[ad_1]

اکنون ، از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، در فصل تعطیلات ، بدترین هجوم موارد جدید COVID-19 در کالیفرنیا مشاهده شده است ، که بیمارستان های ایالتی و تیم های آمبولانس را مجبور به تصمیم گیری در مورد مرگ و زندگی می کنند تا معالجه کنند.

موارد جدید ویروس کرونا ویروس کرونا در هفته اول سال شکسته شد ، فقط در روز دوشنبه بیش از 74000 نفر آزمایش مثبت دادند. این ایالت همچنان به گزارش مقادیر سرسام آور پرداخت و هفته را با 695 مرگ گزارش شده در روز شنبه پایان داد و رکورد جدیدی را در تعداد مرگ های یک روزه در این ایالت ثبت کرد. طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، از ابتدای سال گذشته ، بیش از 2.5 میلیون آزمایش COVID-19 در این ایالت مثبت بوده و نزدیک به 28000 نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.

دکتر سام ترباتی ، فوری ، گفت: “روزهای زیادی بود که هنگام شیفت ، بعد از شیفت ، هنگام ارزیابی سرعت چرخش ، فقط سر خود را می خاریدید و سعی می کردید با همه آنچه در اطراف شما اتفاق می افتد مقابله کنید” یک پزشک و مدیر پزشکی بخش اورژانس روت و هری روم در مرکز پزشکی Cedars-Sinai ، به یاهو نیوز گفت. “بیماران بسیار باورنکردنی بیمار هستند و تعداد آنها بسیار زیاد است.”

شهرستان لس آنجلس از زمان تعطیلات سهم شیر شیوع را داشته است ، به طور متوسط ​​در هر روز حدود 13،500 مورد جدید گزارش می شود و 184 مرگ در روز از COVID-19 در هفته گذشته گزارش می شود. این معادل کسی است که هر هشت دقیقه از COVID-19 می میرد.

اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس روز پنجشنبه گفت که 259 نفر در روز COVID-19 در روز چهارشنبه جان خود را از دست دادند ، بیش از همه قتل های ثبت شده در این شهر در سال 2019. بیش از 11000 نفر ، 40٪ از کل ایالت ، درگذشتند از COVID-19 در شهرستان لس آنجلس. مقامات انتظار دارند که با تعطیل بودن بسیاری از سایت های آزمایشی در تعطیلات سال نو ، این نرخ نگران کننده افزایش یابد.

باربارا فرر ، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس روز دوشنبه در جلسه توجیهی گفت: “ما احتمالاً در ژانویه شرایط بدتری را تجربه خواهیم کرد که در آن با همه گیر همه گیر روبرو شده ایم و تصور این امر دشوار است.” که افزایش تعداد ، تأثیرات موجی را به مهمانی های تعطیلات و بازگشت مسافران نسبت می دهد

روز پنجشنبه ، دفتر فرمانداری کالیفرنیا با توزیع 88 تریلر یخچال دار برای استفاده به عنوان سردخانه های موقت ، به شرایط اضطراری در حال رشد پاسخ داد.

بیمارستان های این ایالت ، به ویژه در جنوب کالیفرنیا ، توسط دکتر نیکول گرونینگن از مرکز پزشکی Cedars Sinai به عنوان “نقطه شکست” توصیف شده است و کارکنان بهداشت هشدار می دهند که ممکن است سیستم مراقبت های بهداشتی در آستانه فروپاشی باشد.

کالیفرنیا گاوین نیوزوم روز دوشنبه در یک جلسه توجیهی ویروس کرونا گفت که 96 درصد از بیمارستان های شهرستان لس آنجلس در آخر هفته به دلیل ازدحام بیش از حد در اتاق های اورژانس ، آمبولانس ها را به سایر مراکز هدایت کردند.

“این آخرین پرش با آمدن اعداد شگفت انگیز بود. آنها جوان هستند ، پیرتر هستند. آنها در کل طیف هستند. “

اسکات بریکنر ، پرستار واحد پزشکی در مرکز پزشکی Cedars Sinai ، با صدای شکسته از احساسات ، گفت: “من هرگز ندیدم که یک سیستم بهداشتی و درمانی به همان میزان که ما بالا برود ، باشد.” “آمدن به کار … حداقل وقتی واقعاً استرس زا باشد که باید انگیزه ذهنی داشته باشید تا برای هر کاری آماده باشید.”

بیش از دو هفته است که ایالت اعلام کرده است که واحدهای مراقبت ویژه به حداکثر ظرفیت رسیده اند. بیمارستان ها اکنون بیشترین شدت شیوع تعطیلات را احساس می کنند ، زیرا تعداد آنها از کریسمس و سال نو شروع به طغیان می کند. فقط در شهرستان لس آنجلس از روز سه شنبه بیش از 7،400 بیمار COVID-19 در بیمارستان بستری شده اند که 21 درصد آنها نیاز به درمان در بخشهای مراقبت ویژه دارند.

در واکنش به وضعیت وخیم ، اورژانس پزشکی اورژانس شهرستان لس آنجلس روز دوشنبه با صدور بخشنامه ای در صورت عدم امکان احیا ، انتقال بیماران به بیمارستان ها را به حالت تعلیق درآورد و به امدادگران دستور داد “از اختیارات موجود خود برای اعلام مرگ بیمار استفاده کنند”. اگر زمینه ای بدون نبض وجود داشته باشد ، به جای انتقال فرد به بیمارستان »برای صرفه جویی در منابع محدود.

کتی چایدستر ، مدیر خدمات فوریت های پزشکی شهرستان لس آنجلس ، روز چهارشنبه به یاهو نیوز گفت که “انتقال این بیماران به بخش اورژانس بی فایده است و تأثیر بیشتری بر بیمارستان ها دارد.”

در یادداشت جداگانه ای در روز دوشنبه ، شهرستان پرسنل اورژانس را به سمت جیره اکسیژن غلیظ هدایت کرد و استفاده از آن را برای بیماران با سطح اشباع اکسیژن زیر 90 درصد در اولویت قرار داد.

چیدستر گفت: “پیراپزشکان پس از ارزیابی کامل ، این تعیین را انجام می دهند که شامل اندازه گیری میزان اشباع اکسیژن خون و بررسی برخی شرایط پزشکی شناخته شده یا مشکوک است.”

تربتی گفت: “ما قبلاً از طریق توزیع مراقبت شروع به تفكر كرده بودیم.” “جلب نظر شهرستان در مورد مدیریت منابع و مناسب بودن مناسب است. هدف در همه گیر و بحران همیشه تلاش برای کمک به هر چه بیشتر افراد است ، اما اکنون حتی برای ما مهمتر است که مطمئن شویم در صورت عدم موفقیت این کار را انجام نمی دهیم. ما هنوز به قهرمانی اعتقاد داریم ، اما در حال حاضر فقط باید اطمینان حاصل کنیم که تلاش های قهرمانانه ای که می توانیم برای یک نفر انجام دهیم به ضرر 10 نفر دیگر نیست. “

هفته گذشته ، حکم اقامت در منزل برای شهرستان لس آنجلس و بقیه کالیفرنیای جنوبی به مدت نامحدود تمدید شد. این شهرستان همچنین برای هر کسی که به خارج از منطقه سفر کند ، یک دوره قرنطینه 10 روزه در نظر گرفته است. مقامات همچنان همان دستورالعمل های عمومی را که ماه ها داده اند تکرار می کنند: ماسک بزنید ، فاصله اجتماعی داشته باشید ، از اجتماعات اجتناب کنید و دستان خود را بشویید.

ترباتی هشدار داد: “اگر این قوانین را زیر پا بگذارند ، عواقبی به دنبال خواهد داشت”. “شش ماه دیگر در آنجا منتظر بمانید ، زمان کافی برای واکسن ها فراهم شود و به راحتی برای بسیاری از افراد قابل دسترسی باشد ، و ما بر این غلبه خواهیم کرد. فقط باید همه آنها را در یک صفحه داشته باشید. “

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir