تقریباً همه ویسکانسین به عنوان یک نقطه اتصال COVID طبقه بندی می شود


کمتر از سه هفته قبل از روز انتخابات ، بر اساس یک گزارش دولت داخلی ، وضعیت بحرانی ویسکانسین یک فرکانس نگران کننده از موارد COVID-19 را نشان می دهد.

سند 11 اکتبر از وزارت امنیت داخلی و وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت که بسیاری از 72 شهرستان ویسکانسین به عنوان نقاط دائمی پایدار در نظر گرفته شده اند. این گزارش که از یاهو نیوز دریافت شده است ، کانون های داغ را به عنوان “جوامعی معرفی می کند که پرونده آنها در حال انجام است و ممکن است در معرض خطر محدودیت منابع سلامت باشند.”

منبع: HHS / DHS
منبع: HHS / DHS

بر اساس این گزارش ، سایر ایالت های دارای مناطق دارای مشکل شامل همسایگان ویسکانسین ، مینه سوتا و ایلینوی و همچنین اوکلاهما ، آرکانزاس ، تنسی و کارولینای شمالی هستند.

روز پنجشنبه ، این ایالت با 3،747 مورد جدید ، یک ماه زودتر ، 3 برابر پرونده قبلی خود را شکست. از روز پنجشنبه ، بیش از 1000 نفر در این ایالت بستری شدند ، از جمله 264 نفر در مراقبت های ویژه – هر دو یک رکورد برای همه زمان ها هستند. اکنون تعداد کشته شدگان در این ایالت 1،553 نفر است.

در اوایل این هفته ، مقامات برای مقابله با افزایش بستری ها ، یک بیمارستان صحرایی در نمایشگاه های دولتی افتتاح کردند. جمعه شب ، Wisconsin Badger نمایش بزرگ ده را در مدیسون افتتاح می کند ، اگرچه هواداران اجازه حضور ندارند.

تونی اورس ، فرماندار دموکرات روز پنجشنبه در یک کنفرانس تلفنی گفت: “ما می توانیم از مرگ جلوگیری کنیم” ، افزود: “من نمی دانم چگونه کسی در ویسکانسین می تواند احساس راحتی کند و بگوید ،” چه جهنمی برای من مهم نیست جلوگیری از مرگ این برای من غیر قابل تصور است. “

وزیر امور خارجه منصوب شده در امور بهداشت گفت: “ما باید در حال حاضر همه تلاش خود را بكنیم تا این پخش را متوقف كنیم ، تا جلوی گسترش آن را بگیریم ، اما زمان می برد تا نتیجه این كار را در بستری شدن در بیمارستان ها و توزیع جامعه کاهش دهیم.” خدمات آندره پالم ، كه افزود كه بخش مراقبت های ویژه در برخی از بیمارستان ها بیش از 90 درصد پر است.

تغذیه کوره در ویسکانسین مجموعه ای از پرونده های قضایی است که توسط جمهوری خواهان در ایالت علیه اورس آغاز شده است ، آنها شاهد حکم مناقشات در خانه و دستورات نقابدار و تلاش برای به تعویق انداختن رای شخصی خنثی شده اند.

اورس اخیراً دستوری صادر کرد که ظرفیت بارها ، رستوران ها و مغازه ها را به 25 درصد محدود کند ، اما قاضی روز پنجشنبه این محدودیت را لغو کرد. دو شهر پرجمعیت ، میلواکی و مدیسون ، قوانین خاص خود را معرفی کرده اند.

پرزیدنت ترامپ چهار سال پیش با 23000 رأی ویسکانسین را به دست آورد ، اولین جمهوریخواه پیروز این ایالت در انتخابات ریاست جمهوری سال 1984. میانگین ایالت فعلی جو بایدن را که نامزد حزب دموکرات است با 6 امتیاز برتری نشان می دهد.

ژان وینتر در این داستان سهیم بود.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:


منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes