[ad_1]

از آنجا که ویروس کرونا ویروس دلتا در مناطقی از کشور با نرخ واکسیناسیون پایین شدت یافته است ، کارکنان بیمارستان مرسی در میسوری اسپرینگ فیلد در تلاشند تا تسلیم نشوند.

“پزشکان ما در طبقات کاملاً خسته شده اند. اریک فردریک ، رئیس اداری بیمارستان ، به یاهو نیوز گفت: “آنها تقریباً روزانه کار می کنند ، بعضی از آنها هفته ها همان تیم های دیگر ما هستند.” “این پرش ، ما می دانیم که او از این کمبود نیرو می گیرد. از [vaccine] پذیرش – پذیرفته شدن. و یک لایه ناامیدی وجود دارد ، زیرا می توان از آن جلوگیری کرد ، و اگرچه تعداد زیادی نیست ، اما هر بیمار که می میرد یک فاجعه است زیرا قابل پیشگیری است. “

از ابتدای ژوئیه ، وزارت بهداشت منطقه اسپرینگ فیلد-گرین بیش از 1500 مورد جدید COVID-19 گزارش کرده است ، از جمله به طور متوسط ​​191 مورد جدید در هفت روز گذشته.

تابلوی هشدار دهنده درباره خطرات COVID-19 در روز سه شنبه ، 15 ژوئن 2021 ، در مقابل ورودی ساختمان اداری دولت در جفرسون سیتی ، مو ، باقی مانده است.  (David A. Lieb / AP Photo)

علامت هشدار دهنده خطرات COVID-19 در 15 ژوئن در ورودی ساختمان اداری دولت در شهر جفرسون ، م. (David A. Lieb / AP)

از 13 ژوئیه ، بیمارستان Mercy Springfield 130 بیمار مبتلا به COVID-19 را تحت درمان قرار می داد. از این تعداد 34 نفر در بخش مراقبت های ویژه و 30 نفر در ونتیلاتور بودند. برای پاسخ به موج بیماران ، بیمارستان یک واحد ششم COVID-19 را در آخر هفته اضافه کرد. سال گذشته ، فقط پنج مورد در جریان اولین هجوم موارد ویروس کرونا در منطقه مورد نیاز بود.

فردریک متذکر شد که مشخصات جمعیتی پرش اخیر با مورد اخیر متفاوت است.

فردریک گفت: “آنچه در اینجا در بیمارستان می بینیم جمعیت بسیار بیشتری از بیماران است که از اواسط دهه 30 تا اواخر دهه 50 متغیر است.” وی افزود: “آنها مطمئناً جوان تر و بیمارتر هستند.”

طبق گفته فردریک ، بیشتر بیمارانی که هم اکنون در بیمارستان بستری هستند و بیشتر بیمار هستند ، واکسینه نشده اند. وی گفت: در واقع کمتر از 4 درصد بیماران بستری در بیمارستان را دیده ایم که کاملاً واکسینه شده اند و هنوز در بخش مراقبت های ویژه بیماران واکسینه نشده ایم.

به گفته مقامات بهداشتی ، 39 درصد از جمعیت شهرستان اسپرینگ فیلد گرین واکسینه شده اند. این کاملاً کمتر از میانگین کشوری 48 درصد و به دور از برآورد 70 درصدی است که به گفته کارشناسان می تواند مصونیت گله را برای افرادی که به دلیل شرایط اولیه بهداشتی واکسن نمی گیرند ، تأمین کند.

واکسن Moderna Covid-19 در طی یک واقعه واکسیناسیون در 11 فوریه 2021 در Jeff Vander Lou Senior در سنت لوئیس ، میسوری مشاهده شد.  (مایکل توماس / گتی ایماژ)

ویال واکسن Moderna COVID-19. (مایکل توماس / گتی ایماژ)

به دلیل سطح نابرابر واکسیناسیون و ظهور سویه های جدید ویروس ، همه گیری به صورت امواجی ایجاد شد که در زمان های مختلف در مناطق مختلف کشور شیوع پیدا کرد. متخصصان بهداشت می گویند افزایش اخیر موارد به طور عمده به دلیل شیوع موضعی در مناطق کشور با سطح پایین واکسیناسیون است. در حال حاضر بخشهایی از آرکانزاس ، میسوری ، تگزاس و نوادا در تلاشند تا گزینه Delta را گسترش دهند.

دکتر کاویتا پاتل ، افسر پزشکی یاهو نیوز گفت: “اگر در منطقه ای هستید که میزان واکسیناسیون زیاد است ، به احتمال زیاد هیچ یک از این مرگ ها و بستری ها را در بیمارستان نخواهید داشت.” “اما اگر در منطقه ای هستید که در مقایسه با افراد واکسینه شده میزان بالایی از افراد غیر واکسینه وجود دارد ، این یک آمریکای متفاوت برای شما است ، زیرا نه تنها گزینه مسری تری داریم ، بلکه [more] مردم را برای این گزینه آلوده می کنند. “

در بهار گذشته ، هنگامی که ویروس کرونا به سرعت در نیویورک گسترش یافت ، بیمارستان های NYC Health + ، بزرگترین سیستم بهداشت عمومی در ایالات متحده ، در مرکز نبرد ملی علیه COVID-19 قرار گرفت.

به ویژه ، یک بیمارستان ، مرکز بیمارستان Elmhurst در کوئینز ، به شدت آسیب دید. در هفته آخر فوریه و هفته اول مارس 2020 ، بیمارستان 545 تختخوابی که به یکی از جوامع قومی کشور خدمت می کند ، لیستی از بیماران با ظرفیت بیش از 230 درصد داشت.

EMT بیمار را در 26 آوریل 2020 به مرکز تروما در بیمارستان Elmhurst در نیویورک ، ایالات متحده می آورد (جان لمپارسکی / NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

EMT ها بیمار را در آوریل 2020 به بیمارستان Elmhurst در نیویورک می آورند (جان لمپارسکی / NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

دکتر لورا یاویکولی ، دستیار ارشد معاون مدیریت اضطراری بیمارستان های NYC Health + ، به یاهو نیوز گفت که سیستم 11 بیمارستان که بخشی از آن Elmhurst است ، هرگز مانند بیماری همه گیر ویروس کرونا مواجه نشده است.

جاویکولی گفت: “در طول شب ، یک کلید روشن بود و ما می دانیم که در مجموع از چهار مورد به 4000 مورد در عرض چند روز رسیدیم.” “او بسیار احساساتی بود. او از ناشناخته ها می ترسید. ما واقعاً نمی دانستیم دقیقاً با چه کارهایی روبرو هستیم ، چگونه با خودمان رفتار کنیم ، چگونه ایمن باشیم. من می خواهم بگویم که ما همه آنچه را که از آنچه در کشورهای دیگر می شنیدیم می دانستیم انجام دادیم و آن را در اینجا اعمال کردیم ، اما س questionsالات زیادی وجود داشت. “

با پایان موج سال گذشته ، بیمارستان های New York Health + بیش از 25000 بیمار COVID-19 را تحت معالجه قرار دادند و کارکنان خود را به حد مجاز رساندند. امسال اما یک داستان کاملا متفاوت است. از 14 ژوئیه ، متوسط ​​ارزش هفت روزه برای بستری شدن در این شهر 18 روز است.

Iavicoli می گوید که این سیستم “180 درجه تغییر در میزان بستری شدن در موارد COVID” را تجربه کرده است ، “از تمام بیمارستان های COVID تا به امروز فقط با چند ده بیمار COVID.”

وی به یاهو نیوز گفت که کاهش در بستری شدن در بیمارستان “فقط به دلیل تلاش های واکسیناسیون در نیویورک است.”

الیزابت گریفین ، 86 ساله ، 22 نوامبر 2021 در دوشنبه 22 نوامبر 2021 اولین دوز واکسن Moderna coronavirus (COVID-19) را از آنیا هریس در محله رد هوک در محله رد هود بروکلین دریافت کرد.  (مایکل م. سانتیاگو / گتی ایماژ)

الیزابت گریفین اولین نوبت واکسن Moderna COVID-19 خود را از آنیا هریس در مرکز ارشد محله رد هوک در 22 فوریه در شهر نیویورک دریافت کرد. (مایکل م. سانتیاگو / گتی ایماژ)

طبق گفته وزارت بهداشت نیویورک ، 64 درصد از جمعیت بزرگسال شهر کاملاً واکسینه شده اند. در کوئینز ، یکی از محله های آسیب دیده و محل زندگی بیمارستان المهورست ، 70 درصد از بزرگسالان به طور کامل برای COVID-19 واکسینه شده اند. میزان مثبت شدن در نیویورک نیز از ماه مه سال جاری کم باقی مانده است ، و به کارکنان بهداشتی در تمام بیمارستان های شهر استراحت مورد نیاز می دهد.

برای پاتل ، نتیجه گیری هنگام مقایسه آنچه در بیمارستانهای میسوری و نیویورک اتفاق می افتد روشن است: واکسن بزنید. این امر به ویژه با توجه به اینکه نوع Delta از ویروس کرونا ویروس قابل انتقال است ، بسیار درست است.

وی گفت: “با آلودگی بیشتر گزینه ها ، تعداد افرادی که برای واکسیناسیون نیاز داریم به سادگی در حال افزایش است.” “ما فقط باید نوار را بالاتر بگذاریم ، نه پایین تر ، وقتی گزینه مسری تری داریم.”

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir