بایدن می گوید کاخ سفید ترامپ به او اطلاعاتی درباره ذخایر COVID نمی دهد. ایناهاش.


واشنگتن – رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز چهارشنبه دولت ترامپ را به دلیل امتناع از به اشتراک گذاشتن اطلاعات مورد نیاز برای کمک به تیم ورودی خود برای مبارزه با بیماری همه گیر ویروس کرونا ، منفجر کرد ، از جمله داده های مربوط به منابع موجود در انبارهای ملی.

وی در جریان یک میزگرد با کارمندان بهداشت و درمان خط مقدم گفت: “ما نتوانستیم به انواع مواردی که باید از اعماق سهام بدانیم دسترسی پیدا کنیم.” “ما می دانیم که تعداد زیادی اصلا وجود ندارد.”

نسخه ای از این شماره های اضافی – از تاریخ 16 نوامبر – در اختیار یاهو نیوز قرار گرفت که آنها را منتشر کرد. به نظر می رسد این ارقام نشان دهنده پیشرفت در برخی زمینه ها مانند منابع تنفس و ونتیلاتور N95 است ، اما همچنین به وضوح نشان می دهد که وعده های قبلی دولت ترامپ برای حمایت از سهام ناکام مانده است.

سهام ملی استراتژیک
سهام ملی استراتژیک

پرزیدنت ترامپ اغلب اوباما را متهم کرده است که تجهیزات کافی را در ذخیره ملی استراتژیک نگذاشته است ، حتی به دروغ ادعا کرده است که طرفداران این کشور تمام شده است.

ترامپ در بهار به ABC News گفت: “کمد لباس خالی بود.” “دولت دیگر ، آخرین دولت ، چیزی برای ما باقی نگذاشت.”

در ابتدای همه گیری ، 16،600 طرفدار در انبار موجود بودند.

با این حال ، اظهارات بایدن در روز چهارشنبه نیز می تواند کاملاً دقیق نباشد ، اگرچه وی در مورد مناطقی که کم پنداشت مشخص نبود. بر اساس گزارشی از یاهو نیوز ، در حال حاضر نزدیک به 153000 طرفدار در انبار موجود است ، یا تقریباً 10 برابر مقدار ابتدای همه گیری.

کمپین بایدن بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، در 16 نوامبر سال 2020 در The Queen در ویلمینگتون ، دلاور به س questionsالات مطبوعاتی پاسخ می دهد (روبرتو اشمید / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)
جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، در 16 نوامبر 2020 در The Queen در ویلمینگتون ، دلاور به س questionsالات مطبوعاتی پاسخ می دهد (روبرتو اشمید / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

همچنین حدود 135 میلیون ماسک N95 در انبار موجود است – عنصری که از ابتدای شیوع همه گیر کمبود داشته است. پیش از این ، دولت ترامپ قول داده بود که تا سقوط 300 میلیون N95 موجود باشد.

HHS بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد ، اما سخنگوی آژانس در ماه سپتامبر به یاهو نیوز گفت که برای تولید 800 میلیون N95s تا پایان سال 2021 قرارداد بسته است. “تا پایان سال 2020 ، SNS 22 برابر بیشتر نگه خواهد داشت دستگاه تنفس N95 از سطح موجودی قبل از همه گیری “، سخنگوی گفت.

بایدن همچنین از دولت ترامپ به دلیل عدم اشتراک اطلاعات در مورد واکسن COVID ، که باید در سال آینده منتشر شود ، انتقاد کرد.

– مگر اینکه [information about the vaccines] به زودی فرا می رسد ، ما هفته ها یا ماهها عقب خواهیم ماند تا بتوانیم تمام ابتکار عمل مربوط به بزرگترین وعده ای را که ارائه داده ایم ، گرد هم آوریم ، با حضور دو شرکت داروسازی و یافتن 95٪ اثربخشی ، کارایی در واکسن ها ، این وعده بزرگ – او گفت.

“این تنها تأخیری است که در حال حاضر داریم.”

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes