[ad_1]

واشنگتن – ماسک ها برگشتند. هفتاد و پنج روز پس از اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری افراد واکسینه شده اند ، آژانس روند معکوس خود را اعلام کرد و از راه اندازی گزینه دلتا خبر داد که مستلزم بازگشت استتار است.

دکتر روچل والنسکی ، مدیر CDC ، در یک جلسه مطبوعاتی گفت: “در مناطق با انتقال قابل توجه و زیاد ، CDC توصیه می کند که افراد کاملا واکسینه شده در داخل خانه برای جلوگیری از گسترش نوع دلتا و محافظت از دیگران از ماسک استفاده کنند.”

همراه با اظهارات والنسکی منتشر شده است ، می گوید تا زمانی که “دامنه واکسیناسیون زیاد باشد و انتقال در جامعه کم باشد” ، پوشش باید در جای خود باقی بماند. انتقال زیاد توسط CDC بیش از 100 مورد در هر 100000 نفر تعریف شده است. بین 50 تا 99 مورد در هر 100000 به عنوان انتقال “قابل توجه” تعریف می شود. (انتقال جامعه را نیز می توان با نسبت آزمایش های تشخیصی ویروس کرونا که نتایج مثبتی دارند محاسبه کرد.)

ماسک زدن از ابتدای شیوع همه گیر سیاسی شده است ، روندی که پیش بینی می شود از روز سه شنبه نیز ادامه داشته باشد. سناتور تد کروز ، R-Tex ، راهنمای جدید در دو کلمه: “لعنت ، نه”.

رهبران منتخب و نهادی اکنون با مشکل دشوار بازگشت به اقدامات احتیاطی روبرو هستند که هفته ها پیش به عنوان یک کشور رد شدند.

جو در فرودگاه مک کارران در لاس وگاس ، نوادا در 23 ژوئیه 2021 (STAR ​​MAX / IPx از طریق AP)

جو در فرودگاه مک کارران در لاس وگاس ، نوادا در 23 ژوئیه 2021 (STAR ​​MAX / IPx از طریق AP)

مدرسه مطمئناً یک مشکل حاد خواهد بود ، زیرا والدین از قبل از بازگشت به یادگیری از راه دور ترسیده اند. والنسکی ، که از ابتدای دوره خود در CDC طرفدار آموزش شخصی است ، گفت: استتار باید در مدارس K-12 فارغ از وضعیت واکسیناسیون جهانی باشد.

از این راهنما می توان برای اطمینان بخشی به مربیانی که از بازگشت به کلاس درس عصبی هستند ، استفاده کرد. با این حال ، برخی از فرمانداران محافظه کار اقداماتی را اتخاذ کرده اند که از نیاز ماسک در مناطق مدارس جلوگیری می کند.

راهنمای افراد واکسینه نشده همان چیزی است که همیشه بوده است: استفاده از ماسک. همانطور که در گذشته انجام داده است ، والنسکی بازداشت شدگان را برای شلیک به آنها تحت فشار قرار می دهد ، به ویژه اینکه آنها نسبت به افراد واکسینه شده بسیار حساس به ویروس کرونا هستند. او و دیگر مقامات بهداشت عمومی به طور فزاینده ای وضعیت موجود را “همه گیری افراد واکسینه نشده” توصیف می کنند.

والنسکی در اوایل این ماه فاش کرد که از کل مرگ ناشی از COVID-19 در ماه ژوئن ، 99.5 درصد از این تعداد بوده اند. اگرچه نوع دلتا بسیار قابل حمل تر به نظر می رسد ، اما کشنده نیست. ولز گفت: “ما همچنان همه را به شدت واکسینه می کنیم.” “واکسیناسیون برای جلوگیری از بیماری های جدی ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ – حتی با دلتا” ادامه دارد. “

طبق CDC تا 23 ژوئیه ، 48.9٪ از جمعیت آمریکا واکسینه شده اند. اکثر متخصصان اپیدمیولوژی معتقدند که این امر برای توقف پخش از جامعه به اندازه کافی بالا نیست ، اما یک سری اقدامات محرک و عمومی نتوانسته اند آمریکایی های مردد را وادار به تغییر عقاید کنند.

مردم در 26 ژوئیه 2021 در محله بروکلین نیویورک از یک فروشگاه بیرون می روند و از مردم می خواهند ماسک بزنند.  با توجه به گسترش سریع گزینه Delta ، شهردار شهر نیویورک بیل دو بلازیو اعلام کرد که این شهر نیاز به واکسیناسیون یا آزمایش هفتگی کلیه مسئولان شهر برای COVID-19 دارد.  در حال حاضر ، حدود 54 درصد از مردم نیویورک این واکسن را مصرف کرده اند.  (اسپنسر پلات / گتی ایماژ)

مردم در 26 ژوئیه 2021 در محله بروکلین نیویورک از یک فروشگاه بیرون می روند و از مردم می خواهند ماسک بزنند. با توجه به گسترش سریع گزینه Delta ، شهردار شهر نیویورک بیل دو بلازیو اعلام کرد که این شهر نیاز به واکسیناسیون یا آزمایش هفتگی COVID-19 برای همه مسئولان شهر دارد. در حال حاضر ، حدود 54 درصد از مردم نیویورک این واکسن را مصرف کرده اند. (اسپنسر پلات / گتی ایماژ)

میزان واکسیناسیون از اوایل آوریل که روزانه 3 میلیون نفر واکسینه می شوند ، به شدت کاهش یافته است. اکنون کمتر از 500000 نفر روزانه واکسینه می شوند ، به ویژه در کشورهای کم واکسیناسیون گزینه های مختلفی به گزینه Delta می دهد. هفته گذشته ، سه ایالت – فلوریدا ، میسوری و تگزاس -.

والنسکی همچنین تحقیقات در حال ظهور را تایید کرد که افراد آلوده به نوع دلتا تمایل به حمل و دفع ذرات ویروس بیشتری نسبت به افراد آلوده به انواع دیگر دارند. حتی اگر افراد واکسینه شده خود بیمار نشوند ، باز هم می توانند نوع دلتا را به دیگران منتقل کنند. در مناطق با پوشش واکسیناسیون پایین ، این می تواند خطر قابل توجهی ایجاد کند ، حتی اگر چنین انتقال از افراد واکسینه شده به افراد واکسینه نشده به طور کلی بعید باشد.

والنسکی روز سه شنبه در جریان توجیهی گفت: “این دانش جدید نگران کننده است و متأسفانه به به روزرسانی توصیه های ما نیاز دارد.” وی بعداً در جریان جلسات توجیهی افزود: “این به شدت بر من سنگینی می کند” و اذعان داشت که مردم “خسته” و “ناامید شده اند”.

رهنمودهای جدید مانعی برای کشوری است که در شرف بازگشت به حالت عادی بود. این حالت معمولاً دورتر از ماه مه به نظر می رسد ، زمانی که ماسک ها برداشته شدند و ویروس کرونا عقب رفت.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:[ad_2]

منبع: fizik-news.ir