[ad_1]

واشنگتن – وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده روز چهارشنبه تأیید کرد که 200 دستگاه تنفس مصنوعی و 100 دستگاه تنفس بینی را به فلوریدا ارسال می کند ، جایی که بیش از 10 هزار نفر به دلیل بیماری های مرتبط با کرونا در بیمارستان بستری هستند.

فرماندار دسانتیس ، فرماندار روز سه شنبه در مورد س aboutال در مورد محموله ، اظهار داشت که این محموله انجام نشده است. او گفت: “من صادقانه شک دارم که این واقعیت دارد ، اما من نگاه خواهم کرد.” “ما چیزهای زیادی داریم که در یک سال و نیم گذشته از طریق بخش مدیریت اورژانس ذخیره کرده ایم. من هیچ تقاضایی روی میزم نداشتم. من در مورد آن مطلع نبودم. “

سخنگوی HHS به یاهو نیوز گفت که دولت بایدن در واقع مواد را به فلوریدا می فرستد. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نامه ای گفت: “ذخیره ملی استراتژیک 200 هوادار ، 100 دستگاه لوله های بینی با جریان بالا و کمک های مربوطه را در فلوریدا در اوایل هفته جاری مستقر کرد.”

فوراً مشخص نشد که آیا کمبود قریب الوقوع یا احتیاط فراوان باعث افزایش تقاضا شده است. کریستینا پوشاو ، سخنگوی DeSantis گفت این درخواست عادی بود و به درستی انجام شد. او در پیام متنی به یاهو نیوز نوشت: “بیمارستان ها شاهد افزایش موارد هستند و تصمیم می گیرند از طرفداران بخواهند تا آنجا که ممکن است آماده باشند.”

پوشو افزود: “آنها مجبور نبودند از ما بخواهند ، بنابراین ما حتی از این درخواست مطلع نبودیم.”

یک بیمار ونتیلاتور به عنوان یک پزشک متخصص در درمان بیماران مبتلا به بیماری کروناویروس (COVID-19) در مرکز پزشکی United Memorial در هوستون ، تگزاس در 12 نوامبر 2020 تحت درمان قرار می گیرد (Callaghan O 'Hare / Reuters)

بیمار مبتلا به COVID-19 در دستگاه تنفسی در مرکز پزشکی United Memorial در هوستون در نوامبر 2020 (کالاهان اوهار / رویترز)

انجمن بیمارستان فلوریدا روز سه شنبه اعلام کرد که بیمارستان های دولتی در حال حاضر 14،787 بیمار مبتلا به کرونا را درمان می کنند. این تعداد نشان دهنده 145 درصد از اوج قبلی است که در طول جهش تابستان گذشته به آن رسیده بود. نزدیک به 90 درصد تخت های بخش مراقبت های ویژه ایالت اشغال شده است.

مری میهو ، رئیس FHA ، در بیانیه ای گفت: “این نوع دلتا جدید بسیار مسری است و منجر به بستری شدن افراد 25 و 35 ساله برای بیماری کووید می شود.”

جن ساکی سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه طی یک جلسه توجیهی این محموله را به طرفدار خطاب کرد. وی گفت: “به عنوان یک سیاست ، ما طرفداران را به ایالت هایی نمی فرستیم که علاقه ای به پذیرش این طرفداران نداشته باشند.”

DeSantis از نظر دستور ماسک و سایر جنبه های پاسخ به همه گیری با کاخ سفید در تضاد است. هفته گذشته ، کاخ سفید به Desantis و فرماندار گرگ ابوت از تگزاس گفت که “از سر راه بروند” مگر اینکه آنها آماده انجام اقدامات مناسب بهداشت عمومی باشند. دی سانتیس در پاسخ به این موضوع بایدن را پرش اخیر بایدن دانست و به رئیس جمهور گفت که نمی خواهد از او در مورد ویروس کرونا “فلاش” بشنود.

ران فلانسی ، فرماندار فلوریدا در رویدادی در 10 آگوست 2021 در سرفساید ، فلوریدا صحبت کرد.  (جو ریدل / گتی ایماژ)

ران فلوریدا فرماندار فلوریدا روز سه شنبه در سرفساید ، فلوریدا (Joe Raidl / Getty Images)

اخبار اولیه در مورد عرضه طرفداران توسط برخی به عنوان نشانه ای از بحران شدیدتر از آنچه DeSantis ادعا می کند ، پذیرفته شد. فقط بیماران شدید مبتلا به COVID-19 معمولاً به مراقبت مکانیکی تنفسی نیاز دارند. اما بعد از اینکه فرماندار گفت که از این محموله اطلاع ندارد ، رسانه های محافظه کار ظاهر شدند که نسخه او از رویدادها را پشتیبانی می کردند.

در ماه های اخیر ، دی سانتیس به دلیل رویکردش به همه گیری مورد علاقه وفاداران ترامپ قرار گرفته است.

فرماندار همچنین با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها در مورد تعداد عفونت ها در آخر هفته گذشته در رسانه های اجتماعی شرکت کرد. CDC در ابتدا اعلام کرد که 28317 مورد جدید در روز یکشنبه وجود دارد ، اما وزارت بهداشت فلوریدا این تعداد را رد کرد و گفت که این در واقع یک مجموعه سه روزه بود.

____

بیشتر از یاهو نیوز بخوانید:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir