زیرا آقایان بیشتر در معرض آفتاب مستقیم، سرما و گرما و آلودگی هستند. در آقایان ریسک مبتلا شدن به بیماریهای پوستی نسبت به خانمها بیشتر میباشد. از این رو، نیاز آقایان به یک کرم ضد آفتاب عالی بیشتر از خانمها است. سلام، وقت شما بخیر ، با توجه به مشکلات پوستی شما ، تنها یک محصول همه نیازهای شما رو پاسخ نمی دهد ، لذا پیشنهاد می شود در جهت شستن پوست خود از شوینده مناسب و جهت مرطوب کردن و روشن کردن پوست خود از محصولات ویتامین سی و ضد لک و روشن کننده استفاده شود. چرا در پوستهای چرب فلوئید ضد لک مناسب تر از کرم ضدلک است؟

ازاینرو، باید از پوست در مقابل نور خورشید به خوبی محافظت کرد و لازم است که یک ضد آفتاب مناسب برای پوست تهیه کرد. طراحی ضد آفتاب برای پوست کودکان باید به گونهای باشد که حاوی ترکیبات منحصر به فرد و متناسب با پوست حساس آنها باشد. کودکان نیز دارای پوست حساسی هستند که نیاز به مراقبت بالایی دارد. برای کودکان باید ضد آفتابی انتخاب شود که از آسیبهای نور خورشید جلوگیری به عمل آورده و دارای کارایی بالایی باشد. از ویژگیهای دیگر این محصول میتوان به مرطوبکنندگی، مقاومت در برابر نور و تعریق و حفاظت کامل در تمام طول موجهای پرتو ماوراء بنفش اشاره کرد.

اگر میخواهید یک کرم ضد آفتاب خوب مردانه خریداری کنید، این مدل از آردن گزینه خوبی برای خرید است. چند کرم ضد لک ایرانی به شما معرفی کنیم. محصولات روشن کننده پوست با کاهش ملانین پوست، که نوعی رنگدانه پوستی می باشد کار می کنند.که بیشتر توسط افرادی که دارای مشکلات پوستی از جمله لک های پیری و یا لکه های آکنه یا تغییر رنگ مربوط به مشکلات هورمون ها را دارا می باشند، مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل با همکاری برند کرهای استوری درم، نمایندگی محصولات پوستی این برند در ایران را در اختیار دارد.

اما هشدار میدهیم این محصولات برای روشن کردن پوستی که به طور ژنتیکی تیره است به هیچ وجه کاربردی ندارد. چون این اشعه کلاژنهای پوست را از بین میبرد و رادیکالهای آزاد میسازد و از مهمتر روی پوست چروک و کک مک به وجود میآورد. لک ممکن است بر اثر عواملی چون قرار گرفتن مستقیم و طولانی مدت در زیر نور آفتاب، تغییرات هورمونی در بدن که شامل کیست تخمدان و مشکلات کلیوی پیش می آید، همینطور مصرف داروهای خاص مثل ضدبارداری و ضدسرطان و افزایش سن و غیره نیز از علت های بروز لک در پوست می باشند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم ضد لک ریچموند دیجی کالا لطفا به بازدید از وب سایت ما.