ترامپ با اصرار کارکنان ستاد مبارزه با “فاجعه” فاوسی مخالف است


پرزیدنت ترامپ روز دوشنبه از دکتر آنتونی فاوسی کینه توزی کرد ، و در مبارزات انتخاباتی به او حمله کرد و هم به چند پست توئیتری که در مورد ظاهر متخصص ویروس کرونا در یک بازی بیس بال بحث کرده بود ، حمله کرد.

وی در توییتر خود نوشت: “تمام آنچه که من از تونی می خواهم این است که او تصمیمات بهتری بگیرد.” “همچنین ، یک دست بد!”

در اوایل روز ، طبق گفته بسیاری از خبرنگاران که دو هفته پس از روز انتخابات از سوی مبارزات انتخاباتی از طرف مسئولان ستاد انتخاباتی شنیده شده بود ، ترامپ گفت که مردم از تلاش برای کاهش ویروس کرونا خسته شده اند. وی همچنین بدون مدرک ادعا می کند که اگر دولت به فاوسی ، یکی از متخصصان برجسته بیماری های عفونی کشور و رئیس دیرینه انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی گوش داده بود ، “ما 700000 ، 800،000 مرگ خواهیم داشت. “

“مردم از COVID خسته شده اند. من این تجمعات عظیم را دارم. مردم می گویند ، “هر چیزی. فقط ما را تنها بگذار. آنها از آن خسته شده اند. “مردم از شنیدن فاوسی و همه این احمق ها خسته شده اند ،” ترامپ گفت، و اضافه كرد ، “فاوسی فرد خوبی است. او 500 سال است که اینجا است. “

در حالی که آمریکایی ها مطمئناً از COVID-19 خسته شده اند ، نظرسنجی ها نشان می دهد که اکثریت مردم متعهد هستند که اقدامات احتیاطی را برای کاهش شیوع آن انجام دهند. طبق نظرسنجی جدید یاهو نیوز / YouGov ، 67 درصد معتقدند استفاده از ماسک در ملا public عام اجباری است. 60 درصد دیگر می گویند ترامپ توصیه های متخصصان پزشکی را با دقت کافی دنبال نمی کند.

یک نظرسنجی National Geographic / Morning Consult که اوایل ماه اکتبر انجام شد نشان داد که 74 درصد آمریکایی ها می گویند هنگام ترک خانه همیشه ماسک می پوشند.

پاسخ ترامپ به بیماری همه گیر ، که منجر به کشته شدن بیش از 219000 آمریکایی و منجر به بستری شدن رئیس جمهور در اوایل ماه جاری شد ، از زمان ظهور ویروس کرونا در اوایل سال جاری مورد انتقاد قرار گرفته است. یاهو نیوز / نظرسنجی YouGov نشان داد که 59 درصد پاسخ دهندگان گفتند که رئیس جمهور خطرات را دست کم می گیرد.

رئیس جمهور ترامپ و دکتر آنتونی فاوسی.  (عکس: اخبار یاهو ؛ عکس ها: AP (2) ، گتی ایماژ)
رئیس جمهور ترامپ و دکتر آنتونی فاوسی. (عکس: اخبار یاهو ؛ عکس ها: AP [2]، گتی ایماژ)

“هر زمان [Fauci] ترامپ افزود: “همیشه یک بمب در تلویزیون وجود دارد ، اما اگر او را اخراج کنید بمب بزرگتری وجود دارد.” “این مرد یک فاجعه است.”

بعد از ظهر روز دوشنبه ترامپ به حمله به فاوسی از طریق توییتر ادامه داد و او را برای اولین بازی ضعیف بازی واشنگتن ناسیونال در اوایل سال جاری مسخره کرد و خاطرنشان کرد که دکتر اخیراً “شامل” زمان پخش “از جمله ویژگی” 60 دقیقه “یکشنبه شب بوده است. در این مصاحبه ، فاوسی گفت که او تهدید به مرگ شده و از طرف عوامل فدرال محافظت شده است به دلیل “این واقعیت که پیام بهداشت عمومی برای نجات جان مردم باعث ایجاد چنین سم و نفرت برای من شد که منجر به تهدیدهای واقعی و معتبر زندگی شد”. من و ایمنی من وی افزود: “با این حال ، این نگرانی من را کمتر از مشاجره بین همسر و فرزندانم ایجاد می کند.”

کلمات جنگی بین فاوسی و ترامپ هفته گذشته پس از آنکه فائوسی خواستار حذف تبلیغات تبلیغات انتخاباتی ترامپ شد که شامل سخنان دکتر خارج از متن برای تمجید از رئیس جمهور بود ، شدت گرفت. فاوسی از این آگهی به دیلی بیست گفت: “با این کار بر خلاف میل من ، آنها در واقع مرا آزار می دهند. از آنجا که تبلیغات تبلیغاتی برای رای دادن است ، آزار و اذیت من می تواند نتیجه معکوس داشته باشد ، در این صورت حذف برخی از رای دهندگان انجام می شود. “

ترامپ از احتمال گوش دادن خبرنگاران به مکالمه وی اطلاع داشت اشاره شد“اگر خبرنگاری درگیر باشد ، می توانید دقیقاً همانطور که گفتم این کار را انجام دهید ، من نمی توانم کمتر علاقه مند باشم.

رئیس جمهور در هفته گذشته مبارزات بیشتری را آغاز کرده است ، زیرا نظرسنجی ها نشان می دهد او پشت سر نامزد دموکرات جو بایدن ، چه در سطح ملی و چه در کشورهای اصلی است.

ترامپ همچنین به این تماس اشاره كرد كه رسوایی ناشناخته ای در آستانه آسیب رساندن به بایدن است و وی را به عنوان یك كاندیدای “ناتوان” رها كرده و معاون سابق رئیس جمهور باید در زندان باشد. رئیس جمهوری ، که مبارزات انتخاباتی سال 2016 را با هدایت شعارهای “قفل آن” علیه هیلاری کلینتون ، نامزد دموکرات وقت ، سپری کرد ، سابقه اصرار مخالفان خود برای زندان را دارد.

رئیس جمهور تماس را با گفتن مقامات به پایان رساند ، “از آن تلفن پیاده شو و الاغهایت را تمام کن ، زیرا ما برنده خواهیم شد.”

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes