[ad_1]

واشنگتن – مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، در جریان توجیهی توسط تیم پاسخ ویروس کرونا در کاخ سفید ، کودکان حاضر در این تابستان در این اردوگاه باید ماسک بزنند.

“اگر شما در یک زمین فوتبال پنج تا ده ساله هستید ، همه در مقابل یک توپ فوتبال یکسان هستند ، ما سعی می کنیم اطمینان حاصل کنیم که تنفس بسیار سنگینی در اطراف یک توپ فوتبال وجود ندارد که همزمان پنج کودک در اطراف آن هستند ، “او گفت. آقای والنسكی از این رهنمودها دفاع كرد ، كه به گفته منتقدان بسیار محدود كننده هستند و منعكس كننده تحقیقات قانع كننده ای نیستند كه نشان می دهد ویروس كرونا به طور م effectivelyثرتر در محیط داخلی از فضای خارج گسترش می یابد و در بیشتر موارد کودکان را آلوده نمی كند.

با کاهش ویروس کرونا در سراسر کشور. س isال این است که با توجه به اینکه روزانه هزاران عفونت جدید هنوز گزارش می شود ، دقیقاً چه تعداد اردوگاه باید محتاط باشند.

رهبری جدید CDC در حالی وجود دارد که بحث بیشتر درباره زمان ایمن برداشتن ماسک ها وجود دارد. هفته گذشته ، CDC گفت که افراد در بیشتر شرایط واکسینه می شوند ، اگرچه برخی اظهار داشتند که دستورالعمل های جدیدی وجود دارد.

به نظر می رسد دکتر والنسکی پیشنهاد می کند “گروه های كوچك” كودكان واكسینه نشده ای كه به “فعالیتهای پراكنده در فضای باز” مشغول هستند ، مجبور به ماسك زدن نیستند. و نه نوجوانان واکسینه شده. در صورت تأیید این گروه سنی توسط سازمان غذا و دارو ، کودکان بین 12 تا 15 سال به زودی واکسن Pfizer را دریافت می کنند.

گروهی از کودکان خردسال با یک مشاور از اردوی تابستانی در مسیری در جنگل قدم می زنند.  (توماس بارویک / گتی ایماژ)

گروهی از کودکان خردسال با یک مشاور از اردوی تابستانی در مسیری در جنگل قدم می زنند. (توماس بارویک / گتی ایماژ)

، یک متخصص اطفال در بیمارستان کودکان سیاتل ، به یاهو نیوز گفت که رهنمودهای اردوگاه “دلگیر و غیرضروری” بودند. او امیدوار است CDC ممیزی را صادر کند.

در حال حاضر ، وی اصرار دارد که ماسکها روشن بمانند: “همه افراد در اردوگاه باید همیشه ماسک بزنند.” قوانین پیشنهادی مخصوصاً برای مسافران روزانه که بین اردوگاه و خانه رفت و برگشت می کنند بسیار سختگیرانه است و بنابراین احتمالاً با افراد بیشتری نسبت به شب در تماس خواهند بود. برای آنها ، دستورالعملهای استفاده از ماسکها در همه شرایط به غیر از غذا خوردن و شنا ، و همچنین برای همه کمپرهای بالای دو سال و همچنین مشاوران و سایر کارمندان اعمال می شود. حتی کودکانی که در یک گروه یا همان اردوگاه هستند و در کنار هم می مانند باید ماسک بزنند.

مديريت CDC همچنين مي گويد كه كودكان در اردوهاي روزانه در يك گروه مشابه بايد در هر زمان سه فوت دور باشند. این فاصله هنگام مخلوط کردن گروه ها و همچنین هنگام تغذیه کودکان به شش فوت افزایش می یابد.

کودکان در اردوگاه های شبانه نباید ماسک بزنند یا از نظر جسمی از تخت خود دور باشند ، اما به آنها دستور داده می شود “با سایر اردوگران و کارمندان در تماس نزدیک مخلوط نشوند.” اگر آنها با گروه های دیگر مخلوط شوند ، باید مانند همکاران اردوی روزانه خود ماسک بزنند و فاصله اجتماعی داشته باشند.

همچنین به اردوگاه ها دستور داده شده است که از ملافه های مخصوص کودکان کوچکتر استفاده کنند ، اگرچه CDC اخیراً گفته است که بهار سال گذشته تمرکز روی تمیز کردن سطح بود ، زیرا ویروس کرونا تقریباً از طریق هوا پخش می شود.

دکتر والنسکی روز چهارشنبه گفت که محدودیت در اردوگاه ها لازم است. وی گفت: “ما در واقع می خواهیم چه كار کنیم تا اطمینان حاصل شود كه همه این بچه ها می توانند تجربه خوبی در اردوگاه داشته باشند – و بدون شیوع اردوگاه ها را باز نگه داریم.”

گتی ایماژ

گتی ایماژ

دکتر کریستاکیس می گوید: “این قوانین” غیر ضروری هذیان آمیز است “. وی درباره کودکانی که در بسیاری از مناطق کشور محدودیت های دیگری داشتند ، گفت: “خدای من ، آنها پانزده ماه منتظر مانده اند.” “آنها بسیار فدا کردند.”

کودکان 21٪ از مرگ ویروس کرونا را تشکیل می دهند.

“ما می دانیم که خطر ابتلا به عفونت در فضای باز بسیار کم است. ما می دانیم که خطرات بیماری جدی یا حتی ناپدید شدن کودکان اندک است. ”

دکتر گورلیک رهنمودهای CDC را “بی معنی” خواند. دکتر کریستاکیس گفت که آنها “گاو نر” هستند. و حتی دکتر آنتونی فاوسی ، مشاور رئیس جمهور بایدن در مورد بیماری همه گیر ، این دستورالعمل ها “کمی سخت” بود ، و پیش بینی می کرد که می توانند تجدید نظر شوند.

مقامات بهداشت عمومی ممکن است در تابستان گذشته در یک کمپ تابستانی در جورجیا شیوع داشته باشند. بعداً در تابستان. آنها این کار را با نیاز به استتار و نقشه برداری مشترک انجام دادند – اساساً بسیاری از همان دستورالعمل هایی است که CDC اکنون برای اردوگاه های سراسر کشور توصیه می کند.

در همان زمان ، دانشمندان می دانند که انتشار ویروس کرونا در فضای باز بسیار نادر است. وی گفت: “کسی که فکر می کند کودکان باید در کمپ تابستانی از ماسک خارج استفاده کنند ، اشتباه می کند.” وینای پراساد ، دکتر سرطان در دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو ، “آنها اطلاعات موثقی برای حمایت از این ادعا ندارند و این یکی دیگر از موارد نقض کودکان برای جلب رضایت بزرگسالان است.”

گتی ایماژ

گتی ایماژ

برخی از محافظه کاران می گویند که دولت بایدن در مورد رفع محدودیت های همه گیری عمل کرده است. به گفته آنها ، این احتیاط کمتر از سیاست با علم ارتباط دارد. هفته گذشته ، تاكر كارلسون ، متخصص فاكس نیوز ، به شدت درخواست های پوشاندن كودكان را انتقاد كرد ،

حفظ محدودیت ها ، به دلیل واکسینه شدن نسبت فزاینده ای از جمعیت آمریکا ، ممکن است برخی از افراد غیر واکسینه شده به این نتیجه برسند که واکسن زدن ارزش تلاش ندارد.

دکتر کریستاکیس خواب را “آخرین فرصت از دست رفته” برای تأمین عرف کودکان می داند. وی موفقیت انجمن ملی بسکتبال را الگویی برای اردوگاه های خواب عنوان کرد.

دکتر کریستاکیس به یاهو نیوز گفت: “من بسیار ناامید شده ام.” هیچ چیز در سال گذشته آموخته ایم. “[ad_2]

منبع: fizik-news.ir