[ad_1]

دادستان کل تگزاس ، کن پاکستون ، سال گذشته از دولت ترامپ خواست که میلیون ها دلار کمک هزینه COVID-19 را برای شهرستان هریس ، که شامل هوستون نیز است ، لغو کند ، زیرا بودجه برای گسترش رای گیری از طریق پست در انتخابات 2020 اختصاص یافته بود.

طبق گزارش Houston Chronicle ، پاكستون در تاریخ 21 مه نامه ای به استیو مانوچین وزیر خزانه داری نوشت و ادعا كرد كه استفاده از پول فدرال برای افزایش رای گیری از طریق پست در طی شیوع ویروس كرونا ، قانون ایالت را نقض می كند. وجود نامه دریافت شده توسط شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن روز سه شنبه اعلام شد.

“ما می خواهیم این اداره با توجه به قصد اعلام شده شهرستان برای استفاده از بودجه فدرال بر خلاف قانون ایالت ، احتراماً به منظور اعطای بودجه از طریق قانون مراقبت شهرستان هریس در نظر بگیرد و تا آنجا كه ممكن است ، بازپرداخت هرگونه مبالغی را كه به طور نامناسب صرف تلاش ها شده است ، جبران كند. پاكستون در نامه نوشت: “بدون حفاظت کافی در برابر سو mis استفاده از آرا پستی ، وزارت ممکن است در موقعیتی قرار گیرد که سهواً انتخابات را تسهیل کند.”

بحث پكستون مانوچین را لرزاند. شهرستان هریس ، یکی از چهار شهرستان بسیار تگزاسی در شهر تگزاس که جو بایدن رئیس جمهور ترامپ را در سال 2020 شکست داد ، از بودجه Care Care برای چاپ میلیون ها برگ رای گیری از طریق نامه استفاده می کند تا به ساکنان اجازه دهد از رای شخصی خودداری کنند. در پایان ، ترامپ شهرستان هریس را که شامل هوستون نیز هست ، با بیش از 200000 رأی از دست داد ، اگرچه وی با کسب 631،221 رأی این ایالت را به دست آورد تا 38 رأی انتخاباتی خود را بدست آورد.

پاکستون ، که ادعای وی از طرف تگزاس برای لغو نتایج انتخابات در چهار ایالت در میدان جنگ در اوایل ماه جاری توسط دادگاه عالی ایالات متحده رد شد ، در پرونده قبلی در دادگاه عالی پیروز شد که در آن دموکرات ها سعی در رفع محدودیت ها داشتند برای رای گیری از طریق پست در ایالتی با توجه به همه گیری. دادگاه عالی درخواست دموکرات ها را برای اجازه دادن به پست رای گیری برای همه رای دهندگان ثبت شده در این ایالت رد کرد.

کن پاکتون
دادستان کل تگزاس کن پاکستون. (جوشوا رابرتز / رویترز)

ترامپ مدت هاست که تلاش می کند رای پستی را بی اعتبار کند ، اگرچه هیچ مدرکی در مورد ادعاهای وی مبنی بر اینکه این امر با تقلب همراه است ، وجود ندارد. تا حدی در نتیجه ، طرفداران وی بیشتر احتمال دارد که در روز انتخابات رأی دهند. در سال 2020 ، بیش از 65 میلیون آمریکایی از طریق پست رای دادند ، در حالی که چیزی کمتر از 39 میلیون نفر شخصاً رای دادند. پارلمان های جمهوری خواه با اکثریت در برخی از ایالت های میدان جنگ شمارش آرا in را از طریق پست قبل از روز انتخابات ممنوع کرده اند ، در نتیجه بازگشت زود هنگام رای دهندگان در روز انتخابات باعث ایجاد پیروزی برای ترامپ شد. در ایالاتی مانند پنسیلوانیا ، ترامپ دو سوم رای شخصی را که ابتدا شمارش شد ، دریافت کرد. اما طی چند روز آینده ، بایدن ، که از هر 4 رأی گیری تقریباً 3 برنده شد ، جلو رفت.

شکایت مکرر ترامپ در مورد “دور ریختن آرا” به نفع دموکرات ها و محاسبات رسانه های راست در مورد احتمالات نجومی در برابر پیروزی بایدن پس از عقب افتادن خیلی زود ، بر اساس تصور غلطی است که رای گیری شخصی و نامه های پستی از آن استخراج شده است. همان گروه از رای دهندگان.

مانند ترامپ ، پاكستون همچنان در مورد نتایج انتخابات س toال می كند.

پاكستون این هفته در مصاحبه با پخش تلویزیونی مسیحی مسیحی گفت: “من در این مورد واقعاً مشكل دارم ، زیرا در بسیاری از موارد نمی دانیم ، خصوصاً آن دسته از كشورهایی كه برای شمارش آرا longer خود زمان بیشتری صرف كرده اند ، هرگز نخواهیم فهمید كه آرای قانونی هستند.” شبکه.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir