[ad_1]

این بخشی از a است سری اخبار یاهو به احترام برخی از جان باختن آمریکایی ها توسط COVID-19. داستان های آنها توسط خانواده و دوستانشان روایت می شود که برای مقابله با مرگ غالباً ناگهانی و دردناک آنها باقی مانده است.

تئودیس ری کوارلز ، 48 ساله ، از ممفیس ، پس از ابتلا به COVID-19 در 18 دسامبر درگذشت. وی در میان بیش از 500000 آمریکایی است که از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اوایل سال گذشته جان خود را به این بیماری از دست داده اند.

همسرش ویکی کوارلز به یاهو نیوز گفت که “شناختن او به معنای دوست داشتن اوست” و او “یک مرد استثنایی است که پیراهن خود را برای شما از پشت باز می کند”.

کوارلز به مدت 10 سال مدیر فروش در بیمه اتومبیل مستقیم بود و همسرش گفت که او بسیار به کار خود متعهد است. “مثل خانواده دوم او بود. او فراتر و فراتر رفت. او هرگز یک روز را از دست نداد. اگر کار را از دست می داد ، فاجعه بار بود [to him]. “

تئودیس کوارلز (با احترام از خانواده)

تئودیس کوارلز (با مجوز از خانواده)

ویکی و تئودیس 14 سال پیش در یک پمپ بنزین با هم آشنا شدند. او می گوید پدر و مادرش که بیش از 40 سال از ازدواج آنها گذشته است نیز در یک پمپ بنزین با هم ملاقات کرده اند.

روزی که ویکی با تئودیس ملاقات کرد ، او در ابتدا حاضر نشد شماره تلفن خود را به او بدهد ، اما هنگامی که آن روز دو بار با یکدیگر درگیر شدند ، وی گفت که همه اینها را نشانه این است که آنها باید با هم باشند. این زوج 12 سال ازدواج کرده اند و ویکی می گوید شوهرش هم روح و بهترین دوست او بوده است. وی گفت: “احساس می کنم تکه ای از روحم با او مانده است.”

ویکی می گوید ، تئودیس علاوه بر اینکه شوهر فوق العاده ای بود ، نسبت به هشت فرزند خود از جمله 5 دختری که با هم داشتند ، “پدری خارق العاده” بود. او می گوید که او ارزشهای بزرگی را به فرزندان آنها القا می کند و همچنین همیشه به آنها یادآوری می کند که آنها لیاقت چیزهای بزرگ زندگی را دارند.

ویکی گفت: “او همیشه به دختران موعظه می کرد ، بدانید ارزش شما برای هر چیز چیست – مدرسه ، کار ، دوست ، هر چیز دیگری ، بدانید که ارزش شما چیست.”

خانواده کوارلز در ماه دسامبر با COVID قراردادی امضا کردند. همه آنها بهبود یافتند ، به جز تئودیس که بیمار شد و در 17 دسامبر به بیمارستان منتقل شد. او روز بعد درگذشت.

از دست دادن تئودیس به طور ناگهانی برای خانواده اش ویرانگر است. همسرش می گوید سخت ترین کار این است که نه تنها با غم و اندوه خودش بلکه با دخترانش کنار بیاید.

“آنها سعی می کنند بفهمند که چرا پدر فرشته شده است. وی گفت: “آنها در تلاشند بفهمند که چرا همه ما همزمان فرشته نشدیم و همه او را داشتیم.”

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir