[ad_1]

رئیس جمهور ترامپ پس از بهبودی خود از COVID-19 و ایجاد مبارزات انتخاباتی مجدد ، هفته گذشته تصمیم سرنوشت سازی را برای بازگشت به برگزاری تجمع های گسترده علیرغم هشدارهای مقامات بهداشتی در مورد آن در طی یک بیماری همه گیر گرفت.

هزاران نفر از هواداران وی در فلوریدا ، پنسیلوانیا ، ویسکانسین ، جورجیا ، نوادا و آریزونا از همان زمان به فرودگاه های منطقه ای که بیشتر در خارج از کشور تجمع در فضای باز برگزار می شود ، هجوم آورده و با روی صحنه آمدن ترامپ در حالی که “خدا به آمریکا برکت دهد” به تشویق پرداختند. گرین وود بازی می کند.

گروه سرود این سرود برجسته و کلیشه ای ، که جایگزین “پرچم ستاره ای” حوادث ترامپ شد ، به شما کمک می کند تا توضیح دهید که چرا رئیس جمهور با اصرار خود مبنی بر رفع محدودیت های ویروس کرونا توسط آمریکا ، ادامه داد: “و من به آمریکایی بودنم افتخار می کنم ، جایی که حداقل من می دانم که آزادم. “

همانطور که ترامپ در کارزار انتخاباتی روز دوشنبه برای کارمندان خود توضیح داد ، مفهوم وی از آزادی به معنای حق نادیده گرفتن قوانینی است که برای منافع عمومی طراحی شده است.

“مردم از COVID خسته شده اند. من این تجمعات عظیم را دارم. مردم می گویند ، “هر چیزی. فقط ما را تنها بگذار. آنها از آن خسته شده اند. وی درباره دکتر برجسته بیماری عفونی کشور ، دکتر آنتونی فاوسی گفت: “مردم از گوش دادن به فاوسی و همه این احمق ها خسته شده اند.”

در طی یک تجمع گسترده در انتهای هفته در نوادا ، ترامپ ، که پس از آزادی از مرکز پزشکی والتر رید ابراز عقیده کرد که “در برابر این بیماری” مصونیت دارد ، که برای نزدیک به 220،000 آمریکایی کشنده بود ، ناامیدی طرفداران خود را خلاصه کرد. اما از همه آمریکایی هایی که تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته اند.

وی به جمع گفت: “زندگی عادی ، این تنها چیزی است که ما می خواهیم ، ما یک زندگی عادی می خواهیم.” “ما می خواهیم همان جایی باشیم که هفت ماه پیش بودیم.”

CARSON CITY، NV - 18 اکتبر: رئیس جمهور دونالد ترامپ در یک راهپیمایی پیش از انتخابات در 18 اکتبر 2020 در کارسون سیتی ، نوادا سخنرانی کرد.  در حالی که 16 روز به انتخابات نوامبر مانده بود ، پرزیدنت ترامپ با ادامه مبارزات علیه جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، با بسیاری از وقایع روزانه به مبارزات انتخاباتی بازگشت.  (عکس از استفان لام / گتی ایماژ)
رئیس جمهور ترامپ روز یکشنبه در راهپیمایی در کارسون سیتی ، نوادا. (استفان لام / گتی ایماژ)

اما ترامپ با بازگشت به تجمعات گسترده از نوستالژی فراتر رفت. وی در حال آزمایش نظریه ای است که توسط بسیاری از جمهوری خواهان منتشر شده است مبنی بر اینکه کارشناسان درمورد سهولت انتشار ویروس کرونا و اینکه آیا بیش از 8 میلیون مورد COVID-19 آمریکایی اصلاح رفتار ما و آسیب رساندن به اقتصاد را توجیه می کنند ، اشتباه می کنند.

“آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم. درمان نمی تواند از خود مشکل بدتر باشد. نمی تواند درمان نمی تواند بدتر باشد. “دوشنبه گذشته ترامپ در راهپیمایی در فلوریدا گفت.

همانطور که خود رئیس جمهور اظهار داشت ، مدتهاست که شک و تردید وی در مورد مشاوره کارشناسان در مورد کارگروه ویروس کرونا دیده شده است. سرانجام ، ترامپ در ماه آگوست به برگزاری تجمعات مهم انتخاباتی بازگشت ، که هشدارهای متخصصانی مانند فاوسی را برای دور ماندن حداقل 6 فوت از دیگران و پوشیدن بالشتک های صورت برای جلوگیری از انتشار ویروس نادیده گرفت.

در زمانی که رئیس جمهور در 26 سپتامبر میزبان یک گردهمایی بزرگ در کاخ سفید بود تا نامزد امی کانی بارت را به دادگاه عالی اعلام کند ، به نظر می رسید تعداد کمی از افراد در محافل داخلی وی بیش از حد درباره نتیجه گیری COVID-19 نگران بودند. همین حرف را نمی توان در مورد فاوسی گفت که با وحشت مهمانی گل رز باغ را تماشا می کرد.

فوزي روز يكشنبه در مصاحبه با 60 دقيقه گفت: “من نگران اين بودم كه بيمار شود كه بيمار شود وقتي او را در شرايط كاملاً ناامن از ازدحام ، بدون جدايي بين مردم و تقريبا هيچ كسي كه ماسك پوشيده است ، بيمار شود.” “وقتی این را در تلویزیون دیدم ، گفتم:” خدای من. هیچ چیز خوبی نمی تواند حاصل شود ، این باید یک مشکل باشد. و البته ، بعداً معلوم شد كه این یك رویداد فوق العاده توده ای است. “

دکتر اسکات اطلس ، رادیولوژیست و بدون تجربه در اپیدمیولوژی ، فاوسی به عنوان یک چهره عمومی در گروه ویژه ویروس کرونا جایگزین شد. روز شنبه ، اطلس با انتشار نظر خود در مورد آنچه که برای جلوگیری از COVID-19 مفید است ، خبرساز شد. “آیا ماسک ها کار می کنند؟” نه ، “او در بیانیه ای نوشت كه توییتر ، طبقه بندی آن را به عنوان اطلاعات غلط ، از سیستم عامل حذف شده است ، اقدامی كه توسط دکتر دبورا بیركس ، هماهنگ كننده گروه ویژه ای كه گزارش شد با مایك پنس معاون رئیس جمهور بر سر نقش اطلس درگیر شد ، مورد استقبال قرار گرفت. .

دورام ، نوکیا - 18 اکتبر: حامیان در حالی که جو بایدن نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات در جریان تظاهرات پیش از تبلیغات در دبیرستان ریورساید در 18 اکتبر 2020 در دورهام ، کارولینای شمالی صحبت می کند ، در اتومبیل های خود گوش می دهند.  مبارزات بایدن روز یکشنبه در زمینه های تمام وقت که رئیس جمهور دونالد ترامپ در سال 2016 برنده شد (عکس: درو آنگرر / گتی ایماژ)
طرفداران در حالی که جو بایدن کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در یک مبارزات انتخاباتی در دورهام ، کارولینای شمالی صحبت می کرد ، در اتومبیل هایشان گوش می دادند. (درو آندگر / گتی ایماژ)

در حالی که اکثر شرکت کنندگان در یک راهپیمایی ترامپ – یا اعتراضات بیش از حد شایع – به COVID-19 آلوده نمی شوند ، برخی از آنها اینگونه هستند. به عنوان مثال ، در مینه سوتا ، مقامات بهداشت عمومی 23 مورد بیماری را در دو راهپیمایی رئیس جمهور که در ماه سپتامبر برگزار شد ، ردیابی کردند.

جو بایدن با استناد به خطرات بهداشتی اجتماعات بزرگ ، به جای برگزاری رویدادهای رانندگی در جایی که مردم در اتومبیل می مانند و درخواست حمایت می کنند ، تا حد زیادی تجمع های شلوغ مردم را رها کرده است. بایدن در یكی از ایستگاه های روز یكشنبه در دورهام ، كارولینای شمالی ، گفت ترامپ در مورد بیماری همه گیر به مردم آمریکا دروغ می گوید.

بایدن گفت: “شب دیگر ، ترامپ در یکی از راهپیمایی های خود گفت:” ما گوشه را چرخاندیم “. “همانطور که پدربزرگم می گفت ، این مرد اگر فکر کند ما آن گوشه هستیم از گوشه خارج شده است.” دور گوشه بچرخید؟ اوضاع بدتر می شود. او همچنان در مورد شرایط به ما دروغ می گوید. “

اگرچه به افرادی که در راهپیمایی های ترامپ حضور دارند ، روکش پیشنهاد می شود ، اما بیشتر – به استثنای افرادی که برای ایستادن پشت تریبون رئیس جمهور و مقابل دوربین های تلویزیونی انتخاب شده اند – از آنها استفاده نمی شود. هنگامی که سرود 1984 گرین وود شروع به پخش کرد ، بسیاری از مردم از ورود قریب الوقوع ترامپ و آزادی خود برای حضور در این راهپیمایی بدون استفاده از ماسک استقبال کردند.

اما بسیاری از رای دهندگان بایدن چیز دیگری را می بینند. برای آنها ، تماشای تجمعات دسته جمعی در طی یک بیماری همه گیر کشنده ، هم خطر بیهوده ای از طرف شرکت کنندگان است و هم تهدیدی برای سلامت جامعه است.

گرینوود در مصاحبه ای با Military.com گفت که “خدا به ایالات متحده برکت دهد” به عنوان “سلام مناسب به ارتش و کار آن” از “تمایل به انسجام بیشتر کشور”.

با آواز خواندن در آزادی ، این آواز به طور طبیعی تسلیم مبارزات انتخاباتی رئیس جمهوری می شود که خود را ناقض هنجارها و سنت های سیاسی معرفی می کند. اما در طی همه گیری ، که ترامپ غالباً آن را “جنگ با دشمن نامرئی” توصیف می کند ، حدود آزادی شخصی مورد آزمایش قرار گرفت.

همانطور که مایکل توماسکی روز یکشنبه در بخش نظرات نیویورک تایمز نوشت ، فیلسوف قرن نوزدهم جان استوارت میل آزادی را چنین توصیف کرد: “هر کاری که ما می خواهیم انجام دهیم ، منوط به عواقبی که ممکن است بدون مانع از عواقب ما باشد.” برادران ، تا زمانی که آنچه ما انجام می دهیم هیچ آسیبی به آنها نمی رساند ، حتی اگر آنها فکر کنند رفتار ما احمقانه ، منحرف یا اشتباه است. “

اگرچه بعید است که رای دهندگان قبل از 3 نوامبر “برای آزادی” را بخوانند ، اما نحوه برداشت آنها از موضع میل یا گرین وود در مورد این مسئله ، ممکن است نتایج انتخابات ریاست جمهوری را در نظر بگیرد.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir