[ad_1]

این بخشی از a است سری اخبار یاهو به احترام برخی از جان باختن آمریکایی ها توسط COVID-19. داستان های آنها توسط خانواده و دوستانشان روایت می شود که برای مقابله با مرگ غالباً ناگهانی و دردناک آنها باقی مانده است.

ترنس جیمز ، 49 ساله ، از گالوستون ، تگزاس ، در 19 فوریه 2021 پس از ابتلا به COVID-19 درگذشت. وی در میان بیش از 565،000 آمریکایی است که پس از اولین مرگ و میر شناخته شده در ایالات متحده در اوایل سال 2020 در معرض بیماری قرار گرفت.

همسر او ، آبونی جیمز ، به یاهو نیوز گفت که شوهرش مردی با ایمان است که بدون ترس خدا و خانواده اش را دوست دارد و همچنین علاقه زیادی به کمک به مردم دارد.

“اگر کسی مجبور بود درباره مشکل یا نگرانی خود به او بگوید ، همیشه گوش می داد. او هرگز فرصتی را از دست داد و گفت: “خوب ، بیایید در حال حاضر در مورد این دعا کنیم” ، ابیون گفت ، شوهرش “همیشه سعی می کرد به مردم بفهماند که او از او مراقبت می کند.”

ترنس جیمز ، 49 ساله ، از گالوستون ، تگزاس و همسرش ابونی جیمز.  (آبنوس جیمز)

ترنس جیمز ، 49 ساله ، از گالوستون ، تگزاس و همسرش ابونی جیمز. (آبنوس جیمز)

ترنس جیمز معلم مطالعات اجتماعی کلاس ششم دبیرستان مرکزی گالوستون بود. وی همچنین یک سازمان غیرانتفاعی به نام رهبران فردا را اداره می کند که به جوانان در معرض خطر فرصتی برای تجربه سفر می دهد. آبنوس گفت: “او آنها را به مکانهایی برد که معمولاً قادر به رفتن نیستند.”

در خانه ، ترنس یک شوهر و پدر فداکار بود. این زوج که 12 سال با هم بوده اند ، تازه دهمین سالگرد ازدواج خود را در ماه دسامبر جشن گرفته اند. آبنوس گفت شوهرش بهترین دوست او بود.

اواخر ژانویه و آبنوس و ترنس به COVID-19 مبتلا شدند و در بیمارستان بستری شدند. آبنوس بهبود یافت و به خانه اعزام شد ، اما سلامتی همسرش همچنان رو به زوال بود. وی پس از گذراندن 23 روز در بیمارستان ، در اثر عوارض ناشی از COVID-19 درگذشت.

از دست دادن ترنس برای همسر و فرزندانش ویرانگر بود. در طی روند عزاداری ، آبنوس گفت آنچه او را دلداری می دهد این است که می داند هر لحظه با همسرش وقتی زنده بود ارزش قائل بود.

“خوب است که بتوانید به عقب نگاه نکنید و نگویید ،” کاش بودم. ای کاش میتوانستم. من چنین چیزی ندارم. ” “من فقط زیبایی روابطم را دارم و مطمئناً می گویم که من با شخصی بزرگتر از زندگی ازدواج کرده ام که می تواند مرا دوست داشته باشد و فرزندانم را دوست داشته باشد و با ما بسیار شگفت انگیز رفتار کند ، چیزی است که تا آخر عمر از آن قدردانی خواهم کرد.”

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir