[ad_1]

رئیس جمهور بایدن روز چهارشنبه به مجلس دموکرات ها گفت که در حالی که همچنان به ارائه مشوق تأیید 1400 دلار به عنوان بخشی از بسته 1.9 تریلیون دلاری COVID-19 خود متعهد است ، او آماده است تا درمورد اینکه چه کسی حق دریافت آنها را دارد ، مصالحه کند.

به گزارش پولیتیکو ، بایدن پیام را به مجلس نمایندگان در پارلمان تحویل داد و جن پسکی سخنگوی کاخ سفید نیز بر انعطاف پذیری رئیس جمهور در پرداخت نکردن کامل 1400 دلار به آمریکایی ها بیش از یک سطح درآمد مشخص ، تأکید کرد.

پسکی روز چهارشنبه در جلسه توجیهی به خبرنگاران گفت: “هدف گذاری بیشتر به معنای اندازه چک نیست ، بلکه میزان درآمد افرادی است که چک را دریافت می کنند.” “این چیزی است که در حال بحث است. نتیجه ای وجود ندارد ، اما مطمئناً قابل بحث است. “

قبل از کشف ، بایدن حمایت خود را از 2000 دلار چک تشویقی برای هر آمریکایی اعلام کرد. با این حال ، کنگره لایحه بسیار متوسط ​​تری را تصویب کرد که 600 دلار چک تحویل داد. طرحی که بایدن از زمان ریاست جمهوری خود شرح می دهد ، سعی دارد 1400 دلار اضافی برای جبران مانده پیشنهاد اصلی خود به آمریکایی ها پرداخت کند.

پسکی گفت: “طرح رئیس جمهور به قول وی برای دریافت 2000 دلار چک برای آمریکایی های آسیب دیده وادار خواهد شد و اطمینان حاصل خواهد کرد که به عنوان مثال یک مربی مهد کودک که سالانه 60 هزار دلار درآمد دارد بدون حمایت اضافی باقی نمی ماند.”

جو بایدن
استفانی رینولدز / بیلیارد / تصاویر گتی

برنامه رقابت ، که روز دوشنبه توسط 10 سناتور جمهوری خواه که در باید در کاخ سفید با بایدن ملاقات کردند ، شرح داده شد ، دور از تأمین مبالغ پیشنهادی رئیس جمهور است. این سازمان در حدود 600 میلیارد دلار هزینه صرف می كند ، كمتر از یك سوم آنچه بایدن می خواهد كنگره تصویب كند ، بخشی از این دلیل این قانونگذاران است كه هیچ كمك دیگری برای آمریکایی ها لازم نیست.

پسکی روز چهارشنبه با استناد به نظرسنجی یاهو نیوز / YouGov که روز دوشنبه منتشر شد ، نشان داد كه 74 درصد از آمریكایی ها از پیشنهاد بایدن برای بررسی مشوق ها به مبلغ 2000 دلار حمایت می كنند.

پسکی گفت: “طرح رئیس جمهور به آمریکایی های بیکار هر هفته 400 دلار پاداش می دهد و اطمینان می دهد که در بدترین بیماری همه گیر ادامه خواهد یافت.” مقامات ، و همچنین استخدام کمک و مهلت قانونی طولانی برای اخراج.

با این حال امتیاز آشکار بایدن برای نگه داشتن 1400 دلار برای آمریکایی ها بالاتر از سطح درآمد هنوز نامشخص ، نشانه آمادگی کاخ سفید برای مصالحه با جمهوری خواهان در سنا است.

پسکی گفت: “رئیس جمهور ، پس از 36 سال خدمت در سنا ، کاملاً آگاه است که لایحه پیشنهادی وی را دو هفته پیش مطرح کرده است ، که ممکن است دقیقاً شبیه لایحه ای نباشد که در حال طرح است.”

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

در اصل منتشر شده است

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir