بایدن در حالی که منتظر اقدام در کنگره است ، در حال بهبودی COVID است


رئیس جمهور بایدن در حالی که منتظر بود کنگره طرح پیشنهادی 1.9 تریلیون دلاری COVID-19 خود را انجام دهد ، دو دستورالعمل اجرایی را امضا کرد که برای متوقف کردن آمریکایی ها که از مشکلات اقتصادی به دلیل همه گیر رنج می برند ، متوقف شد.

بایدن به کاخ سفید در جمعه. “من به آن اعتقاد ندارم ، خصوصاً در میان همه گیرى که بسیار ضعیف است و این همه ویرانگرى و این همه درد را به آمریکا وارد کرده است. … بنابراین ما باید با هر آنچه داریم حرکت کنیم و باید این کار را با هم انجام دهیم. من اعتقاد ندارم که دموکرات ها یا جمهوری خواهان گرسنه می مانند و شغل خود را از دست می دهند ، من معتقدم که آمریکایی ها گرسنه هستند و شغل خود را از دست می دهند. ما ابزارهایی برای رفع آن داریم. “

بایدن ، که معمولاً از استیضاح رئیس قبلی خود اجتناب می کند ، اظهار داشت که او به قصد رهبر میراث اقلیت سنا ، میچ مک کانل ، برای به تعویق انداختن دادگاه به ماه آینده اعتراض نخواهد کرد. وی گفت: “من جزئیات این موضوع را نشنیده ام ، اما فکر می کنم ما برای آماده سازی دولت خود کمی وقت داریم … هرچه زمان بیشتری برای مقابله با این بحران ها داشته باشیم ، بهتر است.”

انتظار می رود اتاق روز دوشنبه قطعنامه خود را برای استیضاح سنا ارسال کند ، به این معنی که این روند می تواند بلافاصله پس از آن آغاز شود.

جو بایدن
بایدن روز جمعه سخنان خود را درباره اقتصاد بیان کرد. (ایوان ووچی / AP)

یکی از سفارشاتی که بایدن امضا کرده است ، مزایای هفتگی برنامه پشتیبانی اضافی غذا یا تمبر غذا برای حدود 12 میلیون خانواده آمریکایی را افزایش می دهد. جایگزینی وعده های غذایی رایگان که دانش آموزان در مدارس دریافت می کنند یک مزیت اضافی به همراه خواهد داشت ، اما به دلیل آموزش از راه دور نیست.

حتما بخوانید:
باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

در پایان سال گذشته ، اطلاعات سرشماری نشان داد که 26 میلیون آمریکایی گفتند که غذای کافی ندارند. بانک های مواد غذایی همچنان تحت فشار قرار گرفتند ، در حالی که 900،000 آمریکایی هفته گذشته درخواست بیکاری کردند ، 16 میلیون نفر هنوز به نوعی از طرح مزایای بیکاری متکی هستند.

رئیس جمهور افزود که در نرخ های بهره پایین منطقی است که تمرکز روی هزینه های کسری بودجه برای تقویت اقتصاد در طولانی مدت و جلوگیری از مارپیچ طولانی مدت نزولی باشد.

بایدن گفت: “ما نمی توانیم ، اجازه نمی دهیم مردم گرسنه بمانند.” “ما نمی توانیم اجازه دهیم مردم به خاطر هر کاری که خودشان انجام داده اند ، اخراج شوند. … نه تنها برای انجام تعهد اخلاقی برای رفتار با هموطنان آمریکایی با عزت و احترامی که شایسته آنها هستند ، این یک ضرورت اقتصادی است: یک اجماع اقتصادی رو به رشد که باید برای توسعه اقتصاد برای همه آمریکایی ها قاطعانه و جسورانه عمل کنیم ، اما نه فقط برای فردا ، اما برای آینده. “

داوطلبان بانک غذا لس آنجلس
داوطلبان بانک غذایی لس آنجلس به بارگیری کارتن های غذا در وسایل نقلیه کمک می کنند. (فردریک جی براون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

بایدن همچنین از خزانه داری خواسته تا تلاش خود را برای دریافت چک های تشویقی دو برابر کند – هم دلار 1200 دلار در مارس گذشته و هم 600 دلار مصوب در دسامبر – به حدود 8 میلیون آمریکایی که هنوز آنها را دریافت نمی کنند. طبق این قانون پیشنهادی ، بسیاری از آمریکایی ها همچنین یک انگیزه اضافی 1400 دلاری دریافت می کنند.

بایدن گفت: “ما کار دریافت 2000 دلار پرداخت مستقیم به مردم را به اتمام خواهیم رساند.” “ششصد دلار که قبلاً پذیرفته شده اند ، کافی نیست اگر شما هنوز باید بین پرداخت اجاره و گذاشتن غذا روی میز یکی را انتخاب کنید.”

حتما بخوانید:
طرفداران ترامپ در جورجیا توضیح می دهند که چرا آنها ادعاهای رئیس جمهور در مورد تقلب در رای دهندگان را باور دارند

بایدن گفت که حقوق کارگران ، از جمله حق دریافت مزایای بیکاری در صورت ترک کار را گسترش می دهد ، زیرا آنها آن را خطرناک می دانند ، گفت: “هیچ کس نباید بین سبک زندگی و سلامتی خود یا سلامتی افراد مورد علاقه شما یکی را انتخاب کند. در میان یک بیماری همه گیر کشنده. “

علاوه بر این ، رئیس جمهور دستور اجرایی سلف خود را لغو کرد ، که این کار را برای چانه زنی جمعی کارگران فدرال دشوار می کرد و اخراج آنها را آسان می کرد. بایدن همچنین به دولت دستور داد مقدمات حداقل دستمزد مشاغل فدرال و پیمانکاران را با هزینه حداکثر 15 دلار در ساعت آغاز کند ، گامی به سوی هدف اعلام شده خود برای اجرای نهایی آن به عنوان حداقل دستمزد ملی.

بایدن در اولین دور از دستورات اجرایی خود ، که چهارشنبه پس از روی کار آمدن به امضا رسید ، همچنین مهلت قانونی جزئی از اخراج و مکث در پرداخت وام های دانشجویی را تمدید کرد ، که به گفته وی می تواند بیشتر تمدید شود. پیشنهاد طرح نجات 1.9 تریلیون دلاری برای بایدن ، که در حال حاضر توسط جمهوری خواهان دفع می شود ، شامل 400 دلار در هفته بیکاری اضافی ، بودجه برای توزیع واکسن ، پول برای دولت های ایالتی و محلی ، گسترش مرخصی استحقاقی و غیره است. برای گشودن ایمن مدارس

بایدن همچنین به نیاز به یک طرح حمایت از اجاره برای جلوگیری از پیامدهای بهداشت عمومی ناشی از تخلیه های گسترده و پیامدهای اقتصادی صاحبان خانه که ماهها درآمد خود را از دست داده اند ، اشاره کرد.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma