بوریس جانسون هشدار می دهد که نوع جدید COVID از انگلیس کشنده تر و همچنین مسری تر به نظر می رسد


بارسلونا – این یک پایان بد برای هفته بد COVID در اروپا بود. جمعه شب ، بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس اعلام کرد که محققان “برخی شواهد” پیدا کرده اند که نشان می دهد یک نوع ویروس کرونا در انگلیس که اخیراً کشف شده بود ، بیشتر مسری تر از نوع اصلی بود ، باعث هجوم نگران کننده موارد شده است و قفل می شود. در این کشور ، “ممکن است با نرخ مرگ و میر بالاتر همراه باشد”. سر پاتریک والانس ، مشاور برجسته علمی وی در دولت ، 30٪ مرگ و میر بالاتر است ، و ارزیابی گروه مشاوره از تهدیدات ویروسی تنفسی جدید و نوظهور در آن کشور را نشان می دهد. وی افزود که هنوز “عدم اطمینان زیادی” در مورد دقیقاً کشنده بودن گزینه وجود دارد.

دکتر کاویتا پاتل ، افسر پزشکی یاهو نیوز ، در پاسخ به این خبر توضیح داد که “10 مطالعه مدل مختلف این را نشان می دهد [U.K.] خطر مرگ نسبت به گزینه های خارج از انگلستان بیشتر است “، اما تأکید کرد که” اینها مطالعات و مدل هایی هستند ، نه لزوما آزمایشات بالینی “. وی افزود که اگر سویه موجود در انگلیس کشنده تر باشد ، “واکسن زدن در اسرع وقت فوری تر خواهد بود” و متخصصان اپیدمیولوژیک باید “به طور واضح تری از انتشار این نوع در ایالات متحده آگاه شوند”.

نوع ، که تصور می شود تا 70 درصد قابل انتقال از سویه غالب در ایالات متحده است ، در حداقل 20 ایالت در میان آمریکایی هایی که سابقه اخیر سفر خارجی ندارند ، شناسایی شده است ، نشان می دهد که به سرعت در حال گسترش است . CDC می گوید که تا ماه مارس می تواند به سویه اصلی در ایالات متحده تبدیل شود.

گزارش انگلیس به ویژه با افزایش موارد جدید در آنجا پس از پایان فصل تعطیلات ، اسپانیا را به شدت تحت تأثیر قرار داد ، با اعلام روز جمعه 44357 مورد جدید ، همه رکوردهای روزانه قبلی را شکست. فقط ایالات متحده و برزیل موارد بیشتری را گزارش می دهند. تخمین زده می شود که حداقل 5 درصد موارد در این “موج سوم” اسپانیایی نوع انگلستان باشد ، که فرناندو سیمون ، مشاور ارشد علمی COVID ، معتقد است که فشار اصلی در اسپانیا طی چند هفته خواهد بود.

بوریس جانسون
نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون. (لئون نیل / استخر / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

در ابتدا تصور می شد که این جهش چشمگیر بازتابی از فصل تعطیلات طولانی مدت در اسپانیا است که از 24 دسامبر تا 6 ژانویه ادامه دارد و در طی آن برخی از محدودیت ها مانند ساعات شب و سفر بین مناطق کاهش یافت. با این حال ، با رسیدن به مراحل جدید بستری در بیمارستان ، اپیدمیولوژیست ها متوجه شدند که گزینه انگلستان ، که اولین بار یک ماه پیش در اسپانیا ظاهر شد ، در حال ظهور است و به نظر می رسد موارد رشد ، به ویژه در جنوب را تقویت می کند.

تاکنون ، دولت ملی اسپانیا که به تمام اماکن عمومی از جمله خیابان ها نقاب زده است ، ساعات رستوران را کوتاه کرده و در ماه اکتبر مقررات منع رفت و آمد ملی را اعمال کرده است ، درخواست مناطق اسپانیا برای تحمیل ساعات عصر را رد کرده است. 20:00 یا قفل کامل را تحمیل کنید.

در حقیقت ، در کشوری که گردشگری عامل اقتصادی است ، مقامات اسپانیایی اخیراً اعلام کردند که امیدوارند گردشگری اسپانیا تا پایان تابستان به ریل بازگردد ، در آن زمان نخست وزیر تخمین زد که حداقل 70 درصد اسپانیایی ها واکسینه شده ، فرایندی که ماه گذشته آغاز شد.

پاتل تأكید كرد كه “علی رغم این اخبار هوشیارانه ، ما هنوز هم معتقدیم كه واكسن ها می توانند بر خلاف این گزینه ها عمل كنند و از اهمیت ویژه ای برخوردار باشند ، به ویژه برای افرادی كه در معرض خطر مرگ ناشی از COVID قرار دارند.” اما از آنجا که ممکن است واکسن ها برای پرداختن به انگلیس و سایر گزینه های جدید نیاز به تغییر داشته باشند ، آمریکایی ها “باید تلاش های بهداشت عمومی ما را سه برابر کنند” مانند پوشاندن و فاصله اجتماعی.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes