بهترین مارک ضد یخ کدام است؟

بهترین مارک ضد یخ مایعی است که موتور شما را از گرم شدن بیش از حد در دمای بالا و پایین نجات می دهد. مایع ضد یخ به طور معمول مخلوطی از مواد شیمیایی آب و گلیکول است

که بهترین مارک ضد یخ به عنوان روان کننده ها و مواد ضد خوردگی عمل می کنند تا رادیاتور شما را در شرایط خوبی نگه دارد. در مورد تجزیه برخی از بهترین ضد یخ های بازار ارائه شده را بخوانید.

حفاظت از دما بهترین مارک ضد یخ نسبت به مواد خنک کننده دیگر در دفع گرما بهتر عمل می کنند. آنها مانع از گرم شدن بیش از حد سیستم های خنک کننده در شرایط گرما و یخ زدگی در زمستان می شوند.

از زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری کنید. رسوبات زنگ زده و مقیاس با گذشت زمان بر روی سیستم خنک کننده خودرو جمع می شوند. این می تواند باعث خرابی سیستم شود.

در حالی که دما بهترین مارک ضد یخ معمولی زنگ زدگی و رسوبات را از بین می برند ، خنک کننده های ضد یخ دارای افزودنی هایی هستند که در وهله اول از وقوع زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری می کنند.

از خرابی موتور جلوگیری کنید. وقتی موتور بیش از حد گرم می شود ، روغن در سیستم شروع به نازک شدن می کند. با گذشت زمان ، فلزات بدون روغن می توانند در فرآیند احتراق به یکدیگر برخورد کنند.

این اثر دومینو منجر به خرابی موتور می شود که در غیر این صورت می شد جلوی آن را گرفت.بهتر از آب است. خنک کننده های ضد یخ برای غلبه بر کمبودهای آب به عنوان خنک کننده ایجاد شده اند.

آب دارای نقاط جوش و انجماد کم است و بنابراین در مکانهایی که شرایط آب و هوایی شدید دارند خنک کننده مناسبی نیست. از طرف دیگر ، بیشتر مایعات دما بهترین مارک ضد یخ با وجود تغییرات دما خنثی می مانند

تا از یخ زدگی یا گرم شدن بیش از حد قطعات مهم موتور جلوگیری کنند.عمر اجزای موتور را افزایش دهید. دما بهترین مارک ضد یخ از الکترولیز که منجر به فرسایش اجزای فلزی می شود جلوگیری می کند.

همچنین عمر اجزای پلاستیکی و لاستیکی در سیستم خنک کننده را افزایش می دهد که اغلب با گرم شدن سیستم اغلب ذوب می شوند. این کار همچنین موجب صرفه جویی در برخی از تعمیرات پر هزینه می شود.

انواع دما بهترین ضد یخ

خنک کننده های ضد یخ جهانی

دما بهترین مارک ضد یخ به عنوان خنک کننده های premix 50/50 نیز شناخته می شوند. این به این دلیل است که آنها حاوی 50 درصد آب معدنی هستند

حتما بخوانید:
ساخت استخر (بررسی انواع استخر + روش های اجرای آن ها)

. بنابراین ، نیازی به رقیق کردن محلول قبل از استفاده نیست. خنک کننده های جهانی دارای محتوای سیلیس کم برای محافظت از قسمتهای ظریف موتور و رادیاتور در برابر خوردگی هستند.

آنتی فریزر ارگانیک

ضد یخ آلی با استفاده از فناوری اسید آلی (OAT) تولید می شود. فسفات ها و سیلیکات ها از بدن مایع دفع می شوند و مایع بیشتر با بازدارنده های خوردگی فرموله می شود

تا از زنگ زدگی جلوگیری کند. این نوع ضد یخ در رنگ های سبز تیره ، نارنجی ، صورتی ، آبی و قرمز موجود است. فاصله سرویس یک خنک کننده آلی معمولی 150،000 مایل است و پس از آن باید جایگزین شود.

ضد عفونی معدنی

دما بهترین مارک ضد یخ معدنی با استفاده از فناوری اسید معدنی (IAT) فرموله شده و حاوی اتیلن گلیکول است. این ماده همچنین حاوی سیلیکات ها و فسفات ها است

که اگر بعد از 30000 مایل سرویس از بین نرود ، می تواند باعث خوردگی شود. دما بهترین مارک ضد یخ غیر آلی برای خودروهای قدیمی ساخته شده از اوایل دهه 1920 تا اواخر دهه 1990 مناسب هستند. به رنگ زرد یا سبز وجود دارد.

HYBRID ORGANIC ACID TEKNOLOGY (HOAT)

HOAT یک اسید آلی است که شامل سیلیکات ها به عنوان مواد افزودنی است. سیلیکات ها از خوردگی قسمت های آلیاژی موتور جلوگیری می کنند.

عمر خنک کننده های HOAT پنج سال یا 150،000 مایل است و پس از آن باید شستشو داده شود. این نوع دما بهترین مارک ضد یخ زرد یا نارنجی است و از آن خارج می شود.

این نوع خنک کننده زرد یا نارنجی است. STAR BRITEStar Brite پیشرو در تولید محصولات لاک الکل ، واکس ، روغن موتور ، مواد افزودنی سوخت و مایع خنک کننده و سایر محصولات مراقبت از خودرو است.

بسیاری از محصولات Star Brite سازگار با محیط زیست و زیست تخریب پذیر هستند. این شرکت دارای یک مرکز تولید پیشرفته در فورت لادردیل ، فلوریدا است.

یکی از محصولات محبوب Star Brite دما بهترین مارک ضد یخ موتور مصنوعی Star Brite Star-Cool Premium.

ماکسیما

Maxima Racing Oils تولید کننده روغن ، روانکار و مایع خنک کننده با کارایی بالا و مناسب برای اتومبیل های مسابقه ای سنگین است.

محصولات آنها با هدف بهبود عملکرد وسایل نقلیه در شرایط پرتنش است. این مارک مسابقه ای جاده ای بیش از 30 سال تجربه در صنعت اتومبیلرانی دارد و دفتر مرکزی آن در جنوب کالیفرنیا است.

دما بهترین مارک ضد یخ ترکیبی Maxima Coolanol 50/50 دارای وفاداری است زیرا ضد یخ اتیلن گلیکول خوبی برای موتورهای آلومینیومی است.

قیمت گذاری بهترین برند ضد یخ

زیر 30 دلار: این گروه دارای نسخه های ضد یخ ارزان قیمت است که حاوی اتیلن گلیکول است. آنها بیشتر دما بهترین مارک ضد یخ های غیر آلی هستند

حتما بخوانید:
هرچه نوع دلتا رشد می کند ، فاوسی و والنسکی می گویند راه حل واکسن است نه ماسک.

که رنگ آنها سبز است. آنها مقاومت در برابر خوردگی را ارائه می دهند. با این حال ، آنها فقط دو سال عمر کوتاه دارند.35 تا 60 دلار: این نقطه قیمت دارای خنک کننده های ضد یخ با عملکرد بالا است که فاقد اتیلن گلیکول است.

آنها حاوی مواد افزودنی مانند نیترات ها ، سیلیکات ها و سولفیت ها هستند که از خوردگی جلوگیری می کنند و نشت را مهار می کنند. طول عمر آنها حداقل پنج سال است.

بیش از 65 دلار: این محدوده قیمتی است که باید بخواهید اگر می خواهید چند دلار اضافی برای یک ضد یخ ممتاز هزینه کنید. دما بهترین مارک ضد یخ در این گروه با بازدارنده های زنگ زدگی و خوردگی فرموله می شود و دارای نقاط جوش و خنک کننده بالایی است.

آنها همچنین سازگار با محیط زیست هستند و حداقل شش سال عمر مفید دارند.بهترین خنک کننده ها دارای نقطه جوش و انجماد بالا هستند.

دما بهترین مارک ضد یخ قبل از شکستن مولکول ها و بخار شدن ، باید گرمای زیادی را تحمل کنند. به طور معمول ، آنها باید در دمای 200 درجه فارنهایت ثابت بمانند. همچنین ماده خنک کننده باید از یخ موتور حتی در دمای -20 درجه فارنهایت جلوگیری کند.

رنگ مایع

دما بهترین مارک ضد یخ با رنگ های مختلف نشان می دهند که مایع به روشی متفاوت از نظر شیمیایی فرموله شده است. به عنوان مثال ، رنگ سبز نشان دهنده خنک کننده هایی است

که با استفاده از فناوری اسید معدنی فرموله شده و حاوی سیلیکات ها و فسفات ها به عنوان مهار کننده های اصلی خوردگی است. خنک کننده های نارنجی با استفاده از Organic Acid Technology فرموله شده و دارای افزودنی هایی هستند

که به عنوان بازدارنده های خوردگی عمل می کنند. ماندگاری خنک کننده های نارنجی نیز سه سال بیشتر از خنک کننده های سبز است.

نوع مواد افزودنی

اکثر دما بهترین مارک ضد یخ افزودنی هایی دارند که به مواد روان کننده خواص بیشتری می دهند تا عملکرد آن را افزایش دهند. یک افزودنی رایج آب معدنی نشده است

که به صورت مخلوط 50/50 فرموله می شود. اتیلن گلیکول نیز یک ماده افزودنی محبوب است ، زیرا دارای نقطه انجماد کم و تولید آن ارزان است. سیلیکات ها

، فسفات ها و پروپیلن گلیکول نیز مواد افزودنی غیر سمی هستند که از خوردگی در سیستم خنک کننده خودرو جلوگیری می کنند.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma