[ad_1]

وزارت بهداشت تنسی در میان فشارهای قانونگذاران جمهوری خواه که می گویند این ایالت در افزایش آگاهی در مورد تیراندازی در جوانان بسیار فراتر رفته ، کودکان خود را با واکسن برای همه بیماری ها بازیابی می کند.

براساس این گزارش ، این ایالت دیگر اطلاعیه هایی را به یادآوری نوجوانان برای ارسال دوز دوم واکسن ویروس کرونا یا برگزاری رویدادهای واکسیناسیون در اموال مدرسه ارسال نمی کند.

در بیانیه ای ، وزارت بهداشت اصرار داشت که به تلاش خود برای واکسیناسیون کودکان ادامه خواهد داد ، اما افزود: “این نماینده معتبر بودن به معنای آن است که مردد بودن و گفتگوی شدید ملی را در نظر داریم که بر میزان ارزش گذاری خانواده ها به طور کلی برای واکسیناسیون تأثیر می گذارد.”

در بیانیه آمده است: “ما به راحتی می فهمیم که چگونه برخی از تاکتیک ها می توانند به این پیشرفت آسیب برسانند.”

تغییرات اعلام شده در استراتژی واکسیناسیون در تنسی پس از آن صورت می گیرد که دکتر مچل فیسکوس ، رهبر برجسته کشور در ایمن سازی ، گفت که وی پس از کناره گیری سازمان امنیت اجتماعی از کار اخراج شد ، زیرا شامل تلاش های خود برای توزیع واکسن کرونا ویروس برای نوجوانان 12 است. سال سن و بالاتر

دکتر میشل فیسکوس (عکس AP)

دکتر میشل فیسکوس (عکس AP)

این پست ها تحقیر جمهوری خواهان را برانگیخت ، برخی از آنها پیشنهاد کردند که بخش بهداشت به طور کلی منحل شود تا “مجبور کردن شرکا” برای واکسیناسیون متوقف شود.

“این فقط یک علامت عظیم از سمی بودن کل فضای سیاسی است.” “این ویروس غیرسیاسی است – برای شما مهم نیست که کی هستید ، کجا زندگی می کنید یا کدام رئیس جمهور را ترجیح می دهید.”

این تغییرات همچنین در اثر افزایش موارد ویروس کرونا در بسیاری از ایالت ها از جمله تنسی رخ داده است. طبق گفته وزارت بهداشت تنسی ، متوسط ​​تعداد موارد جدید در روز در دو هفته گذشته بیش از دو برابر شده است – از 177 به 418 – در حالی که میانگین نمونه مثبت نمونه از 2.2 درصد به 5.4 درصد رسیده است. موارد تأیید شده نوع دلتا در حالت داوطلب بیش از چهار برابر شده است.

طبق اطلاعات وزارت بهداشت ایالت – فقط 10 درصد از مردم تنسی واکسینه شده اند – 10 امتیاز زیر.

در همین حال ، دولت بایدن در حال افزایش دامنه واکسن های خود برای بزرگسالان جوان است.

روز چهارشنبه ، یک ستاره پاپ نوجوان فیلم هایی را ضبط کرد و تأکید کرد که چرا واکسینه شدن برای جوانان مهم است.

____

بیشتر بخوانید از یاهو نیوز:

[ad_2]

منبع: fizik-news.ir