بیمارستان های نیومکزیکو با ظرفیت 101٪ برای مراقبت های ویژه و سایر ایالت ها از این امر عقب نیستند


براساس گزارش دولت داخلی دریافت شده از یاهو نیوز ، با افزایش تعداد موارد COVID-19 در سراسر کشور ، بیمارستان های مراقبت های ویژه به ظرفیت – و در برخی موارد بیش از حد – رسیده اند.

بر اساس گزارش مدیریت ارشد 3 دسامبر COVID-19 ، نیومکزیکو به طور متوسط ​​در 101 روز به 101.9 درصد از کارکنان بزرگسال در بخش های مراقبت ویژه رسیده است و سایر ایالت ها نیز عقب نیستند.

در حالی که نیومکزیکو بالاترین میانگین 3 روزه را دارد ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی گزارش داد که پنج ایالت دیگر – آرکانزاس ، آیداهو ، میسوری ، اوکلاهما و رود آیلند – از 70 درصد یا بیشتر از تخت های مراقبت ویژه خود استفاده می کنند و همچنین در 14 روز گذشته افزایش چشمگیری در تعداد بیماران مشاهده کرده اند. دهها کشور دیگر نیز در حال حاضر 70 درصد ظرفیت دارند یا از آن عبور می کنند.

در حال حاضر بیش از 100000 آمریکایی برای COVID-19 در بیمارستان بستری هستند که تقریباً دو برابر در اوایل ماه نوامبر است. بر اساس اسناد HHS ، بیش از 20 درصد از کل بیماران در بیمارستان ها با COVID-19 سر و کار دارند ، همچنین از سپتامبر و بیشتر ماه اکتبر که این درصد تک رقمی بود ، افزایش چشمگیری داشته است.

منبع: بهداشت & amp؛  خدمات انسانی
منبع: خدمات بهداشتی و بشردوستانه

طبق پیگیری های انجام شده از دانشگاه جان هاپکینز ، بیش از 277000 آمریکایی بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند ، که در این هفته رکورد مرگ یک روزه ثبت شده است. کارشناسان نگرانند که علی رغم کشش کارگران بهداشت و بیمارستان ها ، احتمالاً فقط با شروع آب و هوای خنک کننده و حوادث پیش رو در تعطیلات ، تعداد موارد همچنان افزایش یابد.

حتما بخوانید:
با فرار انواع جدید از مصونیت، عفونت‌های مجدد کووید در ایالات متحده افزایش می‌یابد

دکتر روهینی مک کی ، پزشک مهم در بیمارستان دانشگاه نیومکزیکو ، روز دوشنبه طی یک کنفرانس تلفنی گفت: “بیمارستان های ما … بسیار به تخلیه تخت های مراقبت ویژه و تخت های معمولی بسیار نزدیک هستند.” . “با توجه به ارقامی که در چند هفته گذشته مشاهده کرده ایم ، سیستم مراقبت های بهداشتی … بیش از حد زیاد خواهد شد.”

“من فکر می کنم آنچه را که ما می خواهیم ببینیم سفر شکرگذاری است که حدود دو هفته دیگر اتفاق می افتد. سپس احتمالاً شاهد افزایش این اعداد خواهیم بود. ” “من اصلاً انتظار ندارم که ما به اوج رسیده باشیم. من انتظار دارم که … ما افزایش خواهیم داشت [hospitalized COVID patients] بعد از حدود دو هفته “

منبع: بهداشت & amp؛  خدمات انسانی
منبع: خدمات بهداشتی و بشردوستانه

در مصاحبه اخیر خود با یاهو نیوز ، فاوسی هشدار داد که تأثیر واقعی اجتماعات و سفرهای شکرگذاری هنوز در آستانه نیست و تا پایان سال بدتر خواهد شد. هوای سردتر و “فصل تعطیلات متوالی” احتمالاً در هفته های آینده بستری شدن و مرگ و میر را تشدید می کند.

فائوتسی گفت: “شما این کار را انجام می دهید.” “چندین ماه در روز دو تا سه هزار مرگ و میر ، و شما به تعداد بسیار زیادی از مرگ و میر نزدیک می شوید.”

اگر ایالات متحده به 3000 مرگ در روز برسد ، در مجموع بیش از 400000 مرگ آمریکایی طی دو ماه آینده منجر خواهد شد.

به منظور كاهش سرعت انتشار سریع ویروس ، مراكز كنترل و پیشگیری از بیماری ها روز جمعه با انتشار رهنمودهای جدید ، خواستار استفاده جهانی از ماسك های صورت در هنگام دور بودن از خانه شدند.

حتما بخوانید:
خرید اسید اگزالیک - بازرگانی ساینا ویژن واردکننده مواد اولیه

وی افزود: “با هوای سردتر ، زمان بیشتر در خانه ، فصل تعطیلات در ایالات متحده و گسترش خاموش بیماری ، با تقریباً 50٪ انتقال از افراد بدون علامت ، ایالات متحده وارد مرحله انتقال سطح بالا شده است.” در گزارش CDC ، که بیان می کند استفاده از ماسک در داخل خانه ، جایی که نمی توان فاصله اجتماعی را حفظ کرد ، مهمترین است.

ژان وینتر در این داستان سهیم بود.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir