[ad_1]

در حالی که منابع کوکتل دارویی تجربی که برای استفاده اضطراری برای درمان ویروس کرونا مورد تأیید قرار گرفته است ، در ایالات متحده کمبود دارند ، سه دستیار رئیس جمهور ترامپ که دلیل آن را معالجه می دانند هنگام بستری شدن در بیمارستان COVID-19 در ماه اکتبر برای بدست آوردن آن به وضوح به جلو خط پریده اند.

به عنوان بخشی از معالجه ای که اوایل ماه اکتبر در مرکز پزشکی نظامی ملی والتر رید دریافت کرد ، ترامپ یک کوکتل آنتی بادی مونوکلونال ساخت رگنرون دریافت کرد.

“من می خواهم که همه با رئیس جمهور شما رفتار یکسانی داشته باشند ، زیرا احساس خوبی دارم. من احساس کامل می کنم. ” “من فکر می کنم این نعمت خداوند بود که او را گرفتم.” او گفت آمریکایی ها به زودی می توانند همان دارویی را که دریافت کرده دریافت کنند “و شما آنها را آزاد خواهید کرد.”

وزیر امور مسکن و شهرسازی بن کارسون نیز تحت درمان تجربی در والتر رید قرار گرفت و همچنین بهبود یافت.

در جریان مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری ، کارسون در تظاهرات با ترامپ شرکت کرد و بعداً فاش کرد که رئیس جمهور شخصاً برای دادن کوکتل ریگنرون به او مداخله کرده است.

واشنگتن ، دی سی - 26 آگوست: بن کارسون در یک سخنرانی از پیش ضبط شده در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان ، منتشر شده در 27 آگوست 2020 ، وزیر مسکن و شهرسازی در یک سالن خالی خربزه در تاریخ 26 آگوست سال 2020 در واشنگتن دی سی سخنرانی کرد.  از این گذشته ، همانطور که کارسون امروز دوباره صحبت می کند ، از این سخنرانی در نمایش استفاده نشده است.  شیوع ویروس کرونا ویروس جدید ، حزب جمهوری خواه را مجبور کرده است که از کنوانسیون حضور شخصی به یک قالب تلویزیونی ، مشابه کنگره حزب دموکرات یک هفته قبل ، برود.  (عکس: تراشه Somodevilla / گتی ایماژ)
وزیر مسکن و شهرسازی بن کارسون در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در تاریخ 26 آگوست سخنرانی می کند (تراشه Somodevilla / گتی ایماژ)

کارسون در پستی در 20 نوامبر در فیس بوک نوشت: “پرزیدنت ترامپ وضعیت من را زیر نظر گرفت و مرا برای درمان با آنتی بادی مونوکلونال که قبلاً دریافت کرده بود مجاز دانست که من اطمینان دارم جان من را نجات داد.” یک روز بعد ، سازمان غذا و دارو مجوز اضطراری را برای عموم صادر کرد.

کریس کریستی فرماندار سابق نیوجرسی که چهار روز با ترامپ به او کمک کرد تا خود را برای گفتگو با جو بایدن آماده کند ، پس از آزمایش مثبت COVID-19 در 3 اکتبر در مرکز پزشکی موریستاون در نیوجرسی ثبت نام کرد. وقتی وخیم تر شد ، نسخه ای از همان درمان آنتی بادی توسط الی لیلی دریافت کرد. این دارو ، باریسیتینیب ، در 19 نوامبر توسط FDA تأیید شد.

وادی ترامپ ، رودی جولیانی ، که در ماه گذشته تلاش کرده نتایج انتخابات ریاست جمهوری را لغو کند ، پس از بستری شدن در بیمارستان دانشگاه جورج تاون ، کوکتل داروی رجنرون را دریافت کرد.

جولیانی روز سه شنبه در مصاحبه ای رادیویی گفت: “من خوب هستم. تقریباً همه علائم از بین رفته است.” لحظه ای که کوکتل را مصرف کردم ، احساس 100 درصدی داشتم. خیلی سریع کار می کند – واو.

در همان مصاحبه ، جولیانی اعتراف کرد که ممکن است کوکتل مواد مخدر را به دلیل قدش دریافت کرده باشد.

وی به رادیو WABC گفت: “اگر من نبودم ، صادقانه نمی گفتم که در بیمارستان بستری شوم.” “گاهی اوقات هنگامی که شما یک فرد مشهور هستید ، آنها نگران هستند که اگر اتفاقی برای شما بیفتد ، نگاه دقیق تری می اندازند و آن را درست انجام می دهند.”

رودی جولیانی ، وکیل شخصی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، به نظر می رسد در 2 دسامبر سال 2020 در کمیته نظارت بر مجلس میشیگان در لانسینگ ، میشیگان حاضر شود - وکلای رئیس جمهور ، به رهبری رودی جولیانی ، ادعاهای متعددی را در مورد تقلب در انتخابات انجام داده اند .  (عکس از JEFF KOWALSKY / AFP) (عکس از JEFF KOWALSKY / AFP از طریق گتی ایماژ)
رودی جولیانی در تاریخ 2 دسامبر با هیئت نظارت بر مجلس نمایندگان میشیگان صحبت می کند (جف کوالسکی / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

در تابستان ، دولت ترامپ 300000 دوز کوکتل آنتی بادی Regeneron را به قیمت 450 میلیون دلار یا هر دلار 1500 دلار خریداری کرد.

رگنرون در وب سایت خود گفت: “ما در ابتدا انتظار داریم كه از نوامبر تا پایان ژانویه 2021 تعداد كامل دوزها را به حدود 300000 بیمار تحویل دهیم.” “دولت متعهد است كه این 300000 دوز را به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار دهد ، اگرچه مراكز بهداشتی ممکن است هزینه های مربوط به تزریق دارو را دریافت کند. “

در پایان ماه اکتبر ، دولت 375 میلیون دلار دیگر برای 300000 دوز نسخه الی لیلی هزینه کرد. در حالی که تحویل این دو دارو به بیمارستان های سراسر کشور آغاز شده است ، می توان جریان را به عنوان کاهش این واقعیت توصیف کرد که اکنون موارد جدید روزانه COVID-19 در ایالات متحده بیش از 200000 نفر است که منجر به مرگ ناشی از بیماری می شود. 3 055 فقط در روز چهارشنبه هستند.

آزمایشات بالینی انجام شده توسط هر دو تولید کننده نشان می دهد که اگر کوکتل ها به موقع به بیماران داده شوند ، ممکن است به کاهش بار ویروسی COVID-19 کمک کنند. بعداً در طول دوره بیماری ، اثر بخشی کمتر مشخص شده و در واقع مجوز اضطراری مشخص می کند که برای بیمارانی که از قبل در بیمارستان هستند یا اکسیژن دریافت می کنند ، در نظر گرفته نشده است. اما برخی از مراکز درمانی لزوماً از این دستورالعمل ها پیروی نمی کنند – به عنوان مثال ، جولیانی هنگام دریافت کوکتل در بیمارستان بود و بیمارستان ها با درخواست داروها بسیار شلوغ بودند.

اخلاق شناسان پزشکی نگران این پیشنهاد نیستند که افراد مشهور اولین کسانی هستند که آنها را دریافت می کنند.

آرت کاپلان ، رئیس بخش اخلاق پزشکی در دانشکده پزشکی نیویورک ، به CNN گفت: “این اشتباه است. قطعاً اشتباه است ، غیراخلاقی است و نباید اتفاق بیفتد.” ما می توانیم رئیس جمهور شویم اما وقتی افرادی هستند که داروهای کمیاب ، آنتی بادی می دهند ، وقتی افرادی هستند که در مکان های خاص کشور تخت می دهند – و این ادامه خواهد یافت – مشهور بودن نباید حساب شود “یک سیاستمدار بسیار مشهود بودن نباید به حساب بیاید. شما نباید به کسانی که با آنها مرتبط هستید حساب کنید. آنچه باید شمارش شود ضروری است.”

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir