[ad_1]

آتلانتا ، جورجیا – جولیان کاسترو ، وزیر سابق مجلس دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، این هفته مبارزات انتخاباتی علیه نامزد سنای گرجستان ، روحانی رافائل وارنوک را آغاز کرده است ، زیرا دموکرات ها به دنبال پیروزی در دو مرحله دوم نهایی در ماه آینده هستند.

کاسترو به جمع کوچکی از برگزارکنندگان محلی که روز سه شنبه در ایست لیک پارک در آتلانتا ، جورجیا جمع شدند ، گفت: “اگر میچ مک کانل دوباره کلیدهای سنا را بدست آورد ، دیگر مشکلی برای مردم جورجیا رخ نخواهد داد.”

“هیچ چیز در زمان نیاز ما پایان نخواهد یافت ، زمانی که مردم مجبورند تجارت کوچک خود را بازسازی کنند ، وقتی که مردم مجبور به بازگشت به کار خود شوند ، [and] وقتی باید این واکسن را پخش کنیم تا بتوانیم بر این بیماری همه گیر غلبه کنیم. “

کاسترو که مادربزرگش از مکزیک به ایالات متحده آمده است ، از مشهورترین سیاستمداران لاتین در این کشور است. براساس تجزیه و تحلیل ، مشارکت مردم لاتین در انتخابات ماه گذشته که در آن جو بایدن رئیس جمهور منتخب به عنوان اولین دموکرات پیروز این ایالت از سال 1992 به بعد ، 72 درصد در گرجستان افزایش یافت.

جولیان کاسترو ، وزیر اسبق مسکن و شهرسازی ، در یک رویداد مبارزاتی با رافائل وارنوک ، نامزد سنای دموکرات ایالات متحده ، در 8 دسامبر سال 2020 ، در آتلانتا ، جورجیا صحبت کرد.  (عکس: الیاس نوولاژ / گتی ایماژ)
جولیان کاسترو ، وزیر اسبق مسکن و شهرسازی ، در یک رویداد مبارزاتی با رافائل وارنوک ، نامزد سنای دموکرات ایالات متحده ، در 8 دسامبر سال 2020 ، در آتلانتا ، جورجیا صحبت کرد. (عکس: الیاس نوولاژ / گتی ایماژ)

پیش از دور دوم انتخابات 5 ژانویه ، هر دو حزب سیاسی از جمعیت لاتین گرجستان خواستگاری می کردند. طبق اطلاعات انجمن آمریکای لاتین ، تقریباً از هر ده نفر یک نفر در جورجیا آمریکای لاتین هستند.

وارنوک ، به نوبه خود ، گفت که مبارزات انتخاباتی وی “موقعیت خوبی” برای پیروزی در ژانویه دارد.

وارنوک روز سه شنبه گفت: “ما در این ایالت از موقعیت خوبی برخوردار هستیم تا تاریخ سازی کنیم ، اما مهمتر از همه تغییر زندگی خانواده های کارگر است.” “[Once in the Senate]من برای نمایندگی از مردم گرجستان و منافع و نگرانی های آنها در آنجا هستم. “

در شکل فعلی ، جمهوری خواهان 50 کرسی در سنا دارند ، در حالی که دموکرات ها 48 کرسی را در اختیار دارند. اگر وارنوک و جان اوسوف ، دیگر دموکرات در رقابت ، هر دو پیروز شوند ، دموکرات ها در ژانویه کنترل مجلس را به دست می گیرند زیرا رئیس جمهور منتخب کمالا هریس می تواند رأی دهد. با تمام صداهایی که برابری را نقض می کنند

اما در صورت از دست دادن هر یک از نامزدها ، جمهوری خواهان اکثریت خود را در مجلس سنا حفظ خواهند کرد – و توانایی آنها در جلوگیری از تبدیل قانون پیش رو به قانون است.

داده های نظرسنجی های قبلی در گرجستان در ماه نوامبر نشان می دهد که بایدن بیش از 25 درصد آرا Latin لاتین را نسبت به ترامپ به دست آورد. با این وجود ، رئیس جمهور مستعفی با جذب بیشتر آمریکای لاتین به دکتر عمومی اعتبار دارد ، روندی که دو جمهوری خواه سعی کردند در دور دوم ژانویه ، یعنی دیوید پردو و کلی لوفلر ، آن را ایجاد کنند.

