تقریباً سه چهارم آمریکایی ها می گویند گزینه Delta یک “خطر جدی” است – با این حال ، احتباس کم واکسن در حال تغییر است


با توجه به مطالعه جدید Yahoo News / YouGov ، از آنجایی که نسخه پر سرایت Delta در ایالات متحده مسلط می شود ، تقریباً سه چهارم آمریکایی ها معتقدند که این “خطر جدی” برای پیشرفت کشور در برابر همه گیر است. .

با این حال تعداد بسیار کمی از افرادی که در معرض بیماری ، بستری شدن در بیمارستان یا مرگ ناشی از دلتا – بدون واکسیناسیون – هستند ، اظهار داشتند که گسترش آنها باعث شده است که آنها بیشتر از طریق تلقیح از خود و دیگران محافظت کنند.

یک نظرسنجی از 1592 بزرگسال در ایالات متحده از 22 تا 24 ژوئن نشان داد که در حالی که 72 درصد فکر می کردند دلتا خطر جدی برای “همه آمریکایی ها” (27 درصد) یا “آمریکایی های واکسینه نشده” (45 درصد) است ، فقط پانزده درصد از گروه دوم می گویند خطرات Delta احتمال ضربه را افزایش داده است.

در حقیقت ، تقریباً به همان تعداد آمریکایی های واکسینه نشده (10 درصد) می گویند افزایش دلتا باعث ایجاد آنها شده است کمتر احتمال دارد واکسینه شدن 75 درصد كامل می گویند تفاوتی ایجاد نكرده است.

معترضین با پلاکاردها در تظاهراتی در بلومینگتون ، ایندیانا در تاریخ 10 ژوئن 2021 در دروازه های آزمون دانشگاه ایندیانا تجمع می کنند. ضد واکس و ماسک در دروازه های آزمون دانشگاه ایندیانا تجمع می کنند تا به واکسیناسیون اجباری Covid IU مورد نیاز دانشجویان ، کارمندان و اعضای هیئت علمی در طی این دوره اعتراض کنند. ترم پاییزی آینده  (جرمی هوگان / تصاویر SOPA / LightRocket از طریق گتی ایماژ)

ضد واکس و استتار در 10 ژوئن در دانشگاه ایندیانا گرد هم آمدند تا به واکسیناسیون اجباری COVID که برای دانشجویان ، کارمندان و اساتید در ترم پاییز آینده احتیاج دارد اعتراض کنند. (جرمی هوگان / تصاویر SOPA / LightRocket از طریق گتی ایماژ)

این ارقام نشان دهنده بدترین چالش در آمریکا است ، زیرا واکسیناسیون گسترده اجازه می دهد تا محدودیت های COVID برداشته شود و افراد بیشتری زندگی عادی خود را قبل از همه گیری از سر بگیرند: واقعیت این است که 34 درصد از جمعیت بزرگسال – و 46 درصد از کل جمعیت – هنوز حتی یک واکسن دریافت نکرده است ، و آنها را مستعد ابتلا به گونه ای می کند که 40 تا 60 درصد به راحتی از هر یک از نمونه های قبلی گسترش یابد و در حال حاضر باعث تحریک عفونت ها و بستری شدن در بیمارستان های با واکسیناسیون بالاتر از ایالات متحده آمریکا شود.

برای بدتر کردن اوضاع ، افراد واکسینه نشده در جوامع خاصی متمرکز می شوند که این امر به شیوع ویروس بیشتر کمک می کند. به عنوان مثال ، 32 درصد از رای دهندگان دونالد ترامپ می گویند که هرگز واکسینه نخواهند شد ، در حالی که فقط 3 درصد از رای دهندگان جو بایدن ، 11 درصد اسپانیایی ها و 15 درصد سیاه پوستان.

بعید به نظر می رسد حتی تغییرات محلی در بستری ها و عفونت ها – از آنچه اکنون در میسوری ، نوادا و یوتا در جریان است – تفاوت زیادی ایجاد کند. براساس این نظرسنجی ، تنها “19 درصد آمریکایی های واکسینه نشده اظهار داشتند که اگر” موارد COVID در منطقه من افزایش یابد “مایل به تغییر عقاید هستند. حدود 60 درصد خلاف این را می گویند.

حتما بخوانید:
پایتخت این کشور از دولت بایدن برای تأخیر واکسن کمک خواسته است ، اما هنوز وارد نشده است.

در مورد اینکه چرا بسیاری از آمریکایی ها حتی در خطرناک ترین گزینه از واکسیناسیون رایگان خودداری می کنند ، این بررسی روشن است. دلیل اصلی عدم “دسترسی آسان به واکسیناسیون” (5 درصد) ، یا مشکل اطمینان از “عدم حضور در کار” (3 درصد) ، یا عفونت قبلی با COVID-19 (6 درصد) ، یا حتی واقعیت نیست. که “آنها نگران ابتلا به COVID نیستند (12 درصد).

یک معترض پوستری در دست دارد که می گوید من در تظاهرات بلومینگتون ، ایندیانا در 10 ژوئن 2021 ایمن هستم (جرمی هوگان / تصاویر SOPA / LightRocket از طریق گتی ایماژ)

معترضین در تظاهرات واکسیناسیون در بلومینگتون ، ایندیانا ، در تاریخ 10 ژوئن (جرمی هوگان / تصاویر SOPA / LightRocket از طریق گتی ایماژ)

دلیل این امر این است که آنها “به واکسن COVID-19 اعتقادی ندارند” (51 درصد) – علی رغم وجود اطلاعات فراوان ایمنی و کارآیی و شواهد آماری مبنی بر خطرناک بودن ویروس کشنده نسبت به واکسن های بسیار کم خطر.

در نتیجه ، در ایالات متحده عملا افرادی باقی مانده اند که آماده واکسیناسیون هستند – فقط 2 درصد می گویند که “به محض دسترسی” قصد دارند یک واکسن بزنند – در همان زمان ، به نظر می رسد بیشتر کشور آغوش خود را در آغوش گرفته و نقاب خود را دور انداخته اند.

برای اولین بار از سال گذشته که یاهو نیوز و YouGov این س askingال را شروع کردند ، به عنوان مثال ، کمتر از نیمی از آمریکایی ها (45٪) اظهار داشتند که “همیشه” یا “بیشتر اوقات” در خارج از خانه خود ماسک زده اند هفته گذشته. در مقایسه با 56 درصد در یک ماه پیش و 78 درصد در پایان ماه مارس. سهمی که می گوید “همیشه” از آن استفاده می کند از 57 درصد در مارس به 24 درصد امروز کاهش یافته است.

یک چیز دیگر: استفاده از ماسک های خود گزارش شده در حال حاضر در بین افراد واکسینه شده (45 درصد) و واکسینه نشده (44 درصد) در همان سطح است – تغییری در مدل اخیر آمریکایی های واکسینه شده که خود را در سطوح بالاتر از آمریکایی های واکسینه نشده مبدل می کنند ، زیرا آنها همچنین کسانی که بیشتر نگران ویروس هستند. در اوایل ماه مارس ، 90 درصد آمریکایی های واکسینه شده به یاهو نیوز و YouGov گفتند که آنها بیرون از خانه های خود ماسک زده اند.

به همین ترتیب ، 38 درصد از آمریکایی های واکسینه شده اکنون می گویند “کمتر در داخل خانه ماسک می زنند” (این میزان در اواسط ماه مه 15 درصد بود). 42 درصد می گویند که “با خانواده و دوستانشان بیشتر معاشرت می کنند” (این میزان در اواسط ماه مه 30 درصد بود). تنها 20 درصد می گویند “زندگی آنها تغییر نکرده است” پس از واکسیناسیون.

به طور کلی ، 58 درصد از کل آمریکایی ها اکنون “در آغوش افراد واکسینه شده بدون ماسک” احساس راحتی می کنند (این در حالی است که در اواسط ماه مارس 37 درصد بود). 59 درصد اکنون “از غذا خوردن در خانه در یک بار یا رستوران” راحت هستند (در مقایسه با 41 درصد). و 66 درصد در حال حاضر در جمع شدن در داخل خانه با افراد واکسینه شده احساس راحتی می کنند (از 50 درصد).

حتما بخوانید:
کادو ولنتاین 1400

این توافق که استفاده از ماسک باید عمومی باشد نیز از 63 درصد در اواخر آوریل به پایین ترین سطح 40 درصدی امروز کاهش یافته است – حتی زمانی که حمایت از “داشتن پاسپورت واکسن تا افراد بتوانند ثابت کنند که واکسینه شده اند” با افزایش 4 درصدی به 50 درصد رسیده است ، فقط 36 درصد مخالف هستند. تقریباً دو سوم آمریکایی ها (64 درصد) همچنین می گویند مشاغل باید “حق تقاضای ماسک از همه مشتریان” را داشته باشند ، و اکثر آنها (53 درصد) می گویند از انتخاب گزینه اثبات واکسیناسیون یا پوشاندن به مشتریان پشتیبانی می کنند. بالا

هواداران ثابت می کنند که وقتی برای کنسرت Coldplay در NBC می رسند کاملا واکسینه شده اند

هواداران ثابت می کنند که هنگام ورود به کنسرت Coldplay در برنامه NBC Today در نیویورک ، 17 ژوئن ، کاملا واکسینه شده اند (برندان مک درمید / رویترز)

چنین دیدگاه های ظریف منعکس کننده واقعیت در حال ظهور آمریکای “پس از همه گیری” است ، جایی که افراد واکسینه شده و واکسینه نشده به حالت عادی برمی گردند – اما این موارد در معرض خطر بسیار بیشتری قرار دارند. اکنون نیز ، آمریکایی های واکسینه نشده نسبت به آمریکایی های واکسینه شده که آغوش واکسیناسیون را ندارند (18 امتیاز) راحت ترند. دست دادن (با 3 امتیاز) ؛ مجموعه داخلی با واکسیناسیون نشده (با 19 امتیاز) ؛ حضور در یک رویداد ورزشی در یک صحنه بسته (با 12 امتیاز). رفتن به تعطیلات خانوادگی با هواپیما (با 2 امتیاز) ؛ و به دفتر برگردید (5 امتیاز).

با این حال ، به نظر می رسد افزایش دلتا احتیاط بیشتر یا تلقیح بیشتر را توجیه می کند. مطمئناً آمریکا پیشرفت چشمگیری در برابر COVID داشته است. موارد 95 درصد از اوج وحشتناک زمستان خود پایین است. مرگ و میر 91 درصد کاهش یافته است.

اما به دلیل واکسیناسیون است. در میان کسانی که نام دلتا را شنیده اند ، بیش از دو سوم (67٪) می گویند که آنها بسیار یا تا حدودی نگران گسترش آن در ایالات متحده هستند ، جایی که هنوز هم می تواند باعث بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شود که در غیر این صورت واکسیناسیون می تواند از آن جلوگیری کند.

با در نظر داشتن این موضوع ، 62 درصد آمریکایی ها در پاسخ به این س askedال که آیا بیماری همه گیر COVID-19 وجود دارد ، نه می گویند [is] در آمریکا “. فقط 21 درصد پاسخ مثبت می دهند.

___________

نظرسنجی یاهو نیوز توسط YouGov با استفاده از یک نمونه نماینده ملی شامل 1،592 بزرگسال آمریکایی که از 22 تا 24 ژوئن 2021 به صورت آنلاین مصاحبه کردند ، انجام شد. این نمونه براساس جنسیت ، سن ، نژاد و تحصیلات بر اساس نظرسنجی جامعه آمریكا توسط آمریكا وزن شد. دفتر سرشماری و همچنین انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 (یا عدم رأی دادن) و وضعیت ثبت نام رای دهندگان. پاسخ دهندگان توسط پنل مشارکت YouGov انتخاب شدند تا نماینده همه بزرگسالان در ایالات متحده باشند. حاشیه خطا 2.7 درصد است.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma