با شروع سال دوم همه گیری ، کارگران بهداشتی خسته از سال آینده نگران هستند


پس از یک جهش ملی ثبت شده در اوایل ژانویه برای بستری شدن در بیمارستان COVID-19 ، که تاکنون بیش از 26 میلیون آمریکایی را آلوده کرده و بیش از 444000 نفر را کشته است ، کارکنان بهداشت در بیمارستان های آمریکا در مورد هزینه خدمات رسانی به خط مقدم بیماری همه گیر صحبت می کنند.

مونیک بنت ، یک درمانگر تنفسی ثبت شده در هوستون ، تگزاس ، از ابتدای شیوع همه گیر در سه بیمارستان مختلف اسکان داده شده است و اکنون به کارگران بهداشتی متراکم در مرکز پزشکی اورنج کانتی در سانتا آنا ، کالیفرنیا کمک می کند.

“ما خسته شده ایم. ما اکنون روی موج سوم خود هستیم و بسیاری از ما در حال گذر از مراحل ابتدایی این بیماری همه گیر به نیویورک بودیم و اکنون من در اینجا به یک ایالت دیگر سفر می کنم و سعی می کنم به همکاران بهداشتی خود که بیش از حد کار می کنند و شبانه روز کار می کنند کمک کنم. ” گفت: در مقابل اخبار یاهو. “بنابراین ما فقط خسته شده ایم. این به معنای واقعی کلمه مانند یک منطقه جنگی است. بیمارستان ما کاملا پر است. “

کارمندان بهداشت در بیمارستان های آمریکا در مورد قربانیان خدمات در خط مقدم بیماری همه گیر صحبت می کنند. (گتی ایماژ)

به دنبال اوج خیره کننده در سال جدید ، بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 در نیمه دوم ژانویه شروع به کاهش کرد. در پاسخ ، ایالت های دارای پول نقد ، مانند کالیفرنیا ، از اولین خبر خوب چند ماه گذشته استفاده کرده و دستورهای اقامت در خانه را برداشتند. این بدان معناست که شرکتهای غیر ضروری و مسافرتها دیگر با محدودیتهای خاصی روبرو نیستند ، این امر کارگران خط مقدم را نگران می کند.

انگیزه بازگشایی در حالی است که کشورها با پیامدهای اقتصادی یک بیماری همه گیر دست و پنجه نرم می کنند. براساس اداره تحلیل اقتصادی ، اقتصاد ایالات متحده سال گذشته به دلیل همه گیری 3.5٪ ، بدترین سال از سال 1946 ، منقبض شد. اداره آمار کار روز پنجشنبه گزارش داد که حدود 20.4 میلیون نفر از مارس 2020 تا ژوئن شغل خود را از دست داده اند. سال 2020 بیشتر به دلیل تعطیلی مشاغل و مدارس به دلیل همه گیر شدن بیماری است. جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو روز چهارشنبه هشدار داد که بسیاری از بیکاران حتی جستجوی کار را متوقف کرده اند.

با این حال ، انجمن پرستاران کالیفرنیا روز دوشنبه گذشته ، در همان روز اجرای سیاست ، در بیانیه ای دستور فرماندار گاوین نیوزوم ، فرماندار کالیفرنیا ، را برای لغو محدودیت های ماندن در خانه به شدت انتقاد کرد.

اتحادیه در بیانیه ای گفت: “پرستاران از رهبران ایالت می خواهند كه اولویت های مردم را در اولویت قرار دهند و ما از مردم می خواهیم كه به حرف پرستاران گوش دهند و به دستورات خانه ادامه دهند.”

حتما بخوانید:
مسئولان هشدار می دهند کلاهبرداران در تلاشند از سوابق دیجیتالی برای واکسن ها استفاده کنند

کاترین کندی ، معاون رئیس پرستاران ملی یونایتد ، نگرانی اتحادیه از کالیفرنیا برای تعلیق دستور آن را تکرار کرد. کندی به یاهو نیوز گفت: “وقتی فرماندار نیوزوم تصمیم به لغو این دستورات اقامت در منزل گرفت ، فك ما پایین آمد زیرا می بینیم كه بیماران همچنان به بیمارستان وارد می شوند و بیمار هستند و ما نگران كارگران بهداشتی و همچنین پرستاران هستیم.” “تعداد قابل توجهی از کارکنان بهداشت به ویروس مبتلا شده اند و بسیاری از آنها فوت کرده اند. به عنوان یک پرستار ثبت نام شده ، اگر ناخواسته خودم را لو بدهم ، مدیرم به من اطلاع نمی دهد. ممکن است چند روزی باشد که من حتی آن را نمی دانم. “

کاترین کندی ، نایب رئیس پرستاران ملی یونایتد ، در حالی که دومین سال ابتلا به بیماری همه گیر است ، با یاهو نیوز درباره تحریک کارگران مراقبت های بهداشتی در بیمارستان های سراسر کشور صحبت کرد.  (صفحه اخبار یاهو
کاترین کندی ، معاون رئیس پرستاران ملی یونایتد ، در حالی که دومین سال بروز همه گیر است ، به یاهو نیوز درباره تحریک کارگران بهداشتی در بیمارستان های سراسر کشور گفت. (صفحه اخبار یاهو)

اما میانگین هفت روزه موارد جدید COVID-19 در کالیفرنیا کاهش یافته است به آنچه Newsom هفته گذشته در یک جلسه توجیهی توصیف کرد ، از حدود 38000 در اوایل ژانویه ، “دلگرم کننده” 23،283.

نیوشام گفت: “ما شاهد یکنواخت سازی منحنی هستیم.” “همه چیزهایی که باید بالا بروند بالا است و همه چیز باید پایین بیاید – دفعات موارد ، درجه مثبت شدن ، بستری شدن در بیمارستان ، واحدهای مراقبت های ویژه ، آزمایشات شروع می شود و همچنین میزان واکسیناسیون در این شرایط.”

کاساندرا کریگ ، یک پرستار ثبت شده که در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستانی در جنوب کالیفرنیا کار می کند، همچنین ابراز نگرانی در مورد کاهش محدودیت COVID.

“ما هنوز ویران شده ایم ، اما کنار می آییم. کریگ به یاهو نیوز گفت ، من نمی دانم که آیا به آسانسور احتیاج دارد یا خیر. “” من امیدوارم که ما برگشته باشیم ، اما گفتن آن خیلی زود است. “

حتی هنگام اشاره به ضرب المثل “نور در انتهای تونل” ، نیوزوم روشن کرد که این کشور “از جنگل خارج نیست” و این دستور لغو شده “یک سوئیچ نور” برای بازگشت امور به حالت عادی نیست. قبل از همه گیری

پرستاران خسته در ورودی کوه ایستاده اند.  بیمارستان سینا مورنینگ ساید در نیویورک ، پنجشنبه ، 23 آوریل 2020 (عکس: BA Van Sise / NurPhoto از طریق گتی ایماژ)
پرستاران خسته در ورودی کوه ایستاده اند. بیمارستان سینا مورنینگ ساید در نیویورک ، 23 آوریل 2020 (عکس توسط BA Van Sise / NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

“پانصد و چهار نفر هر روز در کالیفرنیا جان خود را از دست می دهند ، 500 خانواده از هم پاشیده می شوند زیرا یکی از عزیزان خود را به دلیل مرگبار بودن این بیماری همه گیر از دست داده اند.” دوباره همه را وادار به بازگشت به اجتماعات گسترده می کند. “

انجمن پرستاران کالیفرنیا گفت که حذف محدودیت ها در اولین نشانه خبر خوب یک اشتباه است.

“پرستاران ثبت شده در ایالت کالیفرنیا می دانند که افزایش سفارشات اقامت خیلی سریع هزینه بر است. بیایید روشن باشیم که حتی اگر اعداد “روند نزولی” باشند ، ما هنوز در وسط کشنده ترین موج Covid-19 هستیم. در چند هفته گذشته ، RN بیشتر از آنچه در هر زمان دیگر در مشاغل خود دیده ایم ، مرگ بیمار را دیده است و ما به عنوان کارگران خط مقدم ، بهتر از مقامات منتخب و رهبران تجارت می دانیم که زمان آن نرسیده است که نگهبانان خود را کنار بگذاریم . “، CNA در بیانیه ای گفت.”

حتما بخوانید:
در این گزارش آمده است که تنسی پس از فشار GOS واکسن ها را به کودکان بازمی گرداند

همانطور که پرستاران ملی مذاکرات را در بیمارستانهای متعلق به سیستمهای بهداشتی بزرگی مانند Sutter Health ، HCA و CommonSpirit Health آغاز کردند ، کارمندان بهداشت ناامیدی خود را به خیابانها منتقل کردند. National Nurses United ، بزرگترین اتحادیه پرستاران ثبت شده ، روز چهارشنبه “روز اقدام” را برگزار كرد و در بیش از ده ایالت و واشنگتن دی سی اعتراض كرد.

کندی می گوید مواردی مانند کمبود وسایل حفاظت شخصی هنوز باید مورد توجه قرار گیرند. “ما باید ادامه دهیم تا اطمینان حاصل شود که PPE لازم را داریم و این بدان معنی است که نباید از هیچ وسیله ای مجددا استفاده کنیم. ما همچنین باید اطمینان حاصل کنیم که آزمایش کافی وجود دارد. “

کندی ضمن تشویق از تلاش های دولت بایدن برای مقابله با بیماری همه گیر ، هنوز هشدار می دهد که ایالات متحده باید با احتیاط عمل کند ، به خصوص اکنون که COVID-19 شروع به جهش در سویه های عفونی و احتمالاً کشنده کرده است.

“رئیس جمهور بایدن اکنون می گوید که به قانون ساخت دفاع متوسل خواهد شد. اما باید مردم را آگاه کنیم که این یک بحران است. ما تشخیص می دهیم که همه می خواهند به مدرسه برگردند و کار خود را شروع کنند ، اما ما باید یک استراتژی ملی و یک برنامه ملی داشته باشیم. کندی توضیح داد ، “تمام تجهیزات و تجهیزات مورد نیاز کارکنان بهداشتی را برای ایمن نگه داشتن همه افراد ، به شما کمک می کند … اطمینان حاصل کنید که همه ایالت ها مطابقت دارند و مردم نیز از آن تبعیت می کنند … وقتی می بینیم روند رو به کاهش است ، فکر می کنم ما می توانیم همه نفس عمیق می کشند ، اما اکنون زمان آن نیست. “

بنت نیز موافق است. وی گفت: “وقتی شما بعد از انجام شیفت 12 ، 14- یا 16 ساعته خود از بیمارستان بیرون می روید ، به نظر می رسد كه جهان در حال پیشرفت است و گویی هیچ بیماری همه گیری وجود ندارد و همه چیز تمام شده است.” “ذهن من باید از تاریکی تنظیم شود ، به نور برگردد. این فقط عجیب ترین چیز است. در همه حال ما می دانیم که این اعداد می توانند دوباره بالا بروند زیرا [California] تازه شروع به باز کردن کرد هرچه بیشتر باز شوند ، افراد بیشتر هل دادن پاکت را شروع می کنند. “

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

در اصل منتشر شده است


منبع: fizik-news.ir