رافائل وارنوک و جولیان کاسترو ، نامزد نامزد دموکرات های دموکرات ، وزیر اسبق مسکن و شهرسازی ، در 8 دسامبر سال 2020 در آتلانتا ، جورجیا با برگزارکنندگان مبارزات لاتینکس ژست گرفتند.  (عکس: الیاس نوولاژ / گتی ایماژ)
رافائل وارنوک و جولیان کاسترو ، نامزد سابق دموکرات های دموکرات ، وزیر سابق مسکن و شهرسازی ، در 8 دسامبر سال 2020 در آتلانتا ، جورجیا با برگزارکنندگان مبارزات لاتینکس ژست گرفتند. (عکس: الیاس نوولاژ / گتی ایماژ)

اگرچه دولت جمهوری چین در سالهای اخیر به جوامع اسپانیایی حمله کرده است ، اما هزاران سال آمریکای لاتین تمایل زیادی به گرایش به دموکراتها دارند. کاسترو گفت که او به لاتین های جوان که سازماندهی رای دهندگان برای بایدن هستند “افتخار” می کند ، اما گفت کار آنها تمام نشده است.

کاسترو گفت: “مردم همیشه به شما خواهند گفت که شما آینده هستید ، اما شما فقط آینده نیستید.” “شما حاضر هستید.”

“جوانان بیشترین سهم را در این انتخابات دارند ، زیرا تصمیماتی که در واشنگتن در مورد تغییرات آب و هوایی ، برابری ، شغل و فرصت های بسیاری از امور گرفته می شود ، باید با عواقب طولانی مدت زندگی کنند. زمان ، “او اضافه کرد.

وارنوک در ادامه در مورد برنامه های خود برای نمایندگی گرجی ها در مجلس سنا صحبت کرد و همچنین انگشت خود را به سمت لوفلر ، حریف جمهوری خواه خود زد.

وارنوک گفت: “من كاملاً می دانم كه هنگام رفتن به مجلس سنا چه کسانی را باید نمایندگی كنم.” “[It’s] مردم در جورجیا کلی لفلر گفت که او 100٪ با ترامپ همراه است. و وقتی به این نکته اشاره کردم ، اگرچه بدیهی است که از آن پشتیبانی نمی کنم ، من واقعاً آنقدر تز سیاسی انجام ندادم که بتوانم درباره اصل معنای نمایندگی مردم صحبت کنم. “

رافائل وارنوک ، نامزد سنای دموکرات ، در مبارزات انتخاباتی با جولیان کاسترو ، وزیر سابق مسکن و شهرسازی ، در 8 دسامبر سال 2020 در آتلانتا ، جورجیا صحبت کرد.  (عکس: الیاس نوولاژ / گتی ایماژ)
رافائل وارنوک نامزد سنای دموکرات در مبارزات انتخاباتی با جولیان کاسترو ، وزیر اسبق مسکن و شهرسازی در 8 دسامبر سال 2020 در آتلانتا ، جورجیا صحبت کرد. (عکس: الیاس نوولاژ / گتی ایماژ)

در صورت انتخاب ، وارنوک اولین سناتور جورجیا خواهد شد و به یاهو نیوز گفت که تنوع بیشتر در کنگره منجر به نتایج سیاسی بهتر برای همه می شود.

وارنوک به یاهو نیوز گفت: “بدون شک نمایندگی مهم است.” “وقتی تنوع را روی میز می آوریم ، فکر می کنم ما در حال ایجاد سیاست عمومی بهتری هستیم ، اما در صورت عدم حضور هیچ کدام از این اتفاقات نمی افتد. و بنابراین من قصد دارم از همه مردم جورجیا نماینده باشم. “

در زیر تاریخ های کلیدی ذکر شده است که گرجی ها باید قبل از دور دوم انتخابات مجلس سنا در 5 ژانویه 2021 به خاطر بسپارند:

گرافیک: اخبار یاهو
گرافیک: اخبار یاهو

(تصویر عکس روی جلد: اخبار یاهو ؛ عکس ها: الیاس نوولاژ / گتی ایماژ ، سارا سیلبیگر / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir