توزیع عمده لوله پلیکا فشار قوی و لوله pvc برقی در بازارهای اصفهان در مراکز گوناگونی صورت می پذیرد که از جمله این مراکز می توان به موارد ذیل اشاره نمود. دسترسی به مواد اولیه مرغوب و ارزان یکی از دلایل عمده آن محسوب می شود. امروزه کارخانجات و شرکت های زیادی به تولید لوله پلیکا نسوز با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و مکانیزه و مواد اولیه مرغوب در لوله پلیکا پارس ایران پرداخته اند. لوله ی پلیکا که نام اصلی و صنعتی آن pvc است، بدون شک یکی از بهترین محصولاتی است که از مشتقات نفت به دست آمده است و توانسته در بحث لوله ها کمک بسیار زیادی به انسان بکند و می توان گفت با ظهور این لوله ها تحول بزرگی صورت گرفت و جایگزین اصلی بسیاری از لوله های فلزی شد. برای تولید لوله پلیکا از دو فرآیند اصلی استفاده می شود که شامل اکستروژن برای تولید محصولات پیوسته نظیر لوله پی وی سی و قالب گیری برای محصولات مجزا نظیر اتصالات می شوند.

عایق لوله پلیکا از مهمترین مزایای لوله پی وی سی فشار ضعیف، این است که شعلهور نمیشود، در نتیجه، هنگام رسیدن آتش و حرارت به لوله، گاز HCL ساطع میشود و از انفجار لوله هنگام آتشسوزی جلوگیری میشود. کارخانه صنایع پی وی سی کرج، با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیکا ( UPVC ) ، عرضه و فروش محصولات خود را در سطح کشور، خارج از ضوابط نمایندگی و با قیمت کارخانه آغاز نموده است. نمونه برداری پلانکتونی بر روی2 متر و قطر 6 سانتی متر و بطور ستونی انجام گرفت، علاوه بر آن در ایستگاه های با / دریاچه سد توسط لوله پلیکا بطول 25 عمق بیش از 5 متر یک نمونه پلانکتونی نیز از نزدیک به کف تا سطح با فاصله یک متر از همدیگر ( نمونه برداری پلکانی )توسط یک روتنر با حجم 2 لیتر برداشته شد.

جهت بررسی تراکم جمعیتی و تغییرات گونه ای فیتوپلانکتون های سد بوکان، نمونه برداری از ایستگاه های تعیین شده از فروردین ماه 1387 تا اسفند ماه همان سال با تناوب ماهیانه صورت پذیرفت. نمونه زئوپلانکتونی نیز با فیلتر نمودن 30 لیتر از آب جمع آوری شده هر ایستگاه توسط تور پلانکتون گیر با مش 55 میکرون تهیه و در ظروف نمونه برداری ریخته شد. نمونه فیتوپلانکتونی با برداشت یک لیتر آب بطور مستقیم از کل آب جمع آوری شده، تهیه شد. برخی از فروشندگان این محصول با تهیه آن به صورت مستقیم از مراکز تولید و حذف واسطه های فروش باعث کاهش قیمت تمام شده آن برای مشتریان محترم می شوند. این شرکت ها این محصول را از کارخانجات و مراکز تولید معتبر که با استفاده از قطعات و مواد اولیه مرغوب، بهره گیری از دستگاه های مدرن و پیشرفته و دانش کارشناسان مجرب در زمینه تولید این محصول فعالیت می کنند تهیه نموده و در اختیار مشتریان محترم قرار می دهند.

در کل لوله پلیکا در ایران و سایر کشور های جهان مصارف بسیار زیادی دارد کشور های زیادی این محصول را با کیفیت درجه یک تولید کرده و به سایر نقاط جهان صادر می کنند که از جمله آن کشور ها می توان به هلند آلمان سوئیس عربستان و غیره اشاره کرد. بوته توت فرنگی از درجه حرارت بسیار گرم بیزار است! گارانتی اتصالات مشهد یکی از مزیتهای فروشگاه ایرانا است که محصولات خود را با گارانتی استرداد وجه ارائه میکند. انواع لوله استیل که برای ساهتن لوله استیل به کار می روند مانند استیل سری 300، 304،316،310 و 321 ( لوله بدون درز) و لوله استیل درزدار با گرید تجاری 316 و 304 می باشد. جالب است بدانید که کیفیت لوله پلیکا ایرانی به گونه ای می باشد که این محصول را مناسب برای صادرات به کشور های دیگر نیز نموده است. عوامل مختلفی در لیست قیمت لوله خرطومی و لوله پولیکا نسوز در بازار تهران دخیل می باشند که موجب فراز و نشیب در قیمت تمام شده این محصولات می شوند.