 تریلیون دلار تأمین می شود.

به شركتهايي كه حداكثر 500 نفر اشتغال دارند حداكثر 511 دلار به ازاي هر كارگر در روز تا 10 روز بازپرداخت مي شود. بازپرداخت از سهم مالیاتی مدیکر که انتظار می رود کسب و کار پرداخت کند ، کسر می شود.

سیاست مرخصی نه تنها خود واکسیناسیون ، بلکه همه عواقب آن را نیز شامل می شود. برخی از افراد پس از دریافت واکسن دوم تجربه داشته اند. چنین واکنشی نتیجه یادگیری سیستم ایمنی بدن انسان است که به صورت صحیح به ویروس واکنش نشان می دهد ، اما برای برخی ممکن است طاقت فرسا باشد.

سوکره لوپز دومین دوز واکسن Moderna Covid-19 خود را از پرستار ثبت شده فردریک مورلی در کلینیک واکسیناسیون سیار Covid-19 که توسط بهداشت و درمان هارتفورد اداره می شد در مرکز جامعه مک گیوانی در کلیسای کاتولیک سنت چارلز بورومئو در بریجپورت ، کنتیکت در 20 آوریل ، 20 دریافت کرد. (جوزف پرزیوزو / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

سوکره لوپز دوز دوم واکسن Moderna Covid-19 خود را از پرستار ثبت شده فردریک مورلی در کلینیک واکسیناسیون سیار Covid-19 که توسط هارتفورد بهداشت و درمان در مرکز جامعه مک گیوانی در کلیسای کاتولیک سنت چارلز بورومئو در بریجپورت ، کنتیکت در 20 آوریل 20 برگزار می شود ، دریافت می کند. (جوزف پرزیوزو / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

با اعلام روز چهارشنبه ، دولت بایدن تلاش کرد تا واکسیناسیون را در افرادی که توانایی انعطاف پذیری در کار را ندارند که اجازه چند ساعت غیبت را بدهد ، تشویق کند و اگر در استراحت برای تعیین وقت واکسیناسیون ممکن است از دست دادن حقوق بترسند.

برخی از کارفرمایان کارمندان را واکسینه می کنند ، اما بسیاری از آنها شرکت های بزرگی مانند زنجیره سوپرمارکت های کروگر و غول خرده فروشی Target هستند. مشوق مالیاتی جدید مشاغل کوچکتری است که با حاشیه کمتری کار می کنند.

رئیس جمهور گفت کارفرمایان “باید به انجام کار صحیح تشویق شوند.”

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir