[ad_1]

واشنگتن “بیل کسیدی” سناتور به متخصصان ارشد بهداشت عمومی که برای بحث در مورد بیماری ویروس کرونا به “کاپیتول هیل” آمده بودند ، گفت: “متاسفم که بسیار ناامید شدم. کسیدی ، یک پزشک پزشکی ، یکی از چندین جمهوریخواه بود که از جنجال جنجالی کمیته بهداشت سنا استفاده کرد تا استدلال کند که ملت بیش از حد با احتیاط برای بازگشایی حرکت می کند ، بیشتر به این دلیل که تمرکز بر اعلام دولت از بایدن است.

کسیدی برای نشان دادن حرف خود ، از یکی از شاهدان ، دکتر روچل والنسکی ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، پرسید که آیا افراد “اگر واکسینه شده اند می توانند به کار خود برگردند و ماسک نمی زنند – اگر قبول کنند که شما نقص ایمنی ندارند؟ “

والنسکی با اشاره به اینکه اکثر آمریکایی ها واکسینه نشده اند ، به این س notال پاسخ نداد. وی گفت: “ما در تلاش هستیم تا دستورالعمل های خود را بررسی کرده و دستورالعمل های خود را به روز کنیم.” CDC هیچ راهنمای جدیدی برای استفاده از ماسک در داخل منزل یا استفاده از ماسک در محل کار صادر نکرده است. همانطور که کسیدی به روشنی فهمید ، این بدان معناست که در حال حاضر می توان به سوال او پاسخ منفی داد. اگر دوباره به کابین خود برگشته اید ، ماسک همچنان روشن است.

کسیدی به والنسکی گفت: “نتیجه این نوع تأخیر وجود دارد” ، در به روزرسانی دستورالعمل های بهداشت عمومی. “مردم آمریکا به طرز باورنکردنی ناامید شده اند.” وی با اشاره به اینکه اخیراً دستورالعمل های استفاده از ماسک در فضای باز را تغییر داده است ، گفت بسیاری از آنچه CDC توصیه می کند “کاملاً خلاف واقع است” وی خواستار بروزرسانی هایی شد که ماهیت انتقال ویروس را بهتر انعکاس دهند و همچنین تأثیر استثنایی واکسن های ویروس کرونا در جلوگیری از گسترش تقریباً کل ویروس ها باشد.

بیل کسیدی

سناتور بیل کسیدی در جلسه کمیته بهداشت سنا در روز سه شنبه. (جیم لو اسکالزو / استخر / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

کسیدی خاطرنشان کرد که در طی همه گیری اچ آی وی / ایدز ، “توصیه ها به نوعی در زندگی واقعی کالیبره می شوند” ، در تلاش برای کاهش خطر به جای تلاش برای ریشه کن کردن آن با هم. مانند سایر محافظه کاران در روزهای اخیر ، کسیدی تعجب کرد که چرا استفاده از ماسک در مکان هایی مانند اتاق اثبات سنا که جلسات دادرسی در آنجا برگزار می شود ، همچنان ادامه دارد ، زیرا اکثر افراد حاضر احتمالاً واکسینه شده اند. یا در فضای باز ، جایی که خطرات انتقال حداقل است.

کسیدی به ظاهر وحشت زده در پایان گفت: “مردم آمریکا صبر ما را با ما از دست داده اند – با شما پسران.” “فقط لطفا از ناامیدی های آنها آگاه باشید.”

دکتر آنتونی فاوسی ، مشاور عالی پزشکی رئیس جمهور بایدن ، شاهد دیگر در جلسه دادرسی بود. او ریشه ویروس کرونا را زیر سوال برد و با سناتور رند پاول کنتاکی که قبلاً با فاوسی درگیر شده بود تبادل آزمایشی دیگری داشت.

با این حال ، این CDC بود که بیشترین انتقاد را از سوی جمهوری خواهان داشت ، که معمولاً بیشتر از ریشه های آن به نتیجه گیری همه گیری علاقه داشتند. آنها گفتند که CDC آنقدر کار نمی کند که به آمریکایی ها نشان دهد که این نتیجه نزدیک است. (CDC درخواستی را برای پاسخ طولانی تر به ادعاهای جمهوری خواهان به یاهو نیوز پس نداد.)

سناتور سوزان کالینز ، R-Maine ، به والنسکی گفت: “من قبلاً بیشترین احترام را برای راهنمایی CDC داشتم.” “من همیشه CDC را استاندارد طلا دانسته ام. دیگر نه. کالینز افزود که “رهنمودهای متناقض و گیج کننده” “اعتماد عمومی را تضعیف می کند.” به ویژه ، وی گزارش های اخیر را مبنی بر تأثیر CDC تحت تأثیر اتحادیه های معلمان در رهنمودهای خود برای گشایش مدارس ذکر می کند.

سناتور سوزان کالینز (R-ME) از رئیس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، دکتر روچل والنسکی ، در جلسه دادرسی سنا ، آموزش ، کار و بازنشستگی برای بحث درباره پاسخ مداوم COVID -19 در پایتخت ایالات متحده س questionال کرد.  در واشنگتن دی سی ، ایالات متحده آمریکا ، 11 مه 2021 (گرگ نش / پول از طریق رویترز)

سناتور سوزان کالینز (R-ME) از رئیس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، دکتر راشل والنسکی ، در جلسه استماع سنا ، بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی برای بحث درباره پاسخ مداوم COVID -19 در پایتخت ایالات متحده سوال کرد. در واشنگتن دی سی ، ایالات متحده آمریکا ، 11 مه 2021 (گرگ نش / پول از طریق رویترز)

کالینز همچنین از CDC انتقاد کرد که تصدیق نمی کند انتقال ویروس کرونا به منبع غیرمجاز تا حدی غیرممکن است. عدم وجود چنین تخفیفی منجر به راهنمایی CDC برای اردوهای تابستانی شده است که به کودکان توصیه می کند در بیشتر مواقع از ماسک استفاده کنند. رهنمودهای مربوط به اردوی تابستانی مورد انتقاد قابل توجهی قرار گرفته و توسط کالینز عنوان شده است که وی یکی از چندین اشتباه اخیری است که آژانس عنوان کرده است.

“چرا مهم است؟” کالینز به والنسکی گفت ، “در توصیه هایی که آمریکایی ها باید از آن پیروی کنند” از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا اعتماد عمومی را به توصیه های شما تضعیف می کند – به توصیه هایی که منطقی است.

در زمان دولت ترامپ ، دموکرات ها از CDC و سایر آژانس های بهداشت عمومی انتقاد کردند که چرا اغلب با مردم ارتباط برقرار نمی کنند. جمهوری خواهان اکنون از همین سازمان ها برای گزارش دادن اطلاعات نادرست انتقاد می کنند. برخی از اپیدمیولوژیست ها و کارشناسان بهداشت عمومی اتفاق نظر دارند که تغییر موضع CDC در مورد پوشاندن ، مسافرت و اجتماعات اجتماعی گیج کننده است و به خوبی از پس مزایای زندگی پس از واکسن بر نمی آید.

ناامیدی و عدم اطمینان این مرحله از همه گیری را نشان می دهد. این احساسات از زمان ورود ویروس کرونا به ایالات متحده در اوایل سال 2020 وجود داشته است. تفاوت در این است که با توقف آشکار ویروس ، حداقل برخی از این اختلالات با هدف عدم تمایل برخی از افراد برای فراتر رفتن از محدودیت های عمومی است. اقدامات. بهداشت

هفته گذشته مقاله ای به چاپ گسترده در اقیانوس اطلس با عنوان “لیبرال هایی که نمی توانند قفل را کنار بگذارند” منتشر شد که کسیدی در تبادل خود با والنسکی از آن نام برد. همچنین مقالاتی در واشنگتن پست و سایر نشریات در مورد افراد واکسینه شده که سرسختانه ماسک می زنند وجود دارد. به گفته برخی از کارشناسان ، رئیس جمهور بایدن به دلیل ادامه استفاده از ماسک در فضای باز وقتی که می تواند در عوض ، وعده زندگی پس از واکسن را تبلیغ کند ، مورد انتقاد قرار گرفته است.

روچل والنسکی ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) ، در جلسه دادرسی سنا ، بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی شهادت داد و در مورد پاسخ کنونی فدرال Covid-19 در 11 مه 2021 در ایالات متحده اظهار نظر کرد.  Capitol در واشنگتن دی سی (جیم لو اسکالزو / استخر / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

روچل والنسکی ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده (CDC) ، در جلسه دادرسی سنا ، بهداشت ، آموزش ، کار و بازنشستگی شهادت داد و در مورد پاسخ کنونی فدرال Covid-19 در 11 مه 2021 در ایالات متحده اظهار نظر کرد. Capitol در واشنگتن دی سی (جیم لو اسکالزو / استخر / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

به نظر می رسد اختلاف نظر اصلی در مورد این است که چه کسی از پیشرفت در همه گیر جلوگیری می کند. دموکرات ها به تغییرپذیری واکسن ها در بین محافظه کاران ، از جمله انجیلی های سفیدپوست اشاره کردند. جمهوری خواهان می گویند سرزنش افراد بسیار محتاط است که حتی پس از واکسیناسیون کامل همچنان ماسک می زنند و اقدامات احتیاطی دیگر را انجام می دهند. با این کار ، آنها استدلال می کنند که واکسیناسیون بلیط زندگی همه گیری نیست که اعلام شده است.

“وقت آن است که شروع به تنظیم صحنه و نقاشی کردن تصویر پاییز کنیم. سناتور ریچارد بور ، نماینده ایالات متحده و بهترین عضو شورای عالی کمیته گفت: “مردم می توانند امسال به تعطیلات بروند و در رستوران غذا بخورند – ترجیحاً در خارج از بانک های کارولینای شمالی”. او استدلال می کند که گفتن به مردم که از سرگیری فعالیت های عادی خود ایمن است می تواند انگیزه قوی برای واکسیناسیون باشد.

اینها فقط س aboutالات مربوط به جنگهای فرهنگی نیست. دفاتر کار بسته باقی مانده و نرخ اجاره ماه گذشته به دنبال سودهای کلان در زمستان و اوایل بهار به شدت کند شد. در حالی که دلایل این تأخیر پیچیده است ، برخی معتقدند تا زمانی كه كشور در محاصره جزئی باقی بماند ، نه اقتصاد و نه جامعه مدنی نمی توانند به حالت عادی برگردند.

سناتور کریس مورفی ، D-Conn. ، سعی کرد از والنسکی و دیگر مقامات بهداشت عمومی در دولت بایدن دفاع کند ، و روش آنها را به عنوان واکنش به دولت قبلی ریاست جمهوری تعریف کرد.

پرزیدنت ترامپ “به معنای واقعی کلمه این ویروس را جبران کرد” ، مورفی سرزنش می کند و “تاریخ را بارها و بارها ساده می کند” ، معروف به این که ویروس از بین خواهد رفت. با توجه به اینکه این موضوع چقدر مضر به اثبات رسیده است ، مورفی گفت که از داشتن مقامات بهداشت عمومی خوشحال است که “بعضی اوقات می توان از روی احتیاط اشتباه کرد.”

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir