[ad_1]

بانوی اول جیل بایدن در 15 مارس 2021 در زمین بازی مقابل مدرسه ابتدایی ساموئل اسمیت در بورلینگتون ، نیوجرسی صحبت می کند (آنا مانیکر / نیویورک تایمز / استخر از طریق AP)

بانوی اول جیل بایدن در 15 مارس 2021 در زمین بازی مقابل مدرسه ابتدایی ساموئل اسمیت در بورلینگتون ، نیوجرسی صحبت می کند (آنا مانیکر / نیویورک تایمز / استخر از طریق AP)

واشنگتن – مقامات دولت بایدن در روز چهارشنبه گرد هم آمدند و از مدارس خواستند تا برای آموزش شخصی بازگشایی شوند ، امیدوارند که به هدف رئیس جمهور بایدن برای گشایش بیشتر مدارس ابتدایی و متوسطه تا پایان ماه آوریل برسند.

آنچه به عنوان “اجلاس سراسری مدرسه ایمن” با بانوی اول جیل بایدن شناخته شد ، مربوط به ناامیدی های خود از آموزش از راه دور بود ، “او گفت که” این فقط همان نیست “، و دستان خود را با ناامیدی از معلمان بلند کرد.

وی سپس داستانی را روایت کرد که به نظر می رسید در زمان مقاومت برخی مناطق برای بازگشایی کلاسها ، مشکلات دولت بایدن دشوارتر می شود. ملاقات یک دانش آموز کلاس پنجم دبستان هنگام بازدید اخیر از مدرسه ابتدایی کنکورد ، NH ، بانوی اول از پسر س askedال کرد که چه چیزی در مورد بیماری همه گیر درباره خودش آموخته است.

وی به او گفت: “من می توانم کارهایی را انجام دهم که دشوار یا دشوار باشد.” “اگر ماندن ، جلو برو.”

فشار برای بازگشایی مدارس متوقف نشده است ، اما همچنین به سرعت که برخی انتظار داشتند پیش نمی رود. حدود 18 درصد دانشجویان آمریکایی امسال وارد کلاس نشده اند. 31 درصد دیگر در تنظیمات “ترکیبی” قرار دارند ، که برای همه طرفها رضایت بخش نیست ، اما می تواند به عنوان نوعی پل ارتباطی بین مدارس تعطیل و بسته باشد.

دولت امیدوار بود که 122 میلیارد دلار تخصیص یافته به مدارس در بسته 1.9 تریلیون دلاری ویروس کرونا برای رئیس جمهور کافی باشد تا اتحادیه های معلمان مخالفت خود را از سر بگیرند. اما در چند روز پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای انتقال صندلی ها از شش پا به سه مخالفت وجود داشت.

رهبران متفقین می گویند علم این مسئله هنوز حل نشده است. مطالعات نشان می دهد که دانش آموزان 6 فوت از یکدیگر فاصله دارند تا 3 فوت ، اما اتحادیه ها می گویند که این مطالعات ساختمان های شلوغ و مسن در شهرهایی مانند شیکاگو و لس آنجلس را در نظر نمی گیرند ، جایی که مخالفت با از سرگیری بیشتر است.)

همزمان با اجلاس از سر گرفته شده بیانیه ای از سوی دولت بایدن مبنی بر اینکه این کشور متعلق به کشورهایی است که در بسته امداد ویروس کرونا قرار دارند. میگل کاردونا ، وزیر آموزش فدرال در بیانیه ای با اعلام خبر آزاد شدن بودجه ای که می تواند به مدارس در ارتقاgrade زیرساخت ها ، خرید تجهیزات محافظت شخصی و استخدام پرسنل کمک کند ، گفت: “اولویت اصلی من بازگشت دانش آموزان به کلاس است.”

وزارت آموزش و پرورش همچنین اعلام كرد كه كاردونا “تور افتتاحیه مدارس” را برگزار می كند تا اطمینان حاصل كند كه ملت “با اطمینان به سمت بازسازی همه مدارس شتاب می گیرد”. در طول حضور NBC امروز در اوایل روز چهارشنبه ، همه مدارس در پاییز افتتاح می شوند ، اما افزود که او می خواهد آنها بهار امسال افتتاح شوند.

دکتر الیزابت لمان ، مدیر دبستان وست هالیوود ، در حالی که در مدرسه ابتدایی وست هالیوود و مدارس مختلف دیگر در منطقه خود شرکت می کرد ، تور را شامل Nick Melvoin ، منطقه نماینده مدرسه معتمد لس آنجلس (LAUSD) ، که نماینده منطقه 4 است ، می کند. برای بازرسی رسمی از آماده سازی برای بازگشایی  (آل سیب / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ).

دکتر الیزابت لمان ، مدیر دبستان غرب هالیوود ، یک تور را هدایت می کند که شامل Nick Melvoyne ، منطقه متشکل از هیئت امنای لس آنجلس (LAUSD) ، نماینده منطقه 4 هنگام تحصیل در دبستان West Hollywood و مدارس مختلف دیگر در منطقه خود به بازرسی رسمی از مقدمات بازگشایی را انجام دهید. (آل سیب / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ).

در این ظاهر و در اجلاس بعدی معلمان ، کاردونا با کمال دقت به طرح نجات ایالات متحده – به عنوان برنامه امداد ویروس کرونا – بایدن اشاره کرد – به عنوان یادآوری اینکه معلمان احتمالاً منابع مورد نظر خود را داشتند.

با این حال ، فدراسیون معلمان آمریکا از رهبری جدید سه پا ناراضی است که “مناطق دارای منابع انسانی و توانایی برنامه ریزی نهادی برای ایجاد تغییرات به این سرعت نیستند” ، هشدار ضمنی مبنی بر اینکه معلمان با سرعت خود به کلاس برمی گردند .

رندی وینگارتن ، که رئیس اتحاد قدرتمند است ، در اجلاس چهارشنبه ، با اشاره به اینکه 88 درصد از 1.7 میلیون عضو اتحادیه از طرح از سرگیری AFT پشتیبانی می کنند ، یک قسمت کوتاه را تهیه کرد. چیزی که وی به آن اشاره نکرد – اما آنچه هیچ یک از معلمان بهداشت عمومی یا کارمندان از قلم نمی انداختند – این بود که این طرح به کلاس شش فوت احتیاج داشت ، نه سه. این امر باعث می شود که بسیاری از مدارس بسته و یا درگیر آموزشهای ترکیبی شوند.

درگیری طولانی مدت بر سر مسافت در کلاس ، دسترسی به واکسن برای معلمان و در دسترس بودن آزمایش های تشخیصی دقیقاً همان چیزی است که والدینی را که می خواهند فرزندانشان به مدرسه برگردند نگران می کند. این والدین می گویند معلمان دیگر به علم گوش نمی دهند ، این امر به ایمنی بازسازی مدارس اشاره دارد. کارن وایتز ، یکی از والدین و فعالان طرفدار افتتاحیه به یاهو نیوز گفت: “به نظر می رسد اتحادیه های صنفی در حال کار با بهداشت عمومی هستند. و هرچه ناامیدی این والدین بیشتر می شود ، فرصت ناخواسته برای بایدن نیز افزایش می یابد.

لزوم از سرگیری اجلاس فقط نشان می دهد که مسئله مدارس چقدر پر مشغله و پیچیده است. چیز دیگری برای این رویداد سه ساعته وجود نداشت ، غیر از این احساس که دولت بایدن برای حل مشکل بسیار مشتاق است. در بیشتر موارد ، مقامات محلی و فدرال تزهایی را که ماههاست مطرح می کنند تکرار کرده اند.

یک مقام CDC از مدارس خواست که ماسک بزنند ، در حالی که رئیس مدارس نیویورک هزینه های بالا و نیاز به بهبود تهویه را توصیف کرد. کاردونا در نقش یک استاد تشریفاتی تشویق ، معلمان را تشویق کرد ، وعده داد که در هنگام بازگشایی “گفتگو” کند ، حتی زمانی که به آنها یادآوری کرد “دانش آموزان را در مرکز گفتگو” بگذارند.

کاردونا قبلاً به عنوان صدراعظم کانتیکت واقع شد و برای افتتاح مدارس در این ایالت در پاییز مورد ستایش قرار گرفت. او اکنون متهم شده است که همان کار را در سراسر کشور انجام داده است ، زیرا شواهد نشان می دهد که یادگیری از راه دور آسیب های آموزشی و عاطفی ویرانگری را متحمل شده است.

وزیر آموزش و پرورش میگل کاردونا در حال گشت و گذار در دبستان بنیامین فرانکلین در مریدن ، کنت است.  در 3 مارس 2021 (Mandel Ngan / استخر از طریق AP)

وزیر آموزش و پرورش میگل کاردونا در حال گشت و گذار در مدرسه ابتدایی بنیامین فرانکلین در مریدن ، کنت است. در 3 مارس 2021 (Mandel Ngan / استخر از طریق AP)

دکتر روچل والنسکی ، مدیر CDC ، انگار که فقط بر این مسئله تأکید دارد ، در مورد تجربه پسر کوچکش با آموزش ترکیبی صحبت کرد. تا حدود یک ماه پیش ، حومه شهر کاملاً دور افتاده بود. دکتر والنسکی گفت: “هفته گذشته او به من گفت:” مادر ، بالاخره احساس می کنم که به مدرسه برمی گردم. “

وی افزود: “من بسیار خوشحالم که او بازگشت.”

فقدان چنین شکایت شخصی. فرزندان بالغ وی در مدارس خصوصی معتبر (و بارون نوجوان وی نیز در مدرسه خصوصی) تحصیل می کردند ، همانند دبوس ، دبیر آموزش و پرورش ، که باعث شد پیام آوران متقاعد کننده ای از نوع شهادت اطمینان بخش دکتر والنسکی ارائه دهند. ترامپ منتخبان دموکرات و متحدان آنها را در اتحادیه های معلمان هک کرده و آنها را به بسته نگه داشتن مدارس متضرر کرده است تا از این طریق صدمه سیاسی به وی وارد کند.

بایدن از ظهور واکسن ویروس کرونا استفاده کرد ، که بسیاری از کشورها قبلاً به معلمان داده اند. و اکثریت باریک دموکرات در کنگره به وی اجازه دادند بودجه بیشتری را به مدارس اختصاص دهد.

با این حال ، این مسئله همچنان برای بایدن یک چالش بود ، واقعیتی که اجلاس تجدید شده اغلب برجسته می شد. به عنوان مثال اولین میزگرد از کلیولند ارائه شد ، و در مورد آنچه که بعنوان یک طرح موفقیت آمیز برای بازگشایی شهر تبلیغ می شود ، بحث می کند. اما این شهر تنها چند روز پیش به دانش آموزان بازگشت و دانش آموزان در مدرسه فقط دو روز در هفته بودند.

رئیس مدارس این شهر گفت: “هرچه تعطیل كردن دشوار بود ، باز كردن مشكل تر است.”

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir