[ad_1]

واشنگتن – با بازنگری قابل توجه در دستورالعمل های بازگشایی مدارس ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه اعلام کردند دانش آموزان می توانند 3 فوت در کلاس ها قرار بگیرند.

در بیانیه CDC آمده است: “فاصله فیزیکی حداقل 3 فوت بین دانش آموزان را می توان با خیال راحت در محیط کلاس پذیرفت ، جایی که استفاده از ماسک جهانی است و اقدامات پیشگیری دیگری نیز انجام می شود.”

راهنمای قبلی 6 فوت بین میزها به عنوان مانعی برای بازگشایی مدارس دیده می شد ، زیرا بسیاری از مدارس فضای کافی و کارمندی برای انجام این کار نداشتند و با این وجود همه دانش آموزان به طور همزمان به طور شخصی تحصیل می کنند.

استفاده از ماسک برای رهنمودهای جدید بسیار مهم است. این راهنما برای دانش آموزان دوره ابتدایی که CDC می گوید می توانند در کلاسهای 3 فوتی از هم بنشینند ، “خواه پخش جامعه کم ، متوسط ​​، قابل توجه یا زیاد باشد” بسیار روشن است.

دانش آموزان دبیرستان و دبیرستان نیز می توانند در فاصله 3 فوت بنشینند ، البته در همه موارد اینگونه نیست. CDC گفت: “دانش آموزان دبیرستان و دانش آموزان دبیرستان باید حداقل 6 فوت از هم دور باشند در جوامعی كه اگر همكاری انجام نشود ، انتقال زیاد است.” (Cohorting عملی نگه داشتن افراد در گروههایی است که با هم مخلوط نمی شوند).

از نظر اجتماعی و با موانع محافظتی ، دانش آموزان در یک کلاس هنری در دبیرستان Sinaloa در نواتو ، کالیفرنیا ، در 2 مارس 2021 (Haven Daley / AP) در یک پروژه هنری کار می کنند

از نظر اجتماعی و با موانع محافظتی ، دانش آموزان در 2 مارس در دبیرستان Sinaloa در نواتو ، کالیفرنیا در یک پروژه هنری کار می کنند (Haven Daley / AP)

رئیس جمهور بایدن تجدید مدارس را در اولویت قرار داده است. لایحه جدید امداد ویروس کرونا شامل 122 میلیارد دلار برای مدارس است. وی همچنین به ایالت ها دستور داد معلمان را تا پایان ماه مارس واکسینه کنند. معلمان در برخی کشورها اولویت واکسیناسیون را ندارند.

طرفداران نوسازی مدارس می گویند که این رهنمودها پیشرفت قابل توجه و مطلوبی است. امیلی اوستر ، اقتصاددان از دانشگاه براون که مرتباً می نویسد ، گفت: “این تغییر در دستورالعمل های مبتنی بر واقعیت باعث می شود که مدارس بیشتری برای همه دانش آموزان باز باشد.” “آنها گامی بزرگ برای دستیابی به فرصت برای برگرداندن بی خطر همه دانش آموزان به یادگیری شخصی هستند.”

دکتر لیانا ون ، پیش از این کمیسیونر بهداشت در بالتیمور و استاد فعلی سیاست بهداشت در دانشگاه جورج واشنگتن ، قبلاً نسبت به افتتاح سریع مدارس هشدار داده بود ، به ویژه در جوامعی که ویروس هنوز به سرعت در حال گسترش است. اما وی همچنین تجدید نظر در CDC را ستود.

ون به یاهو نیوز گفت: “هدف باید این باشد كه بچه ها تمام وقت به مدرسه برگردند.” “مگر اینکه مسافت 6 فوت به عنوان یک شرط حذف شود ، برای بسیاری از مدارس امکان پذیر نخواهد بود. به همین دلیل است که تمرکز باید به مواردی که باید جایگزین فاصله شود ، تغییر کند ، مانند آزمایش های اجباری و بهبود در تهویه ، و همچنین واکسیناسیون معلمان.

ون گفت: “اگر آموزش كامل شخصی ضروری است ، باید بفهمیم كه چگونه این كار را با سایر اقدامات انجام می دهیم.”

دختری در حالی که دانش آموزان به مدرسه برمی گردند ، به دلیل اینکه محدودیت های بیماری ویروس کرونا (COVID-19) در 8 مارس 2021 در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا برداشته شد ، به مدرسه غرفه می رود (هانا بایر / رویترز)

دختری در فیلادلفیا در 8 مارس به یک مدرسه غرفه می رود. (هانا بایر / رویترز)

وزارت بهداشت و خدمات اجتماعی در اوایل هفته جاری اعلام کرد که 10 میلیارد دلار برای کمک به مدارس برای انجام آزمایشات جامع تر در نظر گرفته است. این امر باید به مناطق مدارس کمک کند تا شیوع بیماری های جدید را شناسایی کرده و قرنطینه ها را بدون تحمیل موارد عمده ایجاد کنند.

CDC برای حمایت از پرونده خود ، سه مطالعه در روز جمعه منتشر کرد که انتقال کم در مدارس دولتی را نشان می دهد. اتحادیه های معلمان خواستار شواهد بیشتری در مورد ایمنی احتمالی بازگشت به دستورالعمل های شخصی شده بودند. برخی از رهبران اتحادیه جای خود را به تحقیقات قبلی داده اند زیرا به نظر می رسد كه آنها در مناطق روستایی متمرکز شده اند.

مطالعه جدید بدون ابهام به نظر می رسد ، نشان می دهد که مدرسه تا زمانی که ماسک استفاده شود و سایر اقدامات کاهش دهنده رعایت شود ، ایمن است. گرچه این نگرانی معلمان و والدین مردد را برطرف نخواهد کرد ، اما ممکن است از پرونده بازگشت به کلاس پشتیبانی کند.

یک مطالعه که روز جمعه منتشر شد ، انتقال “بسیار کم” در 22 مدرسه در میسوری را نسبت به جوامع اطراف نشان داد. این مطالعه در ماه دسامبر انجام شد ، زمانی که ویروس کرونا به سرعت در سراسر کشور گسترش یافت. در آن زمان ، اختیارات برای مدارس در هر دو استان سن لوئیس و اسپرینگ فیلد ، جایی که مطالعه انجام شد ، در حال اجرا بود.

مطالعه دوم به بررسی تحصیلات در فلوریدا می پردازد ، که محدودیت های کمی در مورد همه گیری دارد. دانشجویان آنجا در ماه آگوست به آموزش شخصی بازگشتند. با این حال ، بازگشایی موفقیت آمیز بود. CDC گفت: “كمتر از 1٪ دانش آموزان ثبت نام شده وابسته به COVID-19” بین اوت و دسامبر بودند.

جولیانا اوروسی ، در مرکز ، دانش آموزان توماس ، چپ و ایتان جیلن را در روز اول مدارس در شهرستان بروارد ، فلوریدا ، بررسی می کند تا به تدریج آموزش الکترونیکی حضوری را در مدرسه ابتدایی Fox Trail در 9 اکتبر 2020 باز کنند در دیوی ، فلوریدا (ویلفردو لی / AP)

جولیانا اوروسی در اولین روز افتتاح تدریجی یک مدرسه در دیوی ، فلوریدا ، در تاریخ 9 اکتبر ، دانش آموزان توماس ، چپ ، و ایتان جیلن را بازرسی می کند (ویلفردو لی / AP)

وقتی ویروس وارد مدارس می شود ، این ویروس معمولاً در “مناطقی بدون نیاز به ماسک” مشاهده می شود. رون دسانتیس ، فرماندار فلوریدا ، مانند نیکوکار سیاسی خود ، دونالد ترامپ ، به طور کلی ماسکی را که به عنوان اقدام بهداشت عمومی استفاده می شود ، کوچک و حتی کوچک می کند. بسیاری دیگر از فرمانداران ماسک ها را به عنوان تخفیف کوچک اما ضروری برای بازسازی مدارس و سایر اقشار جامعه در نظر می گیرند.

مطالعه نهایی ، که در دسامبر و ژانویه بر روی منطقه سالت لیک سیتی متمرکز بود ، نشان داد که “هیچ شیوع مربوط به مدرسه وجود ندارد” در 20 مدرسه ابتدایی ، با شروع چندین مورد. مطالعه یوتا خاطرنشان می کند که در بعضی جاها دانش آموزان کمتر از 6 فوت فاصله دارند. “استفاده زیاد از ماسک دانشجویی” کافی به نظر می رسید.

حقوقدانان اعلامیه روز جمعه را گامی مهم در جهت بازسازی بسیاری از مدارس در بهار امسال با توجه به افتتاحیه ملی در پاییز دانستند. دستورالعمل های جدید می تواند بیشترین تأثیر را در مناطقی داشته باشد که دانش آموزان در محیط ترکیبی به مدرسه می روند ، بعضی روزها وارد آن می شوند و در بعضی دیگر خانه می مانند. اکنون دانش آموزان بیشتری می توانند در همان روز که می توانند نزدیکتر یکدیگر بنشینند در مدرسه حضور داشته باشند.

کارن وایتس ، فعال و مربی به یاهو نیوز گفت: “ما امیدواریم که بسیاری از مناطق از مدل ترکیبی معیوب در بهار امسال به یک مدرسه 5 روزه منتقل شوند و مطمئناً همه مناطق باید برای این کار در پاییز برنامه ریزی کنند.” سفیدها ، که یک دختر در دبستان دارد ، گفت که مسافت 3 فوت “اساساً در اروپا در تمام طول سال یک قاعده است”.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir