بایدن دستور واکسن برای کارکنان خانه سالمندان را اعلام کرد


رئیس جمهور بایدن روز چهارشنبه اعلام کرد که کارکنان خانه سالمندان اکنون باید به طور کامل در برابر COVID-19 واکسینه شوند ، در غیر این صورت این موسسات ممکن است بودجه Medicare و Medicaid خود را از دست بدهند.

بایدن در سخنرانی خود در کاخ سفید گفت: “من از اختیارات دولت فدرال به عنوان پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی استفاده می کنم تا اطمینان حاصل کنم که این خطرات را برای آسیب پذیرترین سالمندان خود کاهش دهیم.”

بایدن به وزارت بهداشت و خدمات انسانی دستور داده است تا دستورالعمل هایی را تعیین کند که پرداخت های Medicare و Medicaid فدرال را به وضعیت واکسیناسیون کارکنان COVID-19 در خانه های سالمندان که به یکی از آسیب پذیرترین گروه های کشور خدمت می کنند ، وابسته کند.

جو بایدن

رئیس جمهور بایدن در مورد پاسخ به COVID-19 و برنامه واکسیناسیون چهارشنبه بحث می کند. (آنا مانی ساز / گتی ایماژ)

بایدن گفت: “متأسفانه بیش از 130،000 نفر از ساکنان خانه های سالمندان در طول ویروس جان خود را از دست داده اند.” “در عین حال ، درصد واکسیناسیون در میان کارکنان خانه سالمندان بسیار کمتر از بقیه کشور است.

بر اساس داده های اوایل ماه آگوست از مراکز خدمات درمانی و درمانی ، تنها 60 درصد از کارکنان مراکز درمانی طولانی مدت دوره کامل واکسن کرونا را دریافت کرده اند. در همین حال ، فقط بیش از 82 درصد از ساکنان به طور کامل واکسینه شده اند. تقریباً 664،000 نفر از ساکنان خانه سالمندان از ابتدای همه گیری آلوده شده اند و تقریباً تعداد کارمندان نیز مثبت هستند.

حتما بخوانید:
یک نفر مأموریت دارد ماسک هایی را که بهترین محافظت از COVID-19 را دارند ، شناسایی کند. این چیزی است که او پیدا کرده است.

بایدن گفت: “اگر به خانه سالمندان مراجعه می کنید ، زندگی می کنید یا کار می کنید ، نباید در معرض خطر بالای ابتلا به ویروس کرونا از کارکنان واکسینه نشده باشید.”

اعلام بایدن به عنوان نوع دلتا ویروس کرونا همچنان در سراسر کشور گسترش می یابد و مجموعه جدیدی از محدودیت ها را در مدارس و مشاغل مطرح می کند.

کارگران و پیمانکاران فدرال باید مدرک واکسیناسیون را نشان دهند یا آزمایش شوند و ماسک ها بازگردانده شوند. تا زمانی که دولت نتوانست به طور عمومی گذرنامه های به اصطلاح واکسن را تأیید کند ، رئیس جمهور به تایید محدودیت های اعمال شده در نیویورک اشاره کرد. روز چهارشنبه ، رئیس جمهور بار دیگر اذعان کرد که اقدامات جامع ملی را برای مقابله با همه گیری انجام خواهد داد.

ویلیام هالوک

داروساز واکسن COVID-19 را به کارکنان یک مرکز درمانی بزرگسالان در کنت ، پنسیلوانیا تزریق می کند (پیت موز / گروه MediaNews // Daily Times از طریق گتی ایماژ)

بایدن گفت: “در حالی که من در نظر دارم که قدرت من در سطح فدرال محدود است ، من به دنبال راه هایی برای محافظت از مردم و افزایش واکسیناسیون خواهم بود.”

وقتی صحبت از متقاعد کردن افراد بیشتری – از جمله افرادی که با آسیب پذیرترین آمریکایی ها کار می کنند – برای واکسیناسیون فرا می رسد ، بایدن همچنان سرسخت است.

وی گفت: بایدن افزود: “افرادی هستند که می میرند و می میرند که نباید بمیرند.” “بنابراین لطفاً ، اگر واکسینه نشده اید ، همین حالا این کار را انجام دهید. حالا انجامش بده این می تواند زندگی شما را نجات دهد و می تواند جان کسانی را که دوستشان دارید نجات دهد. “

حتما بخوانید:
پرشر سوئیچ دانفوس - شهر پنوماتیک فروش انواع پرشرسوئیچ دانفوس- مشخصات فنی +قیمت خرید

____

بیشتر از یاهو نیوز بخوانید:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma