بایدن 1400 دلار چک تشویقی می خواهد ، اما نشان دهنده مصالحه با GOP است


رئیس جمهور بایدن روز چهارشنبه به مجلس دموکرات ها گفت که در حالی که همچنان به ارائه مشوق تأیید 1400 دلار به عنوان بخشی از بسته 1.9 تریلیون دلاری COVID-19 خود متعهد است ، او آماده است تا درمورد اینکه چه کسی حق دریافت آنها را دارد ، مصالحه کند.

به گزارش پولیتیکو ، بایدن پیام را به مجلس نمایندگان در پارلمان تحویل داد و جن پسکی سخنگوی کاخ سفید نیز بر انعطاف پذیری رئیس جمهور در پرداخت نکردن کامل 1400 دلار به آمریکایی ها بیش از یک سطح درآمد مشخص ، تأکید کرد.

پسکی روز چهارشنبه در جلسه توجیهی به خبرنگاران گفت: “هدف گذاری بیشتر به معنای اندازه چک نیست ، بلکه میزان درآمد افرادی است که چک را دریافت می کنند.” “این چیزی است که در حال بحث است. نتیجه ای وجود ندارد ، اما مطمئناً قابل بحث است. “

قبل از کشف ، بایدن حمایت خود را از 2000 دلار چک تشویقی برای هر آمریکایی اعلام کرد. با این حال ، کنگره لایحه بسیار متوسط ​​تری را تصویب کرد که 600 دلار چک تحویل داد. طرحی که بایدن از زمان ریاست جمهوری خود شرح می دهد ، سعی دارد 1400 دلار اضافی برای جبران مانده پیشنهاد اصلی خود به آمریکایی ها پرداخت کند.

پسکی گفت: “طرح رئیس جمهور به قول وی برای دریافت 2000 دلار چک برای آمریکایی های آسیب دیده وادار خواهد شد و اطمینان حاصل خواهد کرد که به عنوان مثال یک مربی مهد کودک که سالانه 60 هزار دلار درآمد دارد بدون حمایت اضافی باقی نمی ماند.”

استفانی رینولدز / بیلیارد / تصاویر گتی

برنامه رقابت ، که روز دوشنبه توسط 10 سناتور جمهوری خواه که در باید در کاخ سفید با بایدن ملاقات کردند ، شرح داده شد ، دور از تأمین مبالغ پیشنهادی رئیس جمهور است. این سازمان در حدود 600 میلیارد دلار هزینه صرف می كند ، كمتر از یك سوم آنچه بایدن می خواهد كنگره تصویب كند ، بخشی از این دلیل این قانونگذاران است كه هیچ كمك دیگری برای آمریکایی ها لازم نیست.

پسکی روز چهارشنبه با استناد به نظرسنجی یاهو نیوز / YouGov که روز دوشنبه منتشر شد ، نشان داد كه 74 درصد از آمریكایی ها از پیشنهاد بایدن برای بررسی مشوق ها به مبلغ 2000 دلار حمایت می كنند.

پسکی گفت: “طرح رئیس جمهور به آمریکایی های بیکار هر هفته 400 دلار پاداش می دهد و اطمینان می دهد که در بدترین بیماری همه گیر ادامه خواهد یافت.” مقامات ، و همچنین استخدام کمک و مهلت قانونی طولانی برای اخراج.

با این حال امتیاز آشکار بایدن برای نگه داشتن 1400 دلار برای آمریکایی ها بالاتر از سطح درآمد هنوز نامشخص ، نشانه آمادگی کاخ سفید برای مصالحه با جمهوری خواهان در سنا است.

پسکی گفت: “رئیس جمهور ، پس از 36 سال خدمت در سنا ، کاملاً آگاه است که لایحه پیشنهادی وی را دو هفته پیش مطرح کرده است ، که ممکن است دقیقاً شبیه لایحه ای نباشد که در حال طرح است.”

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

در اصل منتشر شده است


منبع: fizik-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*