در آینده نزدیک ، ترامپ آچار را در توافقنامه امداد COVID-19 انداخت


پرزیدنت ترامپ با ویدئویی سه شنبه شب خواستار پرداخت 2000 دلار مستقیم ، موضع حزب خود برای تحریک ویروس کرونا را تضعیف کرد ، بسیار بیشتر از آنچه جمهوری خواهان می خواستند.

ترامپ در ویدئویی که در توئیتر منتشر کرد ، پرداختهای مستقیم 600 دلاری مورد توافق رهبران کنگره را “بسیار کم” و لایحه 5593 صفحه ای را “رسوا” خواند.

ترامپ تقریباً به طور کامل در مذاکرات کنگره غایب بود زیرا در تلاش برای لغو نتایج انتخابات 3 نوامبر بود.

در حالی که هر دو اتاق این لایحه را با حاشیه هایی تصویب کردند که حق وتوی احتمالی را لغو می کند – که ترامپ به طور خاص تهدید نکرد ، اما مطمئناً در سخنرانی چهار دقیقه ای به آن اشاره کرد – تاخیر می تواند منجر به تعطیلی دولت شود به دلیل کمبود بودجه و از دست دادن میلیون ها آمریکایی در پرداخت بیکاری آنها. و خانه ها به دلیل مهلت قریب الوقوع.

مرتبط: شش راه مسدود شدن واشنگتن در آسیب COVID-19 برای آمریکایی های معمولی

پس از آنکه ترامپ پیشنهاد پرداخت 2000 دلار – افزایش زیادی 600 دلاری را پیشنهاد وزیر خزانه داری استفان مانوچین در اوایل ماه جاری داد – نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان به سرعت فرصت را غنیمت شمرد و لایحه كمك 900 میلیارد دلاری را افزایش داد.

رهبر حزب دموکرات پس از اعلامیه ترامپ در توئیتر و به اشتراک گذاشتن این ویدئو با پیروان خود گفت: “جمهوری خواهان بارها از گفتن اینکه رئیس جمهور برای بررسی مستقیم چقدر می خواهد خودداری کرده اند.” “سرانجام ، رئیس جمهور با 2000 دلار موافقت کرد – دموکرات ها آماده هستند که این هفته را با موافقت آرا به سالن برسانند. بیا انجامش بدیم!”

قبل از انتشار این ویدئو ، مقامات کاخ سفید روز سه شنبه را با اعلام این که رئیس جمهور این لایحه را امضا می کند ، سپری کردند و منوچین با انتشار بیانیه ای از تصویب آن ستایش کرد. بسیاری از شکایات دیگر ترامپ در مورد این لایحه مربوط به اقدامات مالی دولت ، به ویژه کمک های خارجی بود که در یک لایحه به تسویه حساب COVID-19 پیوست شده بود. فیلم ترامپ پس از آن صادر شد که بسیاری از اعضای کنگره برای تعطیلات از شهر خارج شده بودند.

کاخ سفید روز چهارشنبه در برابر آسمان شب روشن شد. (عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

درخواست پلوسی برای تغییر لایحه با توافق یکپارچه به این معنی است که با یک مخالفت واحد ، چک ها در 600 دلار نگه می دارد ، سناریوی محتمل قانونی که 53 رای در مجلس به شکل فعلی ندارد. رای گیری می تواند در شب کریسمس انجام شود و منجر به تأخیر در بررسی های 600 دلاری شود ، که منچین گفت برخی از آمریکایی ها می توانند در صورت قانونی شدن این لایحه اوایل هفته آینده را ببینند.

اگر ترامپ این لایحه را وتو کند یا به سادگی آن را امضا نکند ، مهلت های زیر تعیین شده است: مزایای بیکاری 12 میلیون آمریکایی در تاریخ 26 دسامبر پایان می یابد. در 28 دسامبر ، بودجه دولت منقضی می شود. مهلت قانونی فدرال برای اخراج در 31 دسامبر منقضی می شود ، به این معنی که میلیون ها نفر از خانه های خود بیرون رانده می شوند.

لایحه مراقبت 2.2 تریلیون دلاری CARE که در ماه مارس تصویب شد با حفظ انگیزه آمریکایی ها در بحران اقتصادی با ترکیبی از 1200 دلار مشوق و جلوگیری از مزایای بیکاری فدرال ، از فقر میلیون ها نفر جلوگیری کرد. بر اساس مطالعه جدید ، با پرداخت هزینه های مستقیم و پایان بیمه بیکاری طولانی ، نزدیک به 8 میلیون آمریکایی به فقر رسیدند. مجلس دموکرات قانون 3 تریلیون دلاری HEROES را در ماه می تصویب کرد ، اما مجلس سنا تحت کنترل جمهوریخواهان نه آن را تصویب کرد و نه لایحه تخفیف COVID-19 خود را تصویب کرد.

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا و تیم رهبری جمهوری خواهان تلاش کردند تا هزینه اسکناس را زیر یک تریلیون دلار نگه دارند تا به اعضای GOP که در اوایل سال جاری با لایحه بزرگتری مخالفت کردند ، اطمینان دهند. گروهی از سناتورهای دموکرات ، به رهبری سناتور برنی سندرز ، I-Vt. ، برای پرداخت های بیشتر حمایت می کردند ، در حالی که سناتور جوش هاولی ، R-Mo. ، گفت وی شخصاً برای پرداخت های بیشتر ترامپ را لابی کرده است. ابراز نارضایتی دموکرات های مجلس از پرداخت 600 دلار و ساعاتی پس از اعلامیه ترامپ ، الکساندریا اوکاسیو-کورتس ، DN.Y. منتشر شده که او و نماینده راشیدا طلایب ، D-Mich. “قبلاً با حمایت مالی اصلاحیه 2000 دلار COVID ، بنابراین آماده به کار است.”

وی افزود: “من خوشحالم که می بینم رئیس جمهور آماده حمایت از قوانین ما است.” “اگر GOP سنا قبول کند که عقب نشینی کند ، ما می توانیم 2000 دلار چک در این هفته تصویب کنیم.”

چاک شومر ، رهبر اقلیت سنا ، در ابتدا از ترامپ خواست تا لایحه اصلی را امضا کند ، اما سپس با پرداخت روتوش اصلاحیه اصلاحیه اوکازیو-کورتز ، با افزایش پرداخت ها تصویب کرد و گفت: “من داخل هستم. چی میگی میچ؟ بیایید با جبران ایدئولوژیک و عناصر نامربوط سر و کله نزنیم و فقط آن را انجام دهیم! مردم آمریکا لیاقت آن را دارند. “

طبق گزارش CNN ، مک کانل می خواهد برای کمک به سنسور جمهوری خواه دیوید پوردو و کلی لوفلر که اوایل ماه آینده در جورجیا با مرحله دوم دور برگشت ، بررسی های تشویقی را در قانون گنجانده باشد. مک کانل گفت که این دو نفره در مورد موضوع “گول” خورده بودند هر دو قبلاً تبلیغات مربوط به حساب تسویه حساب را قرار داده بودند. به دنبال بیانیه ترامپ و اقدامات دموکراتیک متعاقب آن ، جمهوری خواهان اکنون باید مبلغی را که می خواستند برای این لایحه هزینه کنند ، افزایش دهند یا با رئیس جمهور مخالفت کنند.

واشنگتن پست هفته گذشته گزارش داد که ترامپ به طور خصوصی از پرداخت 600 دلار انتقاد می كند ، اما دستیاران از افشای علنی ترس از منفجر كردن مذاكرات خودداری كردند.

_____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:
منبع: fizik-news.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes