با افزایش موارد COVID-19 ، بسیاری از آمریکایی ها در خانه و با دوستان یا خانواده بزرگ برنامه شکرگذاری را برنامه ریزی می کنند.


در حالی که موارد COVID-19 در ایالات متحده در حال افزایش است و در اکثر مناطق کشور بستری شدن در بیمارستان افزایش می یابد ، بیش از یک سوم رای دهندگان ثبت نام شده (34 درصد) قصد دارند جشن شکرگذاری را با دوستان یا خانواده در خارج از خانه های خود برگزار کنند. طبق یاهو نیوز / نظرسنجی YouGov جدید – و تقریباً همه آنها ملاقات در داخل خانه را دارند.

یک چهارم دیگر (25 درصد) اظهار داشتند که هنوز مطمئن نیستند که چگونه روز شکرگذاری را سپری می کنند ، به این معنی که در حال حاضر ، در بین یک بیماری همه گیر رو به وخامت ، اکثر رای دهندگان آمریکایی حداقل در فکر پیوستن به دوستان یا خانواده خود هستند. داخل خانه در 26 نوامبر.

این مطالعه که 16 تا 18 اکتبر انجام شد ، نشان می دهد که مهار جدیدترین حمله COVID-19 در آمریکا چقدر می تواند چالش برانگیز باشد. موارد جدید روزانه اخیراً برای اولین بار از ماه ژوئیه در سراسر کشور از 70،000 مورد عبور کرده است. بستری شدن در بیمارستانها در 39 کشور در حال افزایش است ، با 16 کشور نزدیک به رکوردهای گذشته. هوای سرد ، جمع شدن در فضای باز را در بسیاری از جاها غیر عملی می کند. وعده های داخلی بزرگ ، بی رویه و منسجم با دوستان و خانواده که فصل تعطیلات را تعیین می کند ، دقیقاً همان چیزهایی است که رویدادهای فوق العاده از آن ساخته شده است.

دکتر آنتونی فاوسی ، کارشناس ارشد بیماری های عفونی دولت ایالات متحده هفته گذشته به یاهو نیوز گفت که او جشن شکرگذاری را با فرزندانش برگزار نمی کند زیرا آنها نگران شیوع ویروس کشنده هستند. فاوسی گفت: “من سه فرزند دارم که دوست دارم آنها را در روز شکرگذاری ببینم.” این پزشک 79 ساله خاطرنشان کرد که او در یک گروه سنی آسیب پذیر قرار می گیرد.

با این حال بسیاری از آمریکایی ها از الگوی فاوسی پیروی نمی کنند. بیش از 30 درصد از پاسخ دهندگانی که قصد دارند در خانه با دوستان یا خانواده بزرگ خود متحد شوند ، و 25 درصد آنها این استثنا را ندارند – درصدی که می تواند ده ها میلیون نفر باشد یا بیشتر – 9 درصد از پاسخ دهندگان می گویند آنها قصد سفر برای شکرگذاری را دارید. 9 درصد دیگر آن را مورد بررسی قرار می دهند. و تنها 21 درصد از کسانی که قصد دارند با دوستان یا اعضای خانواده بزرگ خود جمع شوند ، اظهار داشتند که اگر موارد COVID-19 در منطقه آنها پرش شود ، مایل به لغو برنامه های شکرگذاری هستند.

یک ماه بعد کریسمس است.

شرم آور نیست که آمریکایی ها تعطیلات را از دست بدهند. همه ما از ویروس خسته شده ایم. همه ما می خواهیم برای یک روز خاص استراحت کنیم. همه ما از خوردن ، نوشیدن ، استراحت و تماشای فوتبال با عزیزان خود ناامید هستیم. و همه ما به ایمن نگه داشتن دوستان و خانواده خود اهمیت می دهیم. در اینجا گزینه رضایت بخشی وجود ندارد.

اما آمریکا با یک آزمایش شکرگذاری روبرو خواهد شد ، و در واقع فقط یک نسخه متورم از آزمایشی است که ما در سراسر همه گیر با آن روبرو شده ایم: در حال حاضر چقدر طبیعی است؟

مسئله این است که این آزمایشی است که ما بارها و بارها در شرایط بسیار فریبنده تر از شکرگذاری موفق به شکست شدیم – و به نوبه خود دلیل شکرگذاری به طور ناگهانی به یک وسوسه خطرناک تر از قرار بود که باشد.

طبق نظرسنجی جدید یاهو نیوز / YouGov ، بیشتر رای دهندگان آمریکایی حداقل در فکر پیوستن به دوستان یا خانواده در خانه های داخل شکرگذاری هستند.  (عکس: اخبار یاهو ؛ عکس: EyeEm / گتی ایماژ)
طبق نظرسنجی جدید یاهو نیوز / YouGov ، بیشتر رای دهندگان آمریکایی حداقل در فکر پیوستن به دوستان یا خانواده در خانه های داخل شکرگذاری هستند. (عکس: اخبار یاهو ؛ عکس: EyeEm / گتی ایماژ)

پس از آنکه موج ویرانگر ابتدایی ویروس COVID-19 آمادگی نیویورک و سایر شهرهای شرقی را گرفت ، دانشمندان به تدریج دریافتند که کنترل ویروس به همان سختی که از ابتدا می ترسیدیم نیست. نیازی نیست که جعبه های غلات خود را کلروکسی کنید. فقط ماسک بزنید ، مخصوصاً در داخل خانه. وقتی لباس مبدل نیستید ، 6 فوت فاصله داشته باشید. و سعی کنید به بیرون بروید. باید خوب باشی

با این وجود بسیاری از آمریکایی ها دوگانگی کاذبی را در پیش گرفته اند که این خرد ارزشمند و سخت بدست آمده را نادیده می گیرد و وانمود می کند که در عوض فقط دو گزینه افراطی داریم: یا تسلیم نتیجه گیری های فلج کننده دولت هستیم که تجارت ما را از بین می برد و ما را مجبور به ما در خانه های خود پنهان می کنیم که تقریباً هیچ کس در واقع از زندگی عادی ، بدون نقاب ، بسته و غیر اجتماعی دور ما محافظت نمی کند – یا به طرزی جدی آن را تجدید می کند.

دکتر دیپتی گورداسانی ، اپیدمیولوژیست بالینی در دانشگاه کوئین مری لندن ، اخیراً به نیویورک تایمز گفت: “این به عنوان بحث بین قفل و قفل نشدن تفسیر می شود.” “یک راه میانه وجود دارد.”

بنابراین هنگامی که به نظر می رسد تعداد موارد در حال کاهش است ، بسیاری از آمریکایی های خسته از آن به عنوان راه حلی استفاده می کنند که حتی این اقدامات احتیاطی قابل تحمل را کنار بگذارند ، گویی که هیچ سازش منطقی و پایداری بین مسدود کردن و عادی وجود ندارد. طبق نظرسنجی یاهو نیوز / YouGov ، ده ها میلیون آمریکایی ماسک خود را در داخل خانه و با افرادی که اعضای خانواده نزدیک نیستند حداقل یک بار در هفته (27 درصد) یا کمتر ، اما گاهی اوقات (19 درصد) برمی دارند. ده ها میلیون آمریکایی حداقل در هفته در یک رستوران در داخل منزل (18 درصد) یا کمتر ، اما گاهی (30 درصد) غذا می خورند. دهها میلیون آمریکایی حداقل در هفته در یک بار (8 درصد) یا کمتر ، اما گاهی اوقات (7 درصد) در یک بار می نوشند. و دهها میلیون آمریکایی در نزدیکی دیگران کار می کنند ، حداقل یک بار در هفته ماسک نمی زنند (19 درصد) یا کمتر ، اما گاهی اوقات (8 درصد).

و اینها فقط افرادی هستند که آماده پذیرش آن هستند. در حالی که کمتر از 1 از 5 رای دهنده ثبت نام شده اظهار داشته اند که “در صورت لزوم” از تمرین فاصله اجتماعی (18 درصد) یا پوشیدن ماسک (18 درصد) چشم پوشی کرده اند ، اما بیش از دو سوم اظهار داشتند که دیگران را در جامعه آنها از تمرین فاصله اجتماعی (70 درصد) یا پوشیدن ماسک (71 درصد) در موقعیت های مشابه غافل می شوند.

همانطور که رئیس جمهور ترامپ روز دوشنبه گفت: “مردم از COVID خسته شده اند. من این تجمعات عظیم را دارم. مردم می گویند ، “هر چیزی. فقط ما را تنها بگذار. “

نتیجه قابل پیش بینی است: جهشی دیگر مانند جهشی که اکنون تجربه می کنیم.

این فقط یک مسئله آمریکایی نیست. قفل های بهاری پایدار در سراسر اروپا ویروس را تا سطح پایین و ظاهراً قابل کنترل سرکوب می کنند. برای مدتی به نظر می رسید که انگار قاره کنترل دارد. اما بعد از آن ، همه گیری عادی زیادی به زندگی روزمره می رسد – وعده های غذایی داخل خانه بدون جمع شدن ماسک. به آرامی اما مطمئناً ویروس شروع به انتشار کرد. اکنون ، برای اولین بار از ماه مارس ، اروپا به طور متوسط ​​سرانه روزانه بیش از ایالات متحده داشته است

آمریکا صبورتر و قطبی تر از اروپا نبود ، به همین دلیل ما اوج تابستان را در خورشید تجربه کردیم و در حال حاضر جزوه دوم را تجربه می کنیم. در هر دو مورد ، خبر بد یکسان است: در صورت عدم وجود یک واکسن ایمن ، موثر و پرکاربرد ، این هنجار مناسب نیست.

مراجعان یک بار برای نوشیدن نوشیدنی در اولین روز بسته بندی می کنند ، که در 25 سپتامبر سال 2020 در تامپا ، فلوریدا مجاز است.  (اکتاویو جونز / گتی ایماژ)
حامیان در 25 سپتامبر یک بار در تامپا بسته بندی کردند ، روز اول صندلی های با ظرفیت کامل در آنجا مجاز بود. (اکتاویو جونز / گتی ایماژ)

خبر خوب این است که آنچه درست است – آنچه که قبلا ثابت شده است حجم کار را پایین نگه می دارد و به سرعت شیوع زیادی دارد – چیزی است که بسیار طبیعی تر از مسدود کردن است: یک روال ثابت ماسک بسته و فاصله از فضای باز که نیازی به کسی برای رفتن به خانه یا اجتناب از حمایت از مشاغل محلی نیست.

متأسفانه ، آمریكا در حال حاضر با سرعت 60000 مورد جدید روزانه به محیط داخلی ، آب و هوای سرد ، وعده های غذایی در تعطیلات ، كه ظاهراً به طور خاص برای شیوع بیشتر ویروس تنظیم شده است – و به دلایل قابل فهم (اگر ناراحت كننده) باشد ، بسیار كند است. تعدادی از آمریکایی ها قصد دارند آن را مثل همیشه جشن بگیرند.

______________________

نظرسنجی یاهو نیوز توسط YouGov با استفاده از یک نمونه نماینده ملی از 1583 رأی دهنده ثبت شده در ایالات متحده که از 16 تا 18 اکتبر به صورت آنلاین مصاحبه کرده اند ، انجام شده است. این نمونه با توجه به جنسیت ، سن ، نژاد و تحصیلات بر اساس نظرسنجی جامعه آمریكا كه توسط اداره سرشماری آمریكا انجام شد و همچنین انتخابات ریاست جمهوری 2016 ، وضعیت ثبت نام ، منطقه جغرافیایی و علاقه اخبار مورد سنجش قرار گرفت. پاسخ دهندگان توسط هیئت پذیرش YouGov برای نمایندگی از همه رای دهندگان ثبت شده در ایالات متحده انتخاب شدند. خطای مجاز تقریباً 4٪ است.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes