[ad_1]

واشنگتن – جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خود در روز پنجشنبه گفت که همه مقامات و پیمانکاران فدرال باید قبل از بازگشت به کار شخصی ، کاملاً علیه کووید -19 واکسینه شوند و همچنین ایالت ها و شهرها را تشویق کرد که هر کدام 100 دلار آمریکا پرداخت کنند.

بایدن گفت: “آیا می خواهید بدانید چگونه این ویروس را پشت سر می گذاریم؟ من به شما می گویم چگونه. ما باید افراد بیشتری را واکسینه کنیم.”

بایدن بعداً افزود: “من می دانم که پرداخت افراد برای واکسیناسیون ممکن است برای افرادی که قبلاً واکسینه شده اند ناعادلانه به نظر برسد.” “اما این معامله است: اگر مشوق ها به ما در غلبه بر این ویروس کمک کنند ، من معتقدم که باید از آنها استفاده کنیم. همه ما زمانی می توانیم افراد بیشتری را واکسینه کنیم. “

رئیس جمهور آمریکا جو بایدن در مورد واکسیناسیون کووید در اتاق شرقی کاخ سفید در واشنگتن دی سی ، 29 ژوئیه 2021 صحبت می کند (Sol Lob / AFP از طریق گتی ایماژ)

رئیس جمهور آمریکا جو بایدن در مورد واکسیناسیون کووید در اتاق شرقی کاخ سفید در واشنگتن دی سی ، 29 ژوئیه 2021 صحبت می کند (Sol Lob / AFP از طریق گتی ایماژ)

با توجه به اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، مجوز و اصرار بایدن بر انگیزه های پولی در حالی است که نسخه بسیار مسری Delta همچنان به افزایش عفونت ها در سراسر کشور منجر می شود ، منطقه کلمبیا در میان بسیاری از مناطق “قابل توجه” گسترش یافته است. ) حکم مقامات و پیمانکاران فدرال همچنین آنها را ملزم می کند که به اقدامات کاهش دهنده مانند آزمایش منظم پایبند باشند.

دولت فدرال نزدیک به 2 میلیون نفر را در نیروی کار غیرنظامی خود استخدام می کند. این وظیفه هنوز به ارتش تعلق نمی گیرد ، اگرچه بایدن به وزارت دفاع دستور داده است که ببیند چگونه می توان الزامات و تلاش های کاهش دهنده را به طور ایمن در همه شاخه های خدمات برآورده کرد.

بایدن گفت ، مقامات فدرال و پیمانکارانی که قادر به تأیید وضعیت واکسیناسیون خود نیستند ، به طور منظم تحت آزمایش کروناویروس قرار می گیرند ، باید از ماسک استفاده کنند و ممکن است نتوانند مسافرت کنند.

وی افزود: “همه ما می خواهیم زندگی ما به مشاغل عادی برگردد و واکسیناسیون کامل باعث می شود این امر سریعتر و موفق تر اتفاق بیفتد.”

بر اساس گزارش نیویورک تایمز ، میزان عفونت در واشنگتن همچنان بالا و رو به افزایش است و هفته گذشته به طور متوسط ​​52 مورد در روز گزارش شده است که نسبت به هفته های گذشته 172 درصد افزایش یافته است. واشنگتن دی سی دی موریال باوزر صبح پنجشنبه اعلام کرد که این شهر برای تغییر مقررات داخل خانه باز خواهد گشت ، از آخر هفته جاری برای همه افراد بالای 2 سال ، بدون در نظر گرفتن وضعیت واکسیناسیون ، تصمیم ژوئن خود برای کاهش محدودیت های محدود کننده را لغو می کند.

موریل مرورگر ، شهردار کلمبیا ، در یک جلسه ایمنی عمومی در ساختمان Marion S. Barry، Jr.، Washington، DC ، در 28 ژوئیه 2021 (Olivier Douliery / AFP از طریق گتی ایماژ) صحبت می کند.

شهردار دی سی موریل مرورگر در جلسه توجیهی ایمنی عمومی در ساختمان ماریون اس باری ، جونیور ، واشنگتن دی سی ، در تاریخ 28 ژوئیه 2021 (اولیویه دولیری / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ) صحبت می کند

سایر کشورهای دارای انتقال بالا مانند کالیفرنیا و نوادا نیز نیازهای خود را برای استتار داخلی افزایش می دهند.

اقدامات کاهش شدیدتر نیز به کاخ سفید باز می گردد. بازدیدکنندگان و کارکنان مجدداً ملزم به استفاده از ماسک هنگام حضور در محل با وجود وضعیت واکسن هستند.

کاخ سفید و کنگره بر اساس توصیه های CDC در آن زمان ، محدودیت های استتار در مورد افراد واکسینه شده ، مهمانان و خبرنگاران را در ماه مه لغو کردند. کاخ سفید افراد واکسینه نشده را به استفاده از ماسک تشویق می کند ، اما برای ورود به ساختمان نیازی به مدرک واکسیناسیون ندارد.

همین هفته گذشته ، یک مقام کاخ سفید و کاپیتول هیل که با 60 دموکرات تگزاس در بازدید از منطقه کلمبیا ارتباط برقرار کرده بود ، به ویروس آلوده شد. شش نفر از این دموکرات های تگزاس – که همگی واکسینه شده اند – از آن زمان مثبت بوده اند.

پیش از این ، دولت تمایلی به صدور دستورالعمل کروناویروس نداشت و جن ساکی ، سخنگو ، شایعات مبنی بر الزامات احتمالی سفر واکسیناسیون را که اغلب به عنوان “گذرنامه واکسن” نامیده می شود ، تکذیب کرد.

در عوض ، کاخ سفید از انواع مشوق های واکسیناسیون حمایت کرده است ، از دونات رایگان در فست فودها گرفته تا هزاران دلار قرعه کشی نقدی در سراسر کشور. اما این انگیزه برای برانگیختن بسیاری از آمریکایی ها کافی نبود و بسیاری از مناطق کشور از هدف بایدن برای دریافت حداقل یک دوز واکسن تا روز استقلال تا روز استقلال عقب ماندند. اعلام روز پنجشنبه می تواند فراخوان جدیدی برای دستورالعمل های شدیدتر دولت ارسال کند.

جن ساکی سخنگوی کاخ سفید هنگام صحبت در یک نشست مطبوعاتی روزانه در جلسه جیمز بردی کاخ سفید در 27 ژوئیه 2021 در واشنگتن دی سی ، حرکاتی انجام داد.  (آنا مانی ساز / گتی ایماژ)

جن ساکی ، سخنگوی کاخ سفید هنگام سخنرانی در مطبوعات روزانه در جلسه جیمز بردی کاخ سفید در 27 ژوئیه 2021 در واشنگتن دی سی ، حرکاتی انجام داد. (آنا مانی ساز / گتی ایماژ)

بایدن گفت: “ما ابزارهایی برای جلوگیری از این موج جدید ویروس کرونا داریم. از زمان تعطیلی کسب و کار ، مدارس ، جامعه ، مانند سال گذشته ،” بایدن گفت.

در همین حال ، اعضای ارشد تیم ویروس کرونا بایدن ، و همچنین رئیس جمهور ، اخیراً تأکید کردند که افزایش اخیر عفونت ها و بستری شدن در بیمارستان ها نشان می دهد که چگونه وضعیت کنونی همه گیری افراد واکسینه نشده است. دکتر روشل والنسکی ، مدیر CDC ، واقعیت سه شنبه را “غم انگیز” توصیف کرد و توضیح داد که “تقریباً هر گونه مرگ ، به ویژه در میان بزرگسالان ، به دلیل COVID-19 ، در این زمان کاملاً قابل پیشگیری است.”

بایدن در جریان تالار شهر اوهایو CNN در اوایل ماه جاری ، بایدن از بینندگان خواست که این فیلم را دریافت کنند. “اگر واکسینه شده اید ، در بیمارستان بستری نخواهید شد. شما در بخش مراقبت های ویژه نخواهید بود. و تو نمیری. “

داده های بالینی اخیر به ادعای بایدن اعتبار می بخشد. CDC گزارش می دهد که کمتر از یک درصد از مرگ و میرهای فعلی کروناویروس مربوط به افراد واکسینه شده است و کمی بیش از 1 درصد از افراد کاملاً واکسینه شده گزارش عفونت موفقیت آمیزی را نشان می دهند.

بایدن این بیماری را تراژدی بدون واکسینه آمریکایی نامید.

دستیار پرستار ونسا گوتیرز ، سمت چپ ، و جیمی مک دونا ، RN ، در روز چهارشنبه 21 ژوئیه 2021 در یک بیمارستان COVID در بیمارستان سنت جوزف ، اورنج ، کالیفرنیا ، با یک بیمار COVID-19 صحبت می کنند. (پل برسباخ / گروه رسانه های خبری / نارنجی ثبت نام شهرستان با Getty Images)

دستیار پرستار ونسا گوتیرز ، سمت چپ ، و جیمی مک دونا ، RN ، در روز چهارشنبه 21 ژوئیه 2021 با بیمار COVID-19 در بخش COVID در بیمارستان سنت جوزف ، اورنج ، کالیفرنیا صحبت می کنند. (پل برسباخ / گروه رسانه های خبری) نارنجی ثبت نام شهرستان با Getty Images)

“افرادی که نباید بمیرند در حال مرگ هستند و خواهند مرد. بایدن گفت: “اگر در خارج واکسینه نشده اید ، لازم نیست بمیرید.” – در حال حاضر ، افراد زیادی در حال مرگ هستند یا تماشای مردن کسی را که دوست دارند تماشا می کنند.

در حالی که بایدن این گفته را تکرار می کند که واکسن ها غیرسیاسی هستند ، کشورهای تحت رهبری جمهوریخواهان از جمله کشورهایی هستند که بیشترین میزان عفونت و شیوع را دارند ، و جمهوری خواهان نرخ بالاتری از نوسانات واکسن را دارند.

بایدن گفت: “واکسن توسط دولت جمهوریخواه توسعه و تأیید شد و تحت مدیریت دموکرات ها توزیع و اداره می شود.”

وی افزود: آزادی و مسئولیت فرا می رسد. – بنابراین ، لطفاً قضاوت مسئولانه را اعمال کنید.

____

بیشتر از یاهو نیوز بخوانید:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir