بایدن طرحی به ارزش 1.9 تریلیون دلار برای “نجات” آمریکا از بیماری همه گیر را فاش کرد


جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب از یک طرح بلند پروازانه برای تقویت اقتصاد ایالات متحده ، که توسط شیوع ویروس کرونا ویران شده است ، و ریشه کن کردن ویروس ، که تاکنون بیش از 388000 آمریکایی را به کام مرگ کشانده است ، رونمایی کرده است.

برنامه مدیریت ورودی شامل دو بخش است: نجات و بازیابی. بایدن با بیان نکات دقیق تر طرح نجات 1.9 تریلیون دلاری ، خاطرنشان کرد که جزئیات بیشتر در مورد برنامه بهبودی ، که شامل پیشنهاداتی برای بازسازی زیرساخت های ایالات متحده خواهد بود ، طی هفته های آینده اعلام خواهد شد.

بایدن در یک سخنرانی در ویلمینگتون ، دل گفت: “از ابتدای نزدیک به 400،000 روح آمریکایی از دست رفته و شمارش معکوس برای میلیون ها نفر که فقط به دنبال یک فرصت جنگی در این اقتصاد هستند ، قول می دهم شما را فراموش نکنیم.”

پیشنهادهای روز پنجشنبه شامل سه خواسته اصلی است: 400 میلیارد دلار برای مدیریت ویروس کرونا ، 1 تریلیون دلار کمک مستقیم به ویروس کرونا (که شامل 1400 دلار چک اضافی به مبلغ 2000 دلار وعده داده شده است) و 440 میلیارد دلار کمک به جامعه و مشاغل.

این پیشنهادهای پوپولیستی با بلیط بالا ، در یک کنگره به شدت تقسیم شده و در آن اکثریت کمی از دموکرات ها با آینده ای نامشخص روبرو هستند. پیش بینی می شود هزینه نزدیک به 2 تریلیون دلار برای بخش نجات این طرح با قیمت بهبودی کشور مقایسه شود که هفته آینده با جزئیات بیان خواهد شد. با توجه به اینکه وقتی رئیس جمهور ترامپ پیشنهاد 2000 دلار چک تشویقی را داد ، بسیاری از جمهوری خواهان لرزیدند ، افزودن برنامه های جدید گران قیمت احتمالاً چالش برانگیز خواهد بود. برخی از دمکرات های میانه رو نیز احتمالاً عقب نشینی می کنند.

رئیس جمهور داخلی ، نانسی پلوسی مشاهده کرد که حاشیه او به 11 مکان کاهش یافته است ، که توانایی او در فشار دادن پاکت را محدود می کند. در همین حال ، نیروهای میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا هنوز هم می توانند تقریباً هر قانونی را که نتواند اکثریت 60 رأی را به خود جلب کند ، بررسی کنند.

حتما بخوانید:
بیش از 35 پیش غذا برای شکرگذاری برای غلبه بر شام خود

هنگامی که روند پارلمانی سالانه ، به عنوان مصالحه بودجه شناخته می شود ، به بایدن اجازه می دهد تا از پرونده انحصاری عبور کند و قوانین مهم را با اکثریت آرا تصویب کند – مشروط بر اینکه این قانون مستقیماً با هزینه و / یا درآمد مرتبط باشد. اما او احتمالاً نمی تواند دو بار متوالی از آن برای نجات خود استفاده کند و بسته های بازیابی ، و اگر و هنگامی که از آن استفاده می کند ، هر ماه عسل دو حزبی که امیدوار است از آن لذت ببرد پایان می یابد. علاوه بر این ، فقط با 51 رأی در مجلس سنا (با کمال هریس معاون منتخب رئیس جمهور به عنوان یک شکست ناگهانی) ، فرار از دموکراتیک برای غرق شدن حتی یک بسته طراحی شده برای عبور از آشتی کافی است – این یعنی معتدلانی مانند سناتور جو ویرجینای غربی مانچین باید تصویب کند.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز پنجشنبه در تئاتر کوئین در ویلمینگتون ، دل. (جیم واتسون / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

هنوز هم ، به نظر می رسید که بایدن در سخنرانی پنجشنبه شب خود امیدوار بود که نقشه اش به سرعت قابل اجرا باشد.

بایدن گفت: “ما هم اکنون می توانیم این کارهای جسورانه و عملی را انجام دهیم” ، موانعی وجود دارد. اما من همیشه درمورد پیشرفتی که داریم می گیریم و هم در مورد موانعی که با آن روبرو هستیم همیشه با شما صادق خواهم بود. “

بخشی از این طرح به تلاش برای توزیع واکسن در کشور متکی است ، که بایدن گفت “تاکنون یک شکست سخت” بوده است. بایدن برای اصلاح گسترش آهسته ، گفت که برای مشارکت با دولت های ایالتی و محلی 20 میلیارد دلار برای برنامه واکسیناسیون ملی از کنگره درخواست خواهد کرد. این پول به ساخت مراکز واکسیناسیون شهری و واحدهای سیار در مناطق صعب العبور کشور می پردازد ، همه به امید تحویل واکسن به صورت ایمن و بدون هزینه برای مردم.

حتما بخوانید:
چرا کارشناسانی مانند دکتر فاوسی فکر می کنند "واقعاً یک فرصت خوب وجود دارد" بدترین همه گیری پشت سر ما است

بایدن گفت: “فردا من برنامه واكسیناسیون خود را برای تنظیم دوره تنظیم می كنم و در پایان 100 روز نخست ریاست جمهوری هدف خود را كه 100 میلیون شلیك داشت ، برآورده خواهم كرد.”

هنگامی که رئیس جمهور ترامپ عملیات Warp Speed ​​را آغاز کرد ، تلاش وی برای واکسیناسیون به سبک منهتن تحویل 300 میلیون دوز تا پایان سال 2020 بود. بعداً دولت وی این تخمین را به 40 میلیون دوز و سپس 20 بار کاهش داد. میلیون. تا رسیدن سرانجام 31 دسامبر ، فقط 2.6 میلیون شلیک شده بود.

مشکلات مربوط به همه جنبه های کمپین واکسیناسیون در ایالات متحده – کمبود در زنجیره تامین. عدم بودجه و هماهنگی دولت فدرال ؛ منابع و مشکلات مجاز در سطح کشور. حتی مقاومت کارگران خط مقدم روند را کندتر کرد.

در نتیجه ، فقط 3.3٪ از آمریکایی ها ایمن سازی را در ماه پس از اولین شلیک ها در اینجا آغاز کرده اند. اسرائیل برای فهمیدن آنچه در جای دیگر امکان پذیر است ، از 22 درصد جمعیت خود (به استثنای فلسطینی ها) عکس گرفته است. آمریکا به طور متوسط ​​هر 24 ساعت 710،000 شلیک می کند ، این میزان فقط در هفته گذشته دو برابر شده است.

از دیگر عناصر برنامه کمک های بایدن می توان به افزایش حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت ، اعتبار مالیات بر کودک ، 160 میلیارد دلار برای تأمین بودجه برنامه ملی واکسیناسیون و کاهش تلاش و 400 دلار در هفته مزایای بیکاری اشاره کرد. وی مصمم است که دولت وی زمینه لازم را برای بازگشایی بیشتر مدارس K-12 کشور در 100 روز نخست حکومت خود فراهم خواهد کرد.

“بحران رنج عمیق انسان روشن است. بایدن گفت: “هیچ وقت برای از دست دادن وجود ندارد.” “ما باید عمل کنیم و اکنون باید عمل کنیم.”

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